Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS nokta нишани пират Fisher nexus Minelab VANQUISH врътка wave Simplex miladinka голден 5000 mask kupuvam Coil prodavam Spectrum GOLD маск deus tesoro грунда Майнлаб lorenz
 

 Новите продукти на XP Deus - 2016

Go down 
+7
meteorites.bg
SPVS
vanbg
adminn
peneff72
mdetectors.bg
colin96
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСъб Фев 11, 2017 4:05 pm

Следващата седмица ще отворим специална тема за новостите в софтуер XP Deus, но за да избързам малко и само да издам една тайна, че в него има опция както при Ака металотърсачите така наречения ходометър или изражение на засечени в метал на XY абсциса и ордината.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСъб Фев 11, 2017 11:00 pm

Продължавам с новините за версия 4 на XP Deus, лъжичка по лъжичка в новата версия има абсолютно нов подход при балансиране на апарата, който ще позволи най-дълбоката дискриминация в минерализирани почви, която е правена от металотърсач някога
второто важно нещо е че най-вероятно ще комуникира и със смартфон с приложението XP Go Detect. Точно връзката с приложение беше атакувана от Minelab, но явно не им е минал номера Smile

Във връзка с много обаждания днес, които получих - отново обръщам внимание всеки който има Xp Deus ще може да инсталира новия софтуер версия 4 просто няма да работи на високите честоти, защото няма такава сонда, но ако иска може просто да си вземе но всичко е съвместимо и работи.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСъб Фев 11, 2017 11:19 pm

ето тази опция е от Ака или по-точно прилича на нея
deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 2ppatfc
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyНед Фев 12, 2017 9:05 pm

ще има и специално дълбочинна програма Deep
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСъб Фев 18, 2017 1:48 pm

Новите продукти на XP за 2017 година са вече тук при нас в www.mdetectors.bg.
Това са тестови бройки още не са пуснати в серийна продажба.
Имаме и бета версията на новия софтуер версия 4 започваме тестове и постоянно ще ви уведомяваме за различните много сте и впечатления.
deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Img_2010
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСъб Фев 18, 2017 10:06 pm

Най-сетне дочакахме новите продукти Smile Как се държи Бета версията? HF сондата ще става ли за търсене на монети (нови естествено Smile) на 15khz например? Какви са новостите свързани с Goldfield програмката? Струва ми се, че все повече колеги ще прибягват до нея. Имало промяна и в Pitch програмата? Може ли да се видят новите неща при вас в магазина или още не са за клиенти? Много въпроси станаха, но дълго време чакахме Smile
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2017 12:48 pm

SPVS написа:
Най-сетне дочакахме новите продукти Smile Как се държи Бета версията? HF сондата ще става ли за търсене на монети (нови естествено Smile) на 15khz например? Какви са новостите свързани с Goldfield програмката? Струва ми се, че все повече колеги ще прибягват до нея. Имало промяна и в Pitch програмата? Може ли да се видят новите неща при вас в магазина или още не са за клиенти? Много въпроси станаха, но дълго време чакахме Smile

Разбира се, ела в магазина за да ги разгледаш. Това важи за всички, които се интересуват.
Става за монетар и то даже е супер.
Записал съм клипчета вече и ще ги пусна.
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyПон Фев 20, 2017 1:30 pm

mdetectors.bg написа:
SPVS написа:
Най-сетне дочакахме новите продукти Smile Как се държи Бета версията? HF сондата ще става ли за търсене на монети (нови естествено Smile) на 15khz например? Какви са новостите свързани с Goldfield програмката? Струва ми се, че все повече колеги ще прибягват до нея. Имало промяна и в Pitch програмата? Може ли да се видят новите неща при вас в магазина или още не са за клиенти? Много въпроси станаха, но дълго време чакахме Smile

Разбира се, ела в магазина за да ги разгледаш. Това важи за всички, които се интересуват.
Става за монетар и то даже е супер.
Записал съм клипчета вече и ще ги пусна.
За кантара някакви новини има ли
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyПон Фев 20, 2017 7:35 pm

batned написа:
mdetectors.bg написа:
SPVS написа:
Най-сетне дочакахме новите продукти Smile Как се държи Бета версията? HF сондата ще става ли за търсене на монети (нови естествено Smile) на 15khz например? Какви са новостите свързани с Goldfield програмката? Струва ми се, че все повече колеги ще прибягват до нея. Имало промяна и в Pitch програмата? Може ли да се видят новите неща при вас в магазина или още не са за клиенти? Много въпроси станаха, но дълго време чакахме Smile

Разбира се, ела в магазина за да ги разгледаш. Това важи за всички, които се интересуват.
Става за монетар и то даже е супер.
Записал съм клипчета вече и ще ги пусна.
  За кантара някакви новини има ли

За голямо съжаление не Sad
Има две версии:
1. от Whites имат претенции към нарушено тяхно патентно право
2. големия интерес за търсене на самородно злато по света е направил новите сонди по-привлекателна инвестиция за XP
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyВто Фев 21, 2017 10:46 pm

Новостите в софтуера са доста и ще обърнем на тях специално внимание в отделна тема следващите дни, но едно от нещата които определено ми прави впечатление за пореден ден при тестовете е че силно минерализирана та скала работи още по-добре, защото самия процес по балансиране доста "по-оптимизиран".
Днес дойдоха колеги от форума и се убедиха в действителност.
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСря Фев 22, 2017 12:04 am

Това, което видях днес е доста стабилен апарат с по-добра дискриминация, даже на 55khz с новата високочестотна сонда. От XP го бяха написали в брошурата, че има подобрен баланс, особено на тежка минерализирана земя и се видя днес с минерализираната скала. Под нея си засича цветния сигнал и успява да дискриминира. Интересно ще е с версия 4.0 Smile
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСря Фев 22, 2017 5:10 pm

SPVS написа:
Това, което видях днес е доста стабилен апарат с по-добра дискриминация, даже на 55khz с новата високочестотна сонда. От XP го бяха написали в брошурата, че има подобрен баланс, особено на тежка минерализирана земя и се видя днес с минерализираната скала. Под нея си засича цветния сигнал и успява да дискриминира. Интересно ще е с версия 4.0 Smile


Какво означава "Интересно ще е с версия 4.0" да не сте го пробвали с версия 2.0 на 55 kHz. ??? Shocked Shocked Shocked  - какво тогава сте гледали ?
Май е била версия 4.0 / В.17 !!!!!

Новите програми 6 DEEP и 9 HOT - видяхте ли ги - ако сте ги видели значи е софта 4.0.


Последната промяна е направена от vanbg на Сря Фев 22, 2017 5:59 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyСря Фев 22, 2017 5:57 pm

mdetectors.bg написа:
Новостите в софтуера са доста и ще обърнем на тях специално внимание в отделна тема следващите дни, но едно от нещата които определено ми прави впечатление за пореден ден при тестовете е че силно минерализирана та скала работи още по-добре, защото самия процес по балансиране доста "по-оптимизиран".
Днес дойдоха колеги от форума и се убедиха в действителност.
За софтуер 4.0 ли става въпрос
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyЧет Фев 23, 2017 12:14 am

vanbg написа:
SPVS написа:
Това, което видях днес е доста стабилен апарат с по-добра дискриминация, даже на 55khz с новата високочестотна сонда. От XP го бяха написали в брошурата, че има подобрен баланс, особено на тежка минерализирана земя и се видя днес с минерализираната скала. Под нея си засича цветния сигнал и успява да дискриминира. Интересно ще е с версия 4.0 Smile


Какво означава "Интересно ще е с версия 4.0" да не сте го пробвали с версия 2.0 на 55 kHz. ??? Shocked Shocked Shocked  - какво тогава сте гледали ?
Май е била версия 4.0 / В.17 !!!!!

Новите програми 6 DEEP и 9 HOT - видяхте ли ги - ако сте ги видели значи е софта 4.0.

Изпробвахме новата сонда с Бета версия 4.00 B.17 , която е тестова версия дадена от XP на представителите. Новите сонди няма да работят с версия 3.2 и по-ниски версии. Ще работят само с версия 4 и ако има бъдещи версии занапред. Новите програми 6-DEEP и 9-HOT са налични в Бета версията 4 и ги видяхме.

Интересно ще е, когато официално излезе версия 4.0 за безплатно изтегляне от сайта: http://www.xpmetaldetectors.com/metal-detector/deus-update/
(очаква се да е най-късно до 31 март 2017г.)  в такъв смисъл интересно, че всеки безплатно ще може да се възползва от новостите и подобренията, които идват с версия 4.0 на своя апарат.
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyЧет Фев 23, 2017 5:26 pm

mdetectors.bg написа:
SPVS написа:
Най-сетне дочакахме новите продукти Smile Как се държи Бета версията? HF сондата ще става ли за търсене на монети (нови естествено Smile) на 15khz например? Какви са новостите свързани с Goldfield програмката? Струва ми се, че все повече колеги ще прибягват до нея. Имало промяна и в Pitch програмата? Може ли да се видят новите неща при вас в магазина или още не са за клиенти? Много въпроси станаха, но дълго време чакахме Smile

Разбира се, ела в магазина за да ги разгледаш. Това важи за всички, които се интересуват.
Става за монетар и то даже е супер.
Записал съм клипчета вече и ще ги пусна.
Пускай по-бързо клипчетата че зимата е дълга че и снегът е дълбок- пускай ги да изплакнем очите Very Happy cheers
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyПон Фев 27, 2017 9:14 pm

Софтуера 4.0 Вета е наличен вече в нета . Успех .
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2017 5:26 pm

vanbg написа:
Софтуера 4.0 Вета е наличен вече в нета . Успех .
В официалния сайт го няма колега- поне аз не го видях
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2017 6:34 pm

Няма го още е тестова версия и го имат само някои дистрибутори.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2017 7:03 pm

Може и така да е , но аз го имам и линка към изтеглянето го имам от Франция.
Софтуера е 4.0 Бета версия от дата 20.02.2017г.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2017 7:16 pm

vanbg написа:
Може и така да е , но аз го имам и линка към изтеглянето го имам от Франция.

Може да си го имал но вече той не работи подготвя се още по-нова версия Smile
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2017 7:18 pm

adminn написа:
vanbg написа:
Може и така да е , но аз го имам и линка към изтеглянето го имам от Франция.

Може да си го имал но вече той не работи подготвя се още по-нова версия Smile

Какво означава - не работи???
Като си работи отлично.
Върнете се в началото Go down
Legionario
Новобранец
Новобранец
Legionario



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyЧет Мар 02, 2017 9:22 am

Бих искал да видя едно сравнително клипче на засичане на различни по грамажи самородни парчета злато с двете златарски сонди. Между Дуеса и Фишер Голд бъг. Ще ми бъде интересна както показването на цифрите на засичане така и примерната дълбочина на търсене. Успех.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите продукти на XP Deus - 2016   deus - Новите продукти на XP Deus - 2016 - Page 3 EmptyЧет Мар 02, 2017 3:55 pm

Legionario написа:
Бих искал да видя едно сравнително клипче на засичане на различни по грамажи самородни парчета злато с двете златарски сонди. Между Дуеса и Фишер Голд бъг. Ще ми бъде интересна както показването на цифрите на засичане така и примерната дълбочина на търсене. Успех.

Засега, е само 22,5 см. за XP но и тя е по-добра от Fisher Gold Bug 19khz
Върнете се в началото Go down
 
Новите продукти на XP Deus - 2016
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Новите 2016 - GARRETT ACE
» Металотърсач XP DEUS 2016 - НОВИНИТЕ, КОИТО ЧАКАМЕ ОТ 2 ГОДИНИ
» Нов Софтуер 5 за XP Deus и нови 3 сонди за XP Deus

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: