Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap19%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap6%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap15%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap11%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap14%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap2%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap11%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap1%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap16%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_lcap6%Мнение за Pulse Relic - Page 4 Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyВто Май 19, 2020 6:51 pm by deultum
Металотърсач амфибия . Работи както на сушата така и …

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
prodavam Fisher грунда Coil golden miladinka нишани kupuvam пират голден tejon nexus врътка mask продавам wave металотърсач GOLD Майнлаб lorenz POWER маск TEKNETICS tesoro Spectrum deus

Мнение за Pulse Relic

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk

Мнение за Pulse Relic - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 6:54 pm

Avrelian написа:
Жоре взе сам да си говориш. Question Question Question

Не сам,от Космоса му говорят май. Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 6:58 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:

Very Happy Very Happy Very Happy Ха-ха-ха!
Георге,с този твой пост показа колко си БОС  в търсенето с ....какъвто и да е металдетектор.
Тестовете на джоб били надеждни? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
"Владо бил казал,че можел да пробие до метър?"    С какво?  С шиш ли?
Абе ей,г-н Чаушев,спри да философстваш.Смешен си.Прочети си внимателно поста от начало.

Ма ти имаш ле хабер ква е разликата между лопата и метал детектор, че се правиш на търсач?
Тебе не те ли извадиха насила от един бая дълбок трап, такъв с нумизманярски дълбочини?

На новия полигон на Владо ще имаш възможност да демонстрираш кой е бос и кой философства.

Имам си много хабер и от лопата и от Апарат.И съм сигурен,че повече от теб.
Никога никой не ме е вадил насила от никакъв трап.Някой или те е излъгал,или не е ти е казал точно.НО всъщност какво общо има това с темите,които обсъждаме......Ха-ха.... Laughing Това доказва,колко много пяна ти капе от устата.От яд.Успокой се,човече..... Very Happy
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:08 pm

sitalk написа:

Много пулсове на едно място?
Дийп Хънтъра там ли ще е ?
Ако е там,със сигурност ще дойда с GPX-a,s Tavata и с колеги с видео.Нека и Нексъс да е там.Най-вече за.....НЕГО ЩЕ ДОЙДЕМ..... pirat
Но без хралупи.

Там ще е Хънтъра, там ще е Smile ...

Последната промяна е направена от Golden Mask на Пет Окт 07, 2016 7:09 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:08 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:

Но без хралупи.

Добре без хралупи, но и без тестове за железа, шепи стотинки, бирени канчета или каквито и да било боклуци които нямат отношение към сериозния материал който всички търсят.
Ако си много ербаб докажи колко ти струват теориите на античен бронз - най-разпространения цветен метал по обектите.

Ама естественно без такива предмети,които си изброил.Винаги съм бил против да се тестват машини с тези предмети.
Преди няколко години Вл.Лилов беше написал тук,че е направил полигон и кани хора за тестове.Написах му,че ако е сложил консерви,капачки от бургани и кутии Кен няма да дойда.Защото са лесни цели,подлъгват хората и нямат нищо общо с нещата по нивите и баирите.Някой след мен написа,че съм бил с претенции.Не съм.Просто казах защо няма да ида.Даже наскоро,преди месеци мислех да го питам дали му стои този полигон и как го е направил....Не съм никакъв ербап,изказвам си мнението за Тавата и Джи питтата.
Но интересното е ,защо ти се палиш толкова?
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:11 pm

sitalk написа:

С шашлик ! Laughing
Днес му купих и удължител, да пробива до 150 см.

Мнение за Pulse Relic - Page 4 DSC05795

Мнение за Pulse Relic - Page 4 DSC05796
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:23 pm

sitalk написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:

Но без хралупи.

Добре без хралупи, но и без тестове за железа, шепи стотинки, бирени канчета или каквито и да било боклуци които нямат отношение към сериозния материал който всички търсят.
Ако си много ербаб докажи колко ти струват теориите на античен бронз - най-разпространения цветен метал по обектите.

Ама естественно без такива предмети,които си изброил.Винаги съм бил против да се тестват машини с тези предмети.
Преди няколко години Вл.Лилов беше написал тук,че е направил полигон и кани хора за тестове.Написах му,че ако е сложил консерви,капачки от бургани и кутии Кен няма да дойда.Защото са лесни цели,подлъгват хората и нямат нищо общо с нещата по нивите и баирите.Някой след мен написа,че съм бил с претенции.Не съм.Просто казах защо няма да ида.Даже наскоро,преди месеци мислех да го питам дали му стои този полигон и как го е направил....Не съм никакъв ербап,изказвам си мнението за Тавата и Джи питтата.

Полигона беше за Мерчев, т.е. на него има евро центове (любимите му), не е за дълбочинни детектори .
На новия ще има много предмети от бронз и сребро, с една дума реликви, идеални за Реликвеника ! Сега един стругар ми изработва статуетка от бронз 22 см (централен рим) Laughing
Има кило и половина висока проба сребро на ланчета и кръстове .
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:27 pm

sitalk написа:

Никога никой не ме е вадил насила от никакъв трап.Някой или те е излъгал,или не е ти е казал точно.НО всъщност какво общо има това с темите,които обсъждаме......Ха-ха.... Laughing  Това доказва,колко много пяна ти капе от устата.От яд.Успокой се,човече..... Very Happy

Общото е, че от трапа в могилата те извадиха с Командера и каквито и да ги друсаш тука си доказан нарушител на закона - престъпник.

Прав си че ме е яд. Яд ме е че никой няма да купи Резиликвеника след експото на гадняра Владо... Twisted Evil Толкова ме е яд, че пяна ми капе от устата.... стига
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:37 pm

Golden Mask написа:
sitalk написа:

Много пулсове на едно място?
Дийп Хънтъра там ли ще е ?
Ако е там,със сигурност ще дойда с GPX-a,s Tavata и с колеги с видео.Нека и Нексъс да е там.Най-вече за.....НЕГО ЩЕ ДОЙДЕМ..... pirat
Но без хралупи.

Там ще е Хънтъра, там ще е Smile ...
И не само Хънтъра.... Laughing
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:38 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:

Никога никой не ме е вадил насила от никакъв трап.Някой или те е излъгал,или не е ти е казал точно.НО всъщност какво общо има това с темите,които обсъждаме......Ха-ха.... Laughing  Това доказва,колко много пяна ти капе от устата.От яд.Успокой се,човече..... Very Happy

Общото е, че от трапа в могилата те извадиха с Командера и каквито и да ги друсаш тука си доказан нарушител на закона - престъпник.

Прав си че ме е яд. Яд ме е че никой няма да купи Резеликвеника след експото на гадняра Владо. Толкова ме е яд, че пяна ми капе от устата.

Не сме били в никакъв трап.Избърши си пяната.
На кое казваш "експо"?....
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:44 pm

sitalk написа:
Не съм никакъв ербап,изказвам си мнението за Тавата и Джи питтата.

ГПХ5000 е велик детектор по всички мерки и теглилки.
Тавата обаче е посредствено дело и ако ти я въздигаш си на същото ниво.
А за тестовете съм ти приготвил истинска изненада, не парлама с която се продават тия...ментални дефектори.
Обещавам ти, че всичките ти идеи от сорта "ама аз имам хабер" ще потънат в дън земя.
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:49 pm

sitalk написа:

Не сме били в никакъв трап.Избърши си пяната.
На кое казваш "експо"?....

Експото е пост номер едно в тая тема. Експо ще рече изложба, нещо от сорта като изкарване осраните гащи на светло.
Пък пяната ми е толкова много, че до Дунава ходих да се мия пък изтрових рибата.
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 7:51 pm

Nexus-че,смешен си. Laughing
Смешен с това,че пишем за една тема,а ти минаваш в друга с цел,да ме злепоставиш.---доказателство,че не можем да ме обориш в другата. Very Happy
Смешен си,че си тръгнал с твоята гъдулка да се мериш за дълбочина с GPX и PUls Relic.
Смешен си и с друго-на Владимир още малко на колене ще му паднеш....Very Happy
Хора,които имат Джи пита ми се обаждат и те ти се смеят и ми се чудят защо ти обръщам все още внимание...
...Нексус срещу Джи пи.....
Кой ти познава на тебе апаратите,ми кажи.Кой?
С Мечка дренки ще ядеш.....не ставаааааааLaughing
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 9:06 pm

sitalk написа:
Nexus-че,смешен си. Laughing
Смешен с това,че пишем за една тема,а ти минаваш в друга с цел,да ме злепоставиш.---доказателство,че не можем да ме обориш в другата. Very Happy
Смешен си,че си тръгнал с твоята гъдулка да се мериш  за дълбочина с GPX и PUls Relic.
Смешен си и с друго-на Владимир още малко на колене ще му паднеш....Very Happy
Хора,които имат Джи пита ми се обаждат и те ти се смеят и ми се чудят защо ти обръщам все още внимание...

Nexus Standard MP не е резонансен и не може да се нарече гъдулка.
На Владо му съдействах през 2009 да излезе на Европейския пазар с установените си търговски контакти и се уважаваме оттогава като колеги.
А какво е Nexus Standard MP ще ти стане ясно на пологона.
Вече ти обърнах достатъчно внимание.
colin96
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 07, 2016 11:04 pm

Не мислех да се включвам по тая тема, ама се получава много смешно някак, когато един се оправда с целите, друг с начина на подготовка на полигона и т. н. Сещам се когато загубилия отбор започва да се оправдава, че терена бил тежък, бил мокър, бил като картофена нива и още 100 причини.. Другият да не би да е играл на друг терен. Та същата работа е и за детекторите. Като са поставени при еднакви условия, еднакви цели и т. н. няма място за оправдание.
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСъб Окт 08, 2016 12:11 am

colin96 написа:
Не мислех да се включвам по тая тема, ама се получава много смешно някак, когато един се оправда с целите, друг с начина на подготовка на полигона и т. н. Сещам се когато загубилия отбор започва да се оправдава, че терена бил тежък, бил мокър, бил като картофена нива и още 100 причини.. Другият да не би да е играл на друг терен. Та същата работа е и за детекторите. Като са поставени при еднакви условия, еднакви цели и т. н.  няма място за оправдание.

Съвършенно вярно колега.
Но е проблем когато участващите в тестове искат на всяка цена да натрият нечии нос, без значение каква е истината за детекторите.
Рис
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: помооооощ !   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСря Окт 12, 2016 6:48 pm

Question No не може да е толкова ниско усилването на 5534 стена .С литцендрат ли са навити бобините ? Разчоплете ги и дайте данни колко намотки имат, да не се мъчиме самонаказание като грешни дявол мерси бабо Айде :animaux15: ,че находка ни чакат bounce
Рис
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Резюме   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 14, 2016 7:26 pm

В българските форуми преобладава люто хейтърство.Всеки се прави на експерт и плюе , та пушилка се вдига.Намират се всякакви кусури , но по-добро решение за кусурите ( ако ги има ) не се предлага.Ситуациите са стереотипни-обвиняват те във връзка със дявол (като Светата Инквизиция ) -ти иди, че се оправдавай!( за справка английският сериал ,,Черното влечуго " с Роуън Аткинсън-мистър Бийн ) Там обвиниха един кон за връзка с дявол ...Да си зададем въпроса колко от тези, дето плюват ,може да предложи по-добро техническо решение ( в конкретния случай-кой може да направи по-добра тава от тавата и да я демонстрира )Само хората, които се занимават с производство , знаят колко мъка , знания , труд и експерименти костват пускането на нов модел.
кирката
Консул
Консул
кирката

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСъб Окт 15, 2016 9:08 pm

[quote="Golden Mask"][quote="sitalk"]
[/quote]

С шашлик !  Laughing
Днес му купих и удължител, да пробива до 150 см.

[url=https://postimg.org/image/7przgip6r/][img]https://2img.net/h/s13.postimg.cc/ipd6s4flz/DSC05795.jpg[/img][/url]

[url=https://postimg.org/image/8tc3sh9tv/][img]https://2img.net/h/s13.postimg.cc/p4c7osmbr/DSC05796.jpg[/img][/url][/quote] бандит има ли удължител до 3м scratch

Око да види,ръка да пипне. scratch
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСря Окт 19, 2016 7:36 pm

sitalk написа:
pechkata написа:
Само не разбрах защо антената е ДД а не моно - нали е дълбочинен детектор защо му е да дикриминира...?

Защото,ако си работил с Джи Пи ще разбереш.... Wink

Пропуснал съм този пост...

Не съм виждал Пулсето на живо и никога не съм работил с Джи Пи Хикс...
До колкото знам максимална дълбочина се постига със моно антена...
И знам че със ДД антена се намаляват паразитните смущения по добре прави грунд баланс и дискриминация...

И кажи какво съм пропуснал като не съм работил с Джи Пи...?
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСря Окт 19, 2016 10:31 pm

pechkata написа:
sitalk написа:
pechkata написа:
Само не разбрах защо антената е ДД а не моно - нали е дълбочинен детектор защо му е да дикриминира...?

Лопати и кофи на по два - три метра..... Laughing Щеше да напреднеш в бизнеса със скрапа бая ама нейсе! Laughing
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Окт 20, 2016 6:53 pm

pechkata написа:

Една от причините антената да е DD е защото Surf Master PI не може да работи с големи моно антени.
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyПет Окт 21, 2016 12:58 am

pechkata написа:
sitalk написа:
pechkata написа:

Пропуснал съм този пост...

Не съм виждал Пулсето на живо и никога не съм работил с Джи Пи Хикс...
До колкото знам максимална дълбочина се постига със моно антена...
И знам че със ДД антена се намаляват паразитните смущения  по добре прави грунд баланс и дискриминация...

Моно антените са най-дълбоки,но нямат дискриминация и са слаби на тежки почви.
ДД антените имат дискриминация(за ПИ машини си е добра) и на тежки почви работят.
Печка,дали си пропуснал нещо или не,зависи от много неща.
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyСъб Окт 22, 2016 10:28 pm

sitalk написа:

Днес май се видя кой е мечката и кой е мижетурката.
Прословутото Джи Пи с гигантски антени се напишка с малкото гърне. Па и Лоренца не светна но беше по-добър от Джи Пи-то.
Странного е, че пича с Джи Пи-то при все че видя с очите си че не хваща гърнето дори на 50 см пак не ми повярва като му казах, че това не е детектор за малки гърнета.
Яко сте си промили мозъците с тия златарски машини. А....! Аз мозъци ли казах? Хм! самонаказание
solid
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Яну 12, 2017 8:09 pm

Не,това е поредният резил,защо всеки производител,говори колко е добър апарата му,а не говори за недостатъци,сега очаквам всеки да напише,че неговия няма недостатъци,всеки път едно и също,ставате банални и смешни,тъпчите една и съща кал.Отивате на полигони,правите си тестове самите вие и когато не се получи теста започва помпане,въртене на копчета за постигане на вашето постижение,защото знаете къде е сигнала,а търсачите не знаят всеки камък на обекта дали е оруден или не,или трябва да грундираме всеки камък и керамика,много смешно,нали.
solid
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 4 EmptyЧет Яну 12, 2017 8:25 pm

И малко,по темата,за мене дали е добър един апарат следя мнението не на производителя а от колегите търсачи.

Мнение за Pulse Relic
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: