Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask Spectrum VANQUISH 5000 nexus маск пират nokta нишани miladinka TEKNETICS lorenz грунда wave Coil deus prodavam голден врътка Simplex tesoro GOLD kupuvam Майнлаб Fisher Minelab
 

 Моля за малко помощ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Чумата11
Новобранец
Новобранец




Моля за малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Моля за малко помощ   Моля за малко помощ EmptyСъб Мар 26, 2016 9:42 pm

Искам да попитам дали някои може да ми помогне с две неща.Те са в Петрич. Докато дядо ми правише обор за овцете намерихме равен плосък камък около 30см на него има набити две свещи под формата на Х и до тях една жена на колене която се моли и една чаша кати за вино. А другото е на една скала наричана гарванова око има значение има набита ножица за постригване на овце. Предварително ви БЛАГОДАРЯ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Моля за малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за малко помощ   Моля за малко помощ EmptyСъб Мар 26, 2016 10:34 pm

Колега, качи снимки!
Върнете се в началото Go down
Чумата11
Новобранец
Новобранец




Моля за малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Ок.   Моля за малко помощ EmptyСъб Мар 26, 2016 11:21 pm

Плочата немога да я намеря дядо ми почина и незнам каде я е оставил но за ножицата към 10 април ше ида да я снимам можели да ми кажеш как става качването че съм нов и неми е ясно
Върнете се в началото Go down
Чумата11
Новобранец
Новобранец




Моля за малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Но за плочата   Моля за малко помощ EmptyСъб Мар 26, 2016 11:29 pm

Знам точното место каде и как е била незана да ли е от значение но там е било римско село с две махали и плочата е в по голямата махала срещу нея на другия баир има и гробище римско.то е в наше място и никои не е минавал от там че се пазише.говорих с един познат но не пожела да идеме да провериме че по негови думи било свято място и тои не ходил по такива места
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Моля за малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за малко помощ   Моля за малко помощ EmptyСъб Мар 26, 2016 11:36 pm

По-добре недеи- виж какво се случи на археолога Китов-посегна към чашата с вино и падна-умря на място,след като беше осквернил много тракииски гробове...Спасителни разкопки за археологията-гибел за археолога...
Върнете се в началото Go down
Чумата11
Новобранец
Новобранец




Моля за малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за малко помощ   Моля за малко помощ EmptyСъб Мар 26, 2016 11:54 pm

Разочароватеме с това а за ножицата за пистригване на овце нещо да кажете какво и е значението. Аз ше я снима и ако оспея да я кача добре
Върнете се в началото Go down
Чумата11
Новобранец
Новобранец




Моля за малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Искам и друг съвет    Моля за малко помощ EmptyНед Мар 27, 2016 12:08 pm

Над ножицата на около 2км имаше поткова с 4 дупки за пиронино преди неколко месеца ся я взривиха и не намериха каде да мина да провера
Върнете се в началото Go down
 
Моля за малко помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Малко помощ моля
» Моля за малко ппомощ за поправка на антена
» МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: