Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка kupuvam tesoro грунда GOLD prodavam Майнлаб deus голден nexus miladinka wave Coil lorenz Spectrum 5000 TEKNETICS mask пират VANQUISH нишани маск nokta Fisher Simplex Minelab
 

 мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyСря Апр 06, 2016 10:31 pm

Добър вечер. Ако някой има информация и като цяло може да изкаже мнение по тази тема, ще му бъда много благодарен. Предстой ми да го закупя, а като цяло има само рекламни ревюта, а искам ако е възможно да получа достоверна информация за него. Предварително благодаря на всички. Приятна вечер.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 10:18 am

Лично аз не съм работил с него, но хора, които разбират го хвалят.
Трябва да знаеш, че той няма дисриминация, но работи добре в солена вода.
За какво ти трябва?


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Добър ден.   мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 10:45 am

Здравейте, благодаря за бързият отговор. Трябва ми за море за малка дълбочина първоначално , а по- късно ще си взема някой по професионален апарат. Ще се радвам да видя още мнения ако някой има информация. Благодаря много. А, тази информация от някой който го е използвал ли я имате (в смисъл който познавате ) или сте прочели някъде. Благодаря.
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 10:51 am

Някаква подобна машинка (друга) може ли да ми препоръчате ? Както казах става въпрос за море, за не голяма дълбочина. Просто да е с малки размери. Благодаря.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 10:55 am

Поддържам връзка с почти всички клиенти, защото така получавам много важна информация за металотърсачите и то при реалното им ползване, а не на тестове.
Има няколко момчета, които много са специализирани в подводното търсене - имат почти всичко подводно и те са ми споделяли, че са много доволни от вибратектора. Това го казавам, въпреки, че не го продавам. Основния пролем, е че няма дискриминация. Иначе издържа много под вода.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 11:05 am

Благодаря Ви много за полезната информация. Скоро ще го закупя и ще споделя как работи. Благодаря.
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 1:45 pm

Исках да Ви попитам също знаете ли на каква дълбочина в пясъка под вода открива малки предмети- пример като малка стотинка, или така казано на колко "рови" ? Благодаря.
Върнете се в началото Go down
jickata
Новобранец
Новобранец
jickata



мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 5:44 pm

детска играчка е това лови колкото пинпоинтер
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyЧет Апр 07, 2016 6:00 pm

Вие от личен опит ли знаете или от слухове. Казвам го защото колегата по горе се е изказал много добре за него.
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyПет Апр 08, 2016 2:35 pm

Можете ли да ми препоръчате някой металодетектор за под вода , но с по компактни размери ?
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyПет Апр 08, 2016 5:50 pm

Интересно апаратче. Каква му е цената. Има ли звукова индикация при засичане на метал,че от клипчетата не се разбира.
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyПет Апр 08, 2016 7:35 pm

Здравейте, и аз събирам информация за него. Ако се поръча от Италия е около 450лв. Но без доставката ако не се лъжа, а ако сепоръча от САЩ около 193,50 долара , но тук не влиза мито и ддсс, следователно ще ещсе оскапи. Дискриминация няма. Като цяло клиповете показват и плюсовете и минусите. Като цяло се надявам да събера повече мнения от много хора за да открием средната. Аз ще си го поръчам скоро и ще пиша отзиви. Лека вечер.
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyПет Апр 08, 2016 7:38 pm

Има светлинна индикация и вибрира, но за звукова, ако не се лъжа няма.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyПет Апр 08, 2016 9:14 pm

Съветът ми е да го купиш от Европейски дилър, а не от САЩ, защото ако имаш проблеми с гаранцията ще ревеш кански ако го прашташ до САЩ


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
totkov1986
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyПет Апр 08, 2016 9:35 pm

Благодаря много за съвета и за информацията.
Върнете се в началото Go down
ahmenafus
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER    мнения - мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER  EmptyСъб Апр 30, 2016 4:26 pm

Здравей аз скоро го получих поръчах си от сащ платих за него точно 386 лева с платено ддс и ми дойде на пощата не ходих по митници пробвах го отличен е няма да съжеляваш
Върнете се в началото Go down
 
мнения за VIBRA-TECTOR 730 PINPOINTER
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нов подводен металотърсач до 60м. на Deteknix Scuba Tector
» Pinpointer
» Fisher Pinpointer

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: