Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани врътка wave deus miladinka Spectrum nexus маск пират Майнлаб prodavam mask nokta 5000 Simplex Fisher VANQUISH грунда голден tesoro Minelab Coil GOLD TEKNETICS kupuvam lorenz
 

 ИЗБОР

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
djenaka
Новобранец
Новобранец
djenaka



ИЗБОР Empty
ПисанеЗаглавие: ИЗБОР   ИЗБОР EmptyПон Фев 15, 2016 9:09 am

Добро утро,помогнете ми да избера (кое е по-доброто) м/ду-----ТРАК ТЕРА 2 или Teknetic T2 CLASSIC MEGA благодаря ВИ!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



ИЗБОР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИЗБОР   ИЗБОР EmptyПон Фев 15, 2016 10:16 am

djenaka написа:
Добро утро,помогнете ми да избера (кое е по-доброто) м/ду-----ТРАК ТЕРА 2 или Teknetic T2 CLASSIC MEGA       благодаря ВИ!

Двете са несапоставими, защото ТРАК ТЕРА 2 е пулс-индукционен металотърсач, който работи в тежки почви, но няма дискиминация. Той е силен с рамката за търсене на по-големи метали над 15-20см. в диаметър, докато Teknetic T2 CLASSIC MEGA  е ВЛФ металотърсач монетар, но с голямата сонда 38-30 СЕФ става и за по-дълбоко търсене.
Съвета ми е: ако нямаш монетар си вземи Teknetic T2 CLASSIC MEGA
http://www.shop.imperio.bg/teknetics-t2classicmp-metalotarsach
Върнете се в началото Go down
djenaka
Новобранец
Новобранец
djenaka



ИЗБОР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИЗБОР   ИЗБОР EmptyПон Фев 15, 2016 10:32 am

adminn написа:
djenaka написа:
Добро утро,помогнете ми да избера (кое е по-доброто) м/ду-----ТРАК ТЕРА 2 или Teknetic T2 CLASSIC MEGA       благодаря ВИ!

Двете са несапоставими, защото ТРАК ТЕРА 2 е пулс-индукционен металотърсач, който работи в тежки почви, но няма дискиминация. Той е силен с рамката за търсене на по-големи метали над 15-20см. в диаметър, докато Teknetic T2 CLASSIC MEGA  е ВЛФ металотърсач монетар, но с голямата сонда 38-30 СЕФ става и за по-дълбоко търсене.
Съвета ми е: ако нямаш монетар си вземи  Teknetic T2 CLASSIC MEGA
http://www.shop.imperio.bg/teknetics-t2classicmp-metalotarsach

Благодаря ти колега.Нямам монетар , и като цяло съм новобранец Embarassed .Та за това хоби разполагам с 1000лв. Teknetic T2 CLASSIC MEGA ли е най доброто което мога да си закупя?
Върнете се в началото Go down
 
ИЗБОР
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Молб за избор!!
» Избор на детектор
»  избор металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: