Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam грунда nokta wave GOLD lorenz miladinka kupuvam нишани Spectrum голден Майнлаб Minelab Coil nexus Fisher tesoro Simplex маск TEKNETICS врътка пират VANQUISH 5000 deus mask
 

 Голден маск5 Пловдив. Купувам

Go down 
АвторСъобщение
ВОВАН 4х4
Новобранец
Новобранец




 - Голден маск5 Пловдив. Купувам Empty
ПисанеЗаглавие: Голден маск5 Пловдив. Купувам    - Голден маск5 Пловдив. Купувам EmptyПет Апр 08, 2016 9:50 pm

Добр вечер колеги! Може ли някой да ми каже къде в Повдив можа да купя 5 Маска или 4ВД?
Съм от Украйна (Одеса). Чета на този форум за Влад който продава детектори в Пловдив. Може някой да ми пиши негов телефон или мейл.

С уважение Владимир.
Върнете се в началото Go down
ВОВАН 4х4
Новобранец
Новобранец




 - Голден маск5 Пловдив. Купувам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голден маск5 Пловдив. Купувам    - Голден маск5 Пловдив. Купувам EmptyПет Апр 15, 2016 10:57 pm

Благодаря на всичкити кой то ми отговори на лични... Уред още не купих.. Търся 3 брои... колеги мойти в Украйна тоже искат маска 4WD pro или 5 , търся и на тях..
Търся и сонди за Маска на 8-18 кх... на 32см. 4-5 бр.
Отговори тук, на лични, може и на kavaler4@bigmir.net
Върнете се в началото Go down
 
Голден маск5 Пловдив. Купувам
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Купувам Голден Маск
» Купувам голден маск
»  КУПУВАМ ГОЛДЕН МАСК 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: