Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro kupuvam Spectrum Fisher wave 5000 врътка nexus lorenz нишани Майнлаб deus VANQUISH Minelab prodavam маск Coil голден TEKNETICS GOLD Simplex nokta miladinka грунда пират mask
 

 Мнение за Пират Аполония

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнение за Пират Аполония  Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение за Пират Аполония    Мнение за Пират Аполония  EmptyСря Юни 01, 2016 2:00 pm

Колеги даите мнения за новия модел Пират Аполония този с автоматичния баланс ..Благодаря предварително.




Последната промяна е направена от deadman_ на Сря Юни 01, 2016 4:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнение за Пират Аполония  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Пират Аполония    Мнение за Пират Аполония  EmptyЧет Юни 02, 2016 6:02 pm

Никои ли не ползва такъв апарат колеги...
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Мнение за Пират Аполония  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Пират Аполония    Мнение за Пират Аполония  EmptyВто Юни 21, 2016 7:25 pm

мен също ме интересува мнение за апарата,че избираме нещо евтино и опростено за един нов мераклия!
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Мнение за Пират Аполония  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Пират Аполония    Мнение за Пират Аполония  EmptyПет Фев 24, 2017 9:43 pm

Има,мисля два модела,единият е по-евтин,другия по-скъп,виждал съм явно по-скъпия,много добре работеше.Тежки,леки почви,много добре се представи на първо четене.Не искам да звучи като реклама,но ми хареса как работи.
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за Пират Аполония
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Металотърсач Пират Аполония
» Пират 2 в 1
» Продавам пират 2в1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: