Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Изненади в гората  EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Изненади в гората  EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Изненади в гората  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Изненади в гората  EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
Simplex врътка Майнлаб nexus пират deus mask продавам prodavam TEKNETICS GOLD tejon маск Fisher wave Spectrum грунда miladinka Coil голден нишани tesoro металотърсач kupuvam lorenz golden

Изненади в гората

Go down 
АвторСъобщение
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyВто Яну 19, 2016 6:03 pm

Разхождах се преди около седмица в една горска местност и вижте на какво се натъкнах насред гората
Беше доста замаскирано тук на снимките е поразчистено вече
Изненади в гората  9b4977707b2b8b83
Изненади в гората  E862a69ba41f6ccd
Изненади в гората  1fb643cdaa9ccd4d
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyВто Яну 19, 2016 6:24 pm

Това сигорно  е  преготвено от  месните  ловци за браконерите  които  минавас  с  коли  по  този  пат
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyВто Яну 19, 2016 6:31 pm

Колега не си оставяи колата без надзор в тая гора
borislav123
Консул
Консул

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyВто Яну 19, 2016 7:06 pm

Най-вероятно от ловджийй. Сигурно месноста се е напълнила с бракониери. Лошото е ,че и невинни хора могат да прецакат гумите си на този път.
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyВто Яну 19, 2016 9:02 pm

И аз така мисля но е доста тъпо всеки може да пострада
вариантите са за
Бракониери
Дървари но имаше много паднали и непипани дървета
Гъбари понеже тук в региона е хита на сезона трюфелите всички търсачи станаха трюфелджий
Но мисля че не е редно това гората не е частна. Пуснах поста да имате едно наум като обикаляте
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyВто Яну 19, 2016 10:01 pm

Премести тоягата три метра назат, та този който я е оставил за ориентир сам да си падне в капана.
JENTIX
Легионер
Легионер

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyВто Яну 19, 2016 10:33 pm

Може и за търсачи да е капанчето
gold bug-2
Новобранец
Новобранец

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyЧет Яну 21, 2016 3:46 pm

Това е работа на някой келеш .
galus
Легионер
Легионер

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyСря Яну 27, 2016 9:12 pm

Горски съм.Това са шипове от трюфелджии.
adminn
Admin
Admin
adminn

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyСря Яну 27, 2016 9:21 pm

galus написа:
Горски съм.Това са шипове от трюфелджии.

Защо ги слагат?

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
borislav123
Консул
Консул

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyСря Яну 27, 2016 10:05 pm

От къде знаеш,че са от трюфелджии. Защо да не са дървосекачи които режат незаконно дърва или някой не си е направил пейчица на някое дърво примерно и да си варди. Като си горски да нямаш екстрасенски умения,че позна какви са го направили.
galus
Легионер
Легионер

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyПет Фев 05, 2016 8:42 am

От опит.махал съм такива дори и метални.Всеки трюфелджия си мисли че даден район е негов и не пуска други в него.За да го защити поставя подобни .Дори и натровено хапки за кучетата и съдинки с натровена вода.Ако не си наблюдаваш кучето от близо ще го загубиш.Вече има отровени.Освен това си дупчат и четирите гуми.
borislav123
Консул
Консул

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyПет Фев 05, 2016 10:23 am

Нали по този начин ще си натрови и собственото куче. Бъркаш се според мен. Може да са долните мангали дето обикалят с търмъците. Те имат тази практика да слагат отрови и да правят такива номера. Те нямат нищо общо с хората които търсят гъбите с куче. Все едно да сравниш законен ловец и бракониер. Горе долу е същата работа.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyПет Фев 05, 2016 11:30 am

Това е възможната причина и за изчезването на кучета за трюфели от време на време.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
galus
Легионер
Легионер

Изненади в гората  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изненади в гората    Изненади в гората  EmptyНед Фев 07, 2016 8:29 pm

Не бъркам.Имам приятели които ходят ,имам и наблюдения.Поставя се отровата след като района е прегледан.Известно време там не се отива докато не пораснат нови трюфели.През това време други гастролиращи влизат в района и пострадват.А ако си отишъл рано преди този който си е заплюл района автомобила ти е без надзор и остава без гуми.Така се отбива конкуренцията.

Изненади в гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: