Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират miladinka prodavam tesoro VANQUISH TEKNETICS mask wave 5000 lorenz Simplex nokta GOLD Fisher грунда Майнлаб голден нишани Minelab врътка маск Coil kupuvam nexus Spectrum deus
 

 Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rolingash
Преторий
Преторий




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyПет Мар 25, 2016 11:20 am

Кажете си мнението за детектор до 3000 лева! За сега съм се спрял на хп деус със 2 сонди.... До сега съм работил със ф2, хтера 705 и голд мах в4
Върнете се в началото Go down
peneff72
Легионер
Легионер




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyПет Мар 25, 2016 3:50 pm

Знам, че Spectra е трудна за работа и скъп, а F75 лимитед е лесен за работа, а Deus e най-добър
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyПет Мар 25, 2016 4:17 pm

Благодаря, колега 2 ма вече ми казват че деуса е най-добър а може ли да кажеш защо със какво превъзхожда др два апарата отказах се от фишера защото мисля че е много нервен апарар но със какво превъсхожда спектрата труден, труден колко да е труден млад човек съм мисля че ще се оправя работил ли си със някои от горе посочените апарати ако да мпжеш ли да кажеш от какво не си доволен
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyПет Мар 25, 2016 5:10 pm

Rolingash написа:
Благодаря,  колега 2 ма вече ми казват че деуса е най-добър а може ли да кажеш защо със какво превъзхожда др два апарата отказах се от фишера защото мисля че е много нервен апарар но със какво превъсхожда спектрата труден, труден колко да е труден млад човек съм мисля че ще се оправя работил ли си със някои от горе посочените апарати ако да мпжеш ли да кажеш от какво не си доволен

Spectra V3 е металотърсач, който ако не го изучиш изоснови, няма да може да работи добре. Проблемът, е че е доста сложен. Самият аз имах DFX/което е основата на Spectra/ и след един сезон го продадах, защото все четях програми и все си припомнях тънкости и т.н.
Той е и по-бавен металотърсач, а и по-скъп защото е такава политиката на Whites и скъпия долар.
XP Deus може да работи, и сложно, и просто, т.е. доста по-малко време ти трябва да проработиш прилично. И при него трябва да попрочетеш де. Работи на 4 истински честоти и за него ще има кантар .....
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyПет Мар 25, 2016 10:40 pm

Благодаря да попитам щото не съм много на зор във чужбина съм кога ще излезе този кантар прочетох някаде тук във форума че се очаква във първата половина на годината а вече сме края на март ще има ли някаква промоция за пълен комплект мисълта ми е как ще излезе по евтино сега да закупя деуса или да изчакам да излезе кантара и всичко ня куп да не си блъскам после главата щото съм бързал 2800 лева не са малко пари.... А комлекта които съм харесал е толкова също така малко ме притеснява здравината Малко ми се струва женствен ако мога да се изкажа така като отида по къра и го блъсна във някои камък да не отиде на кино щото всеки колега знае че колкото и да пазиш една машина когато търкаш 7-8 часа е неизбежно да не го удариш....
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyСъб Мар 26, 2016 6:40 pm

А също да пипитам някои колега който ползва машината примерно за монета със диаметър голям колкото 50 стотинки във лека почва на каква дълбочина я хваща също как се държи под далекроповоди устоичив ли е на смущения
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyВто Мар 29, 2016 11:18 am

Rolingash написа:
Благодаря да попитам щото не съм много на зор във чужбина съм кога ще излезе този кантар прочетох някаде тук във форума че се очаква във първата половина на годината а вече сме края на март ще има ли някаква промоция за пълен комплект мисълта ми е как ще излезе по евтино сега да закупя деуса или да изчакам да излезе кантара и всичко ня куп да не си блъскам после главата щото  съм бързал 2800 лева не са малко пари.... А комлекта които съм харесал е толкова също така малко ме притеснява здравината Малко ми се струва женствен ако мога да се изкажа така като отида по къра и го блъсна във някои камък да не отиде на кино щото всеки колега знае че колкото и да пазиш една машина когато търкаш 7-8 часа е неизбежно да не го удариш....

Засега точна дата за пускането на кантара на XP Deus няма. Имам чувството, че през първата половина на 2016 няма да е пуснат. Според мене производителите на металотърсачи се изчакват взаимно за пускането на нови модели.
Кантара го има защото съм го държал, но кога ще е на пазара само Ален Любе-собственика на XP може да реши.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyВто Мар 29, 2016 3:38 pm

Благодаря, а какви са ти предположенята за цената как ще е по добре за закупуването , предполагам че всичко на куп ще излиза по евтино ама дали ще е някаква кой знае каква разлика във смисал ако примерно спестявам 200 лева като закупя целия комплект пример 2 сонди слушалко, дистанционно, кантара, или няма да е толкова голяма разликата
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyВто Мар 29, 2016 3:47 pm

А и нещо много лоши отзиви прочетох за деуса.  От сорта че се доближава до средния клас металотърсачи, само дето бил компакетен това му било най голямото предимство. и като погледна найстина мн. Колеги продават деуси нека някои колега който е имал и го е продал да напише защо,  много добре разбирам че перфектен металотърсач няма но все пак четох много много различни отзиви.  Със какво е по добър от ф75 лтд. Освен предполагам че деуса е по устоичив на смущения
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyВто Мар 29, 2016 6:28 pm

Проблема в България, е че има над 40 "производители" на металотърсач и по форумите точно те са най-активни и обикновенно плюят фабричните металотърсачи, защото те им изядоха хляба Very Happy
Аз познавам толкова много търсачи, които са много доволни от XP Deus, че чак и на мене ми е много странно, но това е така.
Ако не ти се чете ръководството най добре Fisher F75 Ltd, но възможностите за смяна на честотата на търсене и ред други настройки е доста важна и точно те присъстват в XP Deus.
Има търсачи, които им харесват металотърсачи с 2 или 3 копчета, а дисплея направо ги затормозява - е те не са за XP Deus.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyВто Мар 29, 2016 7:26 pm

Rolingash написа:
А и нещо много лоши отзиви прочетох за деуса.  От сорта че се доближава до средния клас металотърсачи, само дето бил компакетен това му било най голямото предимство. и като погледна найстина мн. Колеги продават деуси нека някои колега който е имал и го е продал да напише защо,  много добре разбирам че перфектен металотърсач няма но все пак четох много много различни отзиви.  Със какво е по добър от ф75 лтд. Освен предполагам че деуса е по устоичив на смущения

Гледам, че си в UK, отиди на един събор по металдетектинг и брой металотърсачите, с които са дошли участниците и ще се светнеш, кой е най-добър, а след това поразпитай и хората. Това по форумите е малко пунта мара, особено за негативните коментари.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd   Xp deus, spectra v3i,  fisherf75 ltd EmptyВто Мар 29, 2016 8:59 pm

То ясно обаче нямам, никакво време найстина ама никакво един почивен ден имям във седмицата и трябва найстина да изкарам голям късмет да се съчетае със почивния ми ден и събора, да ви кажа честно точно това че може да се качват нови софтуери на апарата ме кара да купя точно хп деус, ако го купя докато съм във англия от време на време ще се разхождам по плажа щото ми е на една миля. гледам клипчета деуса горе долу се справя там. А иначе нямам проблеми да попрочета даже искам апарата да има повече възможности и да се уча поради тази причина съм сложил и спектрата
Върнете се в началото Go down
 
Xp deus, spectra v3i, fisherf75 ltd
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нов Софтуер 5 за XP Deus и нови 3 сонди за XP Deus
» Spectra v3i
» Spectra V3 или Fisher F75

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: