Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Втория Перперикон

Go down 
+9
aiko
cheese
sitalk
djasko
NERON
naikon42
Kiril62
slavitoooo
hron
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
hron
Новобранец
Новобранец
hron



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyСря Юли 01, 2009 4:25 pm

http://culture.actualno.com/news_248514.html#comments
е сега какво гушене ще падне нейсе.
Най-интересното ще стане ако се окаже гробницата на Александър Македонски
тогава братята македоници им отиде името на кино.
Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyСря Юли 01, 2009 4:31 pm

Ето тук пише и за други работи .............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.numizma.com/magazine/
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Сеп 17, 2009 5:18 pm

hron написа:
http://culture.actualno.com/news_248514.html#comments
е сега какво гушене ще падне нейсе.
Най-интересното ще стане ако се окаже гробницата на Александър Македонски
тогава братята македоници им отиде името на кино.
Smile Smile Smile
Колеги да не отварям нова тема ви препоръчвам да си свалите този филм който е в 3части е интересн.Надявам се да го харесате.Поздрави.
http://zamunda.net/details.php?id=188512
Тайните на древните траки-това е заглавието на филма.


Последната промяна е направена от Kiril62 на Чет Сеп 17, 2009 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Сеп 17, 2009 7:08 pm

Кириле тоя линк дето си го дал ,нещо неще да тръгне !!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
naikon42
Легионер
Легионер
naikon42



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Сеп 17, 2009 7:19 pm

slavitoooo написа:
Кириле тоя линк дето си го дал ,нещо неще да тръгне !!!!!!!!!!!!

мисля че трябва и регистраия в замунда аз имам и ми трагва
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: .   Втория Перперикон EmptyЧет Сеп 17, 2009 7:21 pm

аз тъкмо смятах да ви дам линк за филмите в замунда
но виждам че са ме изпреварили
ако някои няма регистрация да ми пише на лични да му пратя директно фаила
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Сеп 17, 2009 7:22 pm

naikon42 написа:
slavitoooo написа:
Кириле тоя линк дето си го дал ,нещо неще да тръгне !!!!!!!!!!!!

мисля че трябва и регистраия в замунда аз имам и ми трагва
Да така е ,по горе под линка сложих и заглавието на филма.Аз го гледах и има какво да се научи от него.Поздрави.
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Сеп 17, 2009 8:57 pm

NERON написа:
аз тъкмо смятах да ви дам линк за филмите в замунда
но виждам че са ме изпреварили
ако някои няма регистрация да ми пише на лични да му пратя директно фаила
Prati mi go ako obi4a6,4e sam golqm darvodelets s kompa. Smile
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Ное 19, 2009 12:57 am

hron написа:
http://culture.actualno.com/news_248514.html#comments
е сега какво гушене ще падне нейсе.
Най-интересното ще стане ако се окаже гробницата на Александър Македонски
тогава братята македоници им отиде името на кино.
Smile Smile Smile
4 метрови човешки фигури Shocked Shocked Shocked Shocked Ами може,ако древните са погребали труповете на хуманоиди от катастрофирало на Земята НЛО.....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Ное 19, 2009 1:19 am

si_talk написа:
hron написа:
http://culture.actualno.com/news_248514.html#comments
е сега какво гушене ще падне нейсе.
Най-интересното ще стане ако се окаже гробницата на Александър Македонски
тогава братята македоници им отиде името на кино.
Smile Smile Smile
4 метрови човешки фигури Shocked Shocked Shocked Shocked Ами може,ако древните са погребали труповете на хуманоиди от катастрофирало на Земята НЛО.....

tva v filma li se kazva :? shto ne sym go zabelqzal ...

Amii izvoda e edin kolegi nqma ko da se misli namerihme ostankite na "Atlantis: The Lost Empire" nali tamoshnite sa bili takviz ..po 3 i kusur metra Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyЧет Ное 19, 2009 1:26 am

Хрон,какво общо имат сегашните жители на Република Македония с Ал.Велики? Почти нищо.Да не кажа и нищо....Стига сте им обръщали внимание на техните идиотщини....Има един лаф-ако спориш с най-големия си враг..можеш да се разбереш.Но ако спориш с македонец за нещо, ти никога с него няма да можеш да се разбереш.Щото той е крив човек,той е терсене чевек.Той на черното вика бяло и обратно.Иди и му обяснявай за Антична история.....Те,чак Кирил и Методий си присвоиха....и нахалстват за още много работи...и то техни учени...абе то нагли хора...криваци хора.
Върнете се в началото Go down
cheese
Новобранец
Новобранец




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 3:33 pm

Македонската нация е майтап. Македонската държава - също.
Не им се впрягайте, забавлявайте се. Те майтапите са за това.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 5:11 pm

http://blitz.bg/news/article/44312

Вижте това. На мен ми звучи, като измишльотина ...
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 5:13 pm

aiko написа:
http://blitz.bg/news/article/44312

Вижте това. На мен ми звучи, като измишльотина ...


Я погледни датата !

Александър Македонски коментари/4
14 април 2009, 13:37
Любопитно

Скопие, Македония
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 5:19 pm

Искаш да кажеш, че е старо ли? ОК, просто сега търсих в гугъла за гробницата на А. Македонски и попаднах на него. Както и да е - звучи, неправдоподобно ...
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 5:22 pm

cheese написа:
Македонската нация е майтап. Македонската държава - също.
Maйтап,майтап ама е на наш гръб.

aiko написа:
http://blitz.bg/news/article/44312

Вижте това. На мен ми звучи, като измишльотина ...
Ми то си е измишлзотина.Ал.Македонски,по и звестен в БЮРМ кат "Аце Великиот" е погребан в Александрия - Египет.В по късни времена,мисля че по заповед на Комод,римляните му разбиват гробницата.Императора му се прищяло да се кичи с неговите доспехи и оръжия.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Ное 24, 2009 6:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 5:30 pm

Гроба ако е в Европа ще е ритуално погребение ! А пък ако беше и такова до сега да ни бяха счупили ушите от зеяне !!!

Най - много да са намерели някое погребение с някоя тетра на Александър вътре и хоп " Казахме ли ви "


Последната промяна е направена от slavitoooo на Вто Ное 24, 2009 5:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 5:30 pm

И аз така съм чувал. Някой знае ли, защо му се вика Ал. Македонски въобще?
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 6:06 pm

aiko написа:
И аз така съм чувал. Някой знае ли, защо му се вика Ал. Македонски въобще?
Ми тва е некво пославянчване на името.Всички други народи (даже и в древноста) си му казват Александър Велики.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Ное 24, 2009 7:50 pm

Така му и пишат името навсякъде по света Alexander the Great.Иначе четох някъде по подробно за тези фигури открити от Пещерняците - Това са Някакви рисунки или барелефи по стените на пещерата не са четириметрови статуи- Ма нали знаете Манията на наще журналисти а се праат на Американци у Заглавията на Статийте по Пресата.
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyСря Ное 25, 2009 9:18 am

yaponetsa написа:
Ми то си е измишлзотина.Ал.Македонски,по и звестен в БЮРМ кат "Аце Великиот" е погребан в Александрия - Египет.В по късни времена,мисля че по заповед на Комод........

А аз знам,че по заповед на Калигула... scratch ....май Wink
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyСря Ное 25, 2009 11:16 am

GEPITO-VT написа:
yaponetsa написа:
Ми то си е измишлзотина.Ал.Македонски,по и звестен в БЮРМ кат "Аце Великиот" е погребан в Александрия - Египет.В по късни времена,мисля че по заповед на Комод........

А аз знам,че по заповед на Калигула... scratch ....май Wink

Да точно така,по заповед на Калигула.Моя грешка,писах по памет.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyВто Дек 01, 2009 12:39 pm

aiko написа:
http://blitz.bg/news/article/44312

Вижте това. На мен ми звучи, като измишльотина ...
Лъжат отново естественно! Александър е погребан там някъде,по време на похода си.Май беше както казва колегата в Александрия.Нали и Цезар е ходил на гроба му? Или бъркам нещо...Не,Цезар е имал комплекси,че Александър като млад е постигнал повече от него....
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyПет Дек 04, 2009 5:43 pm

Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Втория Перперикон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втория Перперикон   Втория Перперикон EmptyПет Дек 04, 2009 6:24 pm

slavitoooo написа:

Слави чакай че неразбрах нещо,щото звука малко лош.Новото епохално откритие за макетата фибула ли е?????
Върнете се в началото Go down
 
Втория Перперикон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Подготовка за втория събор
» Овчаров откри „Мадоната от Перперикон”
» Томбола на втория събор по метал детектинг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: