Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Металдетектинг в Сърбия EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Металдетектинг в Сърбия EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Металдетектинг в Сърбия EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Металдетектинг в Сърбия …

Comments: 3
Продавам ТМ 808
Металдетектинг в Сърбия EmptyСря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
lorenz нишани nexus deus голден Майнлаб mask пират маск golden kupuvam TEKNETICS Fisher врътка tesoro GOLD prodavam грунда miladinka wave продавам POWER tejon металотърсач Coil Spectrum
Share

Металдетектинг в Сърбия

Go down 
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

Металдетектинг в Сърбия Empty
ПисанеЗаглавие: Металдетектинг в Сърбия   Металдетектинг в Сърбия EmptyПет Май 27, 2016 6:53 pm

Ето, че май дойде време да отворя нов раздел във форума, както преди години отворих раздел за металдетектинга във Великобритания, но този път със заглавие ..... Металдетектинг в Сърбия Very Happy Laughing Cool

Още преди време бях говорил с мои приятели от Земун Сърбия, че там нещата са тъгнали да се оправят постепенно, ... за металдетектинга говоря.
Ето, е вчера дойдоха едни други приятели от Сърбия и ми показаха книжка за членуване в регистрирана в Сърбия организация, която им давала право да упражняват хобито си свободно, но ..... извън археологически обекти.
Доколкото разбрах това не е държавна институция, а организация.
Тази организация не е на дилъри и трафиканти на ценности, които да се занимават с намерените неща, а на търсачи, който имат търсенето за хоби.
Мене ми се стори много странно и дори невъзможно, но така или иначе, човека ми показа картата си и ми даде да я снимам.
Проучете нещата и Вие, защото ми е много интересно. Май дойде време да черпим опит от братята Сърби Smile

Металдетектинг в Сърбия E5qquf

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
consata
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг в Сърбия   Металдетектинг в Сърбия EmptyНед Май 29, 2016 3:25 pm

Асоциация "Archeo-аматьори Сърбия" е доброволно, непартийно, сдружение с нестопанска цел, основана за неопределен период от време, за да се постигнат целите в областта на научните и образователните изследвания на човешката история.

http://www.arheo-amateri.rs/
Тази организация не е на дилъри и трафиканти на ценности, които да се занимават с намерените неща, а на търсачи, който имат търсенето за хоби.
А нашите неща защо ли не се получават?
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг в Сърбия   Металдетектинг в Сърбия EmptyНед Май 29, 2016 4:48 pm

Гледам, че в Сърбия имат и организация за промиване на самородно злато http://www.goldenhomolje.rs

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

Металдетектинг в Сърбия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: