Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ

Go down 
+12
Aurelius
pechkata
adminn
wave
odins-
Avrelian
lomidol
drujba6
sitalk
mdetectors.bg
Nexus metal detectors
RelicHuntingVT
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
odins-
Новобранец
Новобранец




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2016 10:15 pm

То голем смях било тука бре,всеки дет може крушка да завинти тръгнал детектори да прави,виждал съм ви сопите на вси велики производителина на терен,но преди,вече не , щот ги махнаха хората дето работиха  с тях,търсите си рибки да излъжите,поредния човечец да измамите.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2016 10:26 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Prati mi go da go testvam tozi MP.

Пращам детектори за тестове само на доказани експерти, като Chris Wren и Richard Williams от Англия. От това което си писал до тук не се вписваш в този критерии.

По какво са експерти? По тестове на Полигони или по търсене в тези условия: дъжд,сняг,минусови температури,скована земя,вятър,тъмно,жега,високи треви,кал,катерене на стръмни височини,вървене на километри,опасност от диви прасета,пепелянки,живот в палатки седмици далеч от Цивилизация...Basketball
И то при тези шибани закони.

Могат ли издържа твоите англичета при тези условия,mr.Chaushev? Very Happy
доказаните експерти bom
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2016 10:47 pm

Преди 2 години с винтовер и свредло 25 мм. направих дупки в земята и поставих медни кръгове с диаметър от 10, 14, 18 и 22  мм. от медна ламарина 1мм. на различна дълбочина като максимума е 28см. Когато почвата е мокра резултата е добър но когато не е валяло от месец и повече то доста от тях не се чуват или ако не зная че са там със сигурност ще ги подмина. Та всичко е много относително и много важно е да си свикнал с машината. Всяка машина си има преимущества и недостатъци ,както и с една въдица не се хваща всякаква риба.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2016 11:08 pm

sitalk написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Prati mi go da go testvam tozi MP.

Пращам детектори за тестове само на доказани експерти, като Chris Wren и Richard Williams от Англия. От това което си писал до тук не се вписваш в този критерии.

По какво са експерти? По тестове на Полигони или по търсене в тези условия: дъжд,сняг,минусови температури,скована земя,вятър,тъмно,жега,високи треви,кал,катерене на стръмни височини,вървене на километри,опасност от диви прасета,пепелянки,живот в палатки седмици далеч от Цивилизация...Basketball
И то при тези шибани закони.

Могат ли издържа твоите англичета при тези условия,mr.Chaushev?  Very Happy
доказаните  експерти bom

Chris Wren е на 70 години. Търсач от 40 години. Пра-пра внук на Chris Wren, който през 16 век е построил катедралата Свети петър в Лондон и Шелдониан Театър в Оксфорд. Потомък на интелектуален род за последните 500 години.
Последния е един от най-големите експерти в Англия по нумизматика и антики и е също съдружник в  Тime Line Auctions.

Richard Williams е на 72 години. Търсач от около 40 години. Използва ГПХ4500 и ГПХ5000 с всички съшествуващи аксесоарни антени.
Също е собственик на 3 модела Нексъс, МП в това число. Притежава пълна колекция от Nautilus. Също е притежавал и работил с Деус, СТХ3030, Spektra V3i, всички Фишери, Тесоро и т.н.

И двамата са работили с всички модели на известното в миналото Арадо.

Тик двамата са извадили повече монети, предмети и находки от колкото може копач като теб да си представи.

На тяхното мнение се доверяват хиляди хора в Англия и по света.

Копаческите ти патила нямат нищо общо с това как работят детекторите, как се работи с детектори или колко са дълбоки.
Това което описваш е само признак, че имаш нужда от психиатър.


Последната промяна е направена от Георги Чаушев на Чет Ное 10, 2016 11:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2016 11:11 pm

RelicHuntingVT написа:
Мислех да си купя Нексус обаче цената пръсва 3500 лева Question  Не съм толкова класен търсач все още.
Абе извинявам се за въпроса но като гледам работата на детектора ми напомня на гадулка .Това не е ли подобрена гадулка или греша ?
Не искам да кажа нищо лошо с този си коментар просто питам.Гадулките са добри машини по принцип.

МП не е гъдулка и няма нищо общо с гъдулка. МП е декетор който работи много добре на орудено а гъдулките не. Гъдулките не са по-добри по никой принцип.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2016 11:17 pm

Aurelian написа:

THIS TEST IS  FAKE, NEXUS IS FAKE VIDEO- Жоре това е коментар под видеото, преведи го че не шпрехам.

Означава, че в You Tube е пълно с хейтъри както в БГ форумите.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyПет Ное 11, 2016 8:05 am

RelicHuntingVT написа:
Мислех да си купя Нексус обаче цената пръсва 3500 лева Question  Не съм толкова класен търсач все още.
Абе извинявам се за въпроса но като гледам работата на детектора ми напомня на гадулка .Това не е ли подобрена гадулка или греша ?
Не искам да кажа нищо лошо с този си коментар просто питам.Гадулките са добри машини по принцип.

Незнам защо обръщаш нещата по този начин!!! Като не ти изнася не купуваш и край, защо трябва да хейтваш?
Смяташ ли, че хората са балъци и ти ако не ги светнеш, те ще се прецакат?
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyПет Ное 11, 2016 8:13 am

adminn написа:
RelicHuntingVT написа:
Мислех да си купя Нексус обаче цената пръсва 3500 лева Question  Не съм толкова класен търсач все още.
Абе извинявам се за въпроса но като гледам работата на детектора ми напомня на гадулка .Това не е ли подобрена гадулка или греша ?
Не искам да кажа нищо лошо с този си коментар просто питам.Гадулките са добри машини по принцип.

Незнам защо обръщаш нещата по този начин!!! Като не  ти изнася не купуваш и край, защо трябва да хейтваш?
Смяташ ли, че хората са балъци и ти ако не ги светнеш, те ще се прецакат?

Къде е хейта ? Казъл съм само, че не ми харесва цената.Не съм си играл с такава машина гледал съм само клипове и ми мяза на гадулка или миладинка.Казвам каквото мисля.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyПет Ное 11, 2016 12:56 pm

Никога не съм тествал Нексус, но искам отново да Ви кажа ,че в Англия почти всеки търсач знае кой е Нексус това трябва да ни прави горди, защото това е Български бранд.
Ако ми хареса може да започна и аз да го продавам.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 12:45 am

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Prati mi go da go testvam tozi MP.

Пращам детектори за тестове само на доказани експерти, като Chris Wren и Richard Williams от Англия. От това което си писал до тук не се вписваш в този критерии.

По какво са експерти? По тестове на Полигони или по търсене в тези условия: дъжд,сняг,минусови температури,скована земя,вятър,тъмно,жега,високи треви,кал,катерене на стръмни височини,вървене на километри,опасност от диви прасета,пепелянки,живот в палатки седмици далеч от Цивилизация...Basketball
И то при тези шибани закони.

Могат ли издържа твоите англичета при тези условия,mr.Chaushev?  Very Happy
доказаните  експерти bom

Chris Wren е на 70 години. Търсач от 40 години. Пра-пра внук на Chris Wren, който през 16 век е построил катедралата Свети петър в Лондон и Шелдониан Театър в Оксфорд. Потомък на интелектуален род за последните 500 години.
Последния е един от най-големите експерти в Англия по нумизматика и антики и е също съдружник в  Тime Line Auctions.

Richard Williams е на 72 години. Търсач от около 40 години. Използва ГПХ4500 и ГПХ5000 с всички съшествуващи аксесоарни антени.
Също е собственик на 3 модела Нексъс, МП в това число. Притежава пълна колекция от Nautilus. Също е притежавал и работил с Деус, СТХ3030, Spektra V3i, всички Фишери, Тесоро и т.н.

И двамата са работили с всички модели на известното в миналото Арадо.

Тик двамата са извадили повече монети, предмети и находки от колкото може копач като теб да си представи.

На тяхното мнение се доверяват хиляди хора в Англия и по света.

Копаческите ти патила нямат нищо общо с това как работят детекторите, как се работи с детектори или колко са дълбоки.
Това което описваш е само признак, че имаш нужда от психиатър.

Много хора имат нужда от психиатър.
В такива времена живеем,че това е нормално.(особенно ние в БГ при този живот)
Може би и аз имам нужда,но НЕ И В ТАЗИ СФЕРА,в която ти ме описваш.....
А ти имаш нужда от психиатър,за да се отърсиш от тази мания,че притежаваш едва ли не най-прочутия апарат в света.
В моя пост по-горе исках да ти кажа,че един търсач в БГ в тези условия е много по-добър от един английски търсач.(колкото и години да е обикалял).....
А ти от къде знаеш аз колко неща съм намирал?
те били от 40 години...и какво от това.....
Ти никога няма да разбереш кой какво е намирал.
Тогава как определяш кой е по-добър?
Щото те са англичани ли? И какво? Трябва да им се поклоним ли?
Не.Те на нас,българските търсачи трябва да се поклонят.
А ти,освен на психиатър,трябва да идеш и на психолог.
Не се обиждай.

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 8:37 am

www.mdetectors.com написа:
Никога не съм тествал Нексус,  но искам отново да Ви кажа ,че в Англия почти всеки търсач знае кой е Нексус това трябва да ни прави горди, защото това е Български бранд.
Ако ми хареса може да започна и аз да го продавам.

Нексус или Нексъс са дълбоки машини основата им е гъдулка...
Направени са със скъпи и качествени материали затова цената им е висока...
Генераторната намотка на антената е със замах около 100 волта...
Бавни машини са но за дълбок сигнал е необходимо бавен мах  - не че няма високо честотни бързи модели...
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 9:50 am

sitalk написа:


А ти имаш нужда от психиатър,за да се отърсиш от тази мания,че притежаваш едва ли не най-прочутия апарат в света.
Нексъс не най-прочутия, но един от най-кечествените детектори които се предлагат до момента.
sitalk написа:

В моя пост по-горе исках да ти кажа,че един търсач в БГ в тези условия е много по-добър от един английски търсач.(колкото и години да е обикалял).....
Това е самовтълпена мания за величие и няма почва в реалността. Металдетектинга е изобретение на западната култура, не на Българското село.
sitalk написа:

А ти от къде знаеш аз колко неща съм намирал?
те били от 40 години...и какво от това.....
Ти никога няма да разбереш кой какво е намирал.
Тогава как определяш кой е по-добър?
По-добрия търсач знае какво се случва с един детектор когато е използван за реална работа. Ти си копал много но си научил малко за детекторите.
Когато придобиеш опит в тия неща ще разбереш как определям кой е по-добър. До тогава може да опиташ да се довериш на общественото мнение по света, не само в БГ.
sitalk написа:

Щото те са англичани ли? И какво? Трябва да им се поклоним ли?
Не.Те на нас,българските търсачи трябва да се поклонят.


Ето там ти е проблема. Ти си се самоубедил, че си по-велик от хората на запад, защото си копал по-големи трапове по презумция. Щото са те гонили диви прасета и са те хапали пепелянки а тях не.
Щото си мръзнал в снега все едно там сняг не вали.

Само до преди няколко години си ревал за евтина Маска а днес си експерт, понеже си се добрал до ГПХ.

Сега ти не се обиждай, но това е класически селски манталитет.

Манталитет според който ти ще демонстрираш на ония хора как стават тия работи, при положение че те са изобретили детектора с който ти работиш.
Те са ти дали хляба в ръцете и ти сега ще ги светнеш как се меси тестото.
Все едно на производител на коли да му обясняваш как се кара кола.

Когато един търсач вярва, че знае много повече от производителя и конструктора на детекторите с които работи това е сигурно доказателство, че не знае нищо.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 10:06 am

pechkata написа:


Нексус или Нексъс са дълбоки машини основата им е гъдулка...

Печке, на всички индукционни баланси основата им е гъдулка, защото всички те работят на един и същи принцип.
Разликата е само в резонанса на приемната бобина. Гъдулките имат резонанс на приемника, другите нямат.

Но когато става дума за работа на оруден терен, изключване на резонанса на приемника не е единственото условие. Има и други по-специални изисквания към схемотехниката.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 10:15 am

Неизвестни германски инженери са творили по време на 2-та световна воина, а след нея м-р Чарлс Гарретт, м-р Фишер и някои др. Вижxищение от хората, които са посветили на разработване на технологията за хобито голяма част от живота си  и нека да уважаваме индивидуалния избор на всеки търсач...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 10:29 am

Aurelius написа:
Неизвестни германски инженери са творили по време на 2-та световна воина, а след нея м-р Чарлс Гарретт, м-р Фишер и някои др. Вижищение от хората, които са посветили на хобито голяма част от живота си  и нека да уважаваме индивидуалния избор на всеки търсач...

Бяхме на едно събиране в Германия на дистрибуторите на Фишер и тогава ми светнаха, че в миналото още когато са започнали да произвеждат металотърсачи първият консултант на Фишер е бил самият Алберт Айнщайн.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 6:14 pm

Георги Чаушев написа:

Печке, на всички индукционни баланси основата им е гъдулка, защото всички те работят на един и същи принцип.
Разликата е само в резонанса на приемната бобина. Гъдулките имат резонанс на приемника, другите нямат.

Не всички са на една и съща основа има и със приемен генератор - но това е друга тема...
Бобините на детектора ако не са в резонанс та той няма да работи коректно...

И не разбрах защо се палиш от някой факти...?
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 7:24 pm

pechkata написа:

Не всички са на една и съща основа има и със приемен генератор - но това е друга тема...
Бобините на детектора ако не са в резонанс та той няма да работи коректно...  

И не разбрах защо се палиш от някой факти...?

Печке, само обяснявам какво е гъдулка, защото е очевидно че и ти както много други не знаеш и затова пишеш глупости.
Няма такова понятие в електрониката като "приемен генератор".
И не е задължително бобините да са в резонанс. Има много технологии без никакви резонанси по антените.
На мене може да вярваш. Правя резонансни детектори от 20+ години и с тях направих марката Нексъс.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2016 8:42 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:


А ти имаш нужда от психиатър,за да се отърсиш от тази мания,че притежаваш едва ли не най-прочутия апарат в света.
Нексъс не най-прочутия, но един от най-кечествените детектори които се предлагат до момента.
sitalk написа:

В моя пост по-горе исках да ти кажа,че един търсач в БГ в тези условия е много по-добър от един английски търсач.(колкото и години да е обикалял).....
Това е самовтълпена мания за величие и няма почва в реалността. Металдетектинга е изобретение на западната култура, не на Българското село.
sitalk написа:

А ти от къде знаеш аз колко неща съм намирал?
те били от 40 години...и какво от това.....
Ти никога няма да разбереш кой какво е намирал.
Тогава как определяш кой е по-добър?
По-добрия търсач знае какво се случва с един детектор когато е използван за реална работа. Ти си копал много но си научил малко за детекторите.
Когато придобиеш опит в тия неща ще разбереш как определям кой е по-добър. До тогава може да опиташ да се довериш на общественото мнение по света, не само в БГ.
sitalk написа:

Щото те са англичани ли? И какво? Трябва да им се поклоним ли?
Не.Те на нас,българските търсачи трябва да се поклонят.


Ето там ти е проблема. Ти си се самоубедил, че си по-велик от хората на запад, защото си копал по-големи трапове по презумция. Щото са те гонили диви прасета и са те хапали пепелянки а тях не.
Щото си мръзнал в снега все едно там сняг не вали.

Само до преди няколко години си ревал за евтина Маска а днес си експерт, понеже си се добрал до ГПХ.

Сега ти не се обиждай, но това е класически селски манталитет.

Манталитет според който ти ще демонстрираш на ония хора как стават тия работи, при положение че те са изобретили детектора с който ти работиш.
Те са ти дали хляба в ръцете и ти сега ще ги светнеш как се меси тестото.
Все едно на производител на коли да му обясняваш как се кара кола.

Когато един търсач вярва, че знае много повече от производителя и конструктора на детекторите с които работи това е сигурно доказателство, че не знае нищо.


Ревал за евтина Маска? Ха-ха.... Very Happy
Не си разбрал.Или Бандита ти е казал ,че съм ревал.Питах го дали има втора употреба Едно плюс(18 кхц),защото когатоо я тествах ми направи впечатление,че чува жълтите пари по-добре от Три плюс.И тогава той ми предложи Четворката на по-ниска цена и я взех.
А аз поисках втора употреба,защото се надявах да ми върнат Тройката.НЕ СЪМ РЕВАЛ.НЯМА ДА ЛЪЖЕТЕ,ЕЙ!
А Джи пито го имам две години по-рано от Лъжливото ви реване. Laughing Ето грешката ти,че ...бил съм се добрал до ДЖИ ПИ после.... Smile И не съм казал,че съм експерт.
Българско село ли? С това изречение обиждаш Всички търсачи в БГ.Като е измислен металлдетектора в САЩ и ние сме от Българското село ли?
А това,че те са го измислили,не означава ,че като търсачи са по0добри.Много производители се вслушват в съветите на търсачите.За подобрение или за нещо друго.Така,че не ми ги говори ти на мен тез.....
Прочети си внимателно изреченията и ще видиш,че не се връзват нещата ти....
А ти като си голям разбирател,защо Владимир не даде на теб рамката Дийп Хънтър(първата,която излезе за тестване),а я даде на Командера? Laughing
Владимире,що я дадохте на Бургазлията да я тества бре? Laughing
Ти ли излъга че съм ревал,тоя от Европейския град Русе,или той си го измисли това ? Question
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: А , бре СиТАЛК-талк, талк ,талк....   ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2016 6:29 pm

Гледам, преди около месец се жалваш, че пак са те изтрили !Я си припомни, кво се рзбрахме за въпросната сонда тип ДД от , а ?- да се намери човек,който иска да я закупи,и тогава я ремонтирам , продаваме сондата и делиме парите-ТОЧНО така се бяхме разбрали - даже си бях приготвил 2 картона с графитно покритие-още се спъвам в тия картони! Даже една бира не ме почерпи ,като ти върнах сондата на събора до Варна ! Що не станеш политик ?Не бива така да изопачаваш нещата ! Да дойде твойта учителка от детската градина- забавачката и хубаво да ти :mdr6: издърпа ушите! :fessee:
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: P.S.   ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2016 6:32 pm

сонда тип DD от GPX
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2016 9:32 pm

Да те почерпя защото си ми върнал сондата?Rolling Eyes
Много време мина и чак когато ти звъннах,разбрах,че си решил да я правиш,ако се появи кандидат да я купи.Ами можеше да ми кажеш какво си решил,а не да чакам месеци.Но нищо,няма проблем...
И след като се оказа,че няма да я правиш,се разбрахме да ми я върнеш на Събора.
А за черпането,няма проблем да те почерпя и повече бири.Но НЕ заради сондата.
Просто ей така. Wink
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Ето , това е от мен   ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2016 7:17 pm

http://bg.winesino.com/mental-health/general-mental-illness/1019064434.html -този ,и още доста линкове мога да ти пратя, (не-няма да ти пратя ,-просто няма смисъл ) но повече няма да си губя времето с теб. Благодаря , аз не приемам да ме черпиш.Съжалявам хората, които въобще разговарят с теб.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2016 7:36 pm

Не си прав.Много добре си спомням.Ама нито се сърдя,нито нищо.Забравил съм го.
Е,може би си се засегнал,че го написах.Лъжец не съм.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2016 9:18 pm

super21 мерси :mdr97: самонаказание lol! Laughing Laughing Laughing lol! стена стена стена :mdr6: стига бабо
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ    ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ  - Page 2 EmptyЧет Ное 01, 2018 5:25 am

За мен Царят на всички металотърсачи е супер детекторът на Минелаб GPZ7000, работещ на VLF с непрекъсната вълна на електромагнитното поле, които обработва първично приетия сигнал подобно на импулсно-индукционен  детектор, подава звуковата информация като GPX5000, но на практика е първият в света хибриден металотърсач. Имам удоволствеието да го имам и открито потвърждавам превъзходството му над всичко, което съм имал и тествал( SD2100,2200,2200d, GP Extreme,3000 и 3500, GPX4000,4500 и 5000, както и всички водещи VLFмодели на големите производители). Макар, че няма дискриминация, този детектор работи добре на всяка почва, а там, където GPX5000 се затруднява да балансира земята, този детектор работи без никакви проблеми. Вярно е, че е много скъп, но си заслужава, ако се впрегне сериозно в работа веднага.
Върнете се в началото Go down
 
ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Детектори Пират
» продавам golden mask
» Въпрос за PI детекторите- рамките

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: