Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО 2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
mask маск prodavam грунда tesoro nexus металотърсач пират Майнлаб wave golden miladinka TEKNETICS Fisher GOLD Spectrum deus minelab Coil врътка голден продавам kupuvam lorenz tejon нишани
Share | 

Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter

Go down 
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Вто Юни 28, 2016 7:31 pm

Deep Hunter LE - опростен вариант за работа без специални настройки - регулират се само чувствителността и силата на звука . Дълбочината на откриване е съизмерима с тази на познатия Deep Hunter pro без включен бустер.

Deep Hunter pro - добре познатият модел, но сега с малко изменена "физиономия" на лицевия панел и нова електроника. Значително по-стабилен при същата дълбочина .

Deep Hunter pro2 -  топ-модел,  параметри като на Deep Hunter pro + AGEB, 18 часа работа с едно зареждане (5000 мАч) + 15% дълбочина (в ръчен режим).  Външно не се различава от стария модел, с изключение на това, че хелипота е заменен обикновен потенциометър с ключ, за да може да се превключва режимът AGEB без добавяне на отделен ключ .

Flash Auto Ground Exsclusion Balance (AGEB) - наше изобретение, за сега не е позната подобна система при no-motion  апарати.

Всичко това може да се види и изпробва на - https://www.imperio.biz/t10213-topic#117096
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Чет Сеп 08, 2016 2:42 pm

Изравяне на дълбоките цели от полигона пред хижа Узана (оператора е знаел горе-долу в рамките на 50 кв. м. къде са сигналите). Антената е 42 см.

Случката е след събора на алтернативният синод, събрал по-малко от 80 човека .
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Чет Сеп 08, 2016 3:32 pm

Това най-дълбокия сигнал ли е бил? И кой го е хванал и кой не?

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
toprac
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Чет Сеп 08, 2016 6:46 pm

Апарата е много добър и бърка дълбоко , бях на събора на Узана присъстващите не бяха повече от 50 човека.
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Чет Сеп 08, 2016 11:00 pm

www.mdetectors.com написа:
Това най-дълбокия сигнал ли е бил? И кой го е хванал и кой не?

Не беше най-дълбокия.Този сигнал го чуха почти всички монетари.
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Чет Сеп 08, 2016 11:05 pm

toprac написа:
Апарата е много добър и бърка дълбоко , бях на събора на Узана присъстващите не бяха повече от 50 човека.

На 30 август си правиш регистрация във Форума и след два дена тръгваш за Събори......????
Laughing Laughing Laughing
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Чет Сеп 08, 2016 11:16 pm

Владо,този човек много се изложи.
Цял ден стоя под шатрата с другите двама и гледаха как другите хора тестват.Едва,когато го извиках да ми покаже Рамката,тогава стана.
И съмнително се държеше с апарата.
После е излъгал нещо друго,но ще ти го кажа лично.
А върха-изравянето на тези стотинки и се радва като дете,че ги вади.
Полигон се прави мн. трудно,пресява се сант по сант земята,а той се е подиграл с труда на хората.
И той щеше да идва при мен на моя Полигон да ми показва Д.Хънтъра.......Абсурд.
Прати ми друг,не този.
toprac
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Пет Сеп 09, 2016 12:09 pm

sitalk написа:
toprac написа:

На 30 август си правиш регистрация във Форума и след два дена тръгваш за Събори......????
Laughing Laughing Laughing

Проблем ли има ? Да съм излъгал нещо ? Познавам поне 6 човека които редовно четат от години но нямат Рег. във форума.Явно параноята е заразна,след нея идва желанието за клетви. Shocked
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Пет Сеп 09, 2016 12:53 pm

Във връзка с халюцинации на някои хора, кълна се в господ, че нямам нищо общо с тези клипове, не познавам хората и и най-важното - аз не продавам пулса на Golden Mask и това е така от 2 години.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Пон Окт 02, 2017 9:09 am

Интересно видео от руските блата
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter   Съб Май 05, 2018 9:28 pm

http://hobby-detecting.ru/glubinnik-golden-mask-deep-hunter-pro-3-nash-obzor-kopaem-vojnu/

Новите PI детектори ''Golden Mask'' Deep Hunter
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Golden Mask Deep Hunter Pro
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
» Golden Mask 4 Pro Метал Детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: