Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
Най-добрия металдетектор  EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Най-добрия металдетектор  EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Най-добрия металдетектор  EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Най-добрия металдетектор  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
mask нишани Fisher врътка металотърсач продавам маск kupuvam wave golden Spectrum tesoro nexus tejon miladinka deus GOLD lorenz Coil голден Майнлаб Simplex prodavam грунда TEKNETICS пират

Най-добрия металдетектор

Go down 
АвторСъобщение
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец

Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 8:33 pm

Здравейте колеги,някой може ли да каже кой е най добрият металотърсач на леки почви,кой е най добрият на замърсено и кой е най дълбокият,благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 9:08 pm

Колега не искам да те разочаровам но да знаеш, че няма категоричен отговор на въпросите, които си задал.
Зависи не само от цената и качествата на металотърсача тъмно и от очакването на търсача.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 9:26 pm

Разбира се всеки има вкус,но ще се радвам всеки да каже от кой металотърсач е най впечатлен,а защо не и кой е по най при монетарките
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 11:31 pm

Коя е най хубавата жена?
Коя е най-хубавата кола?
Коя е най-хубавата страна/държава/?

Смятам че темата е изчерпана.
Въпроса беше двуотробен/двуличен/.
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 11:47 pm

За замърсено Деуса е безпорния лидер. Няма по-бърз детектор на планетата.
За дълбочина зависи от бюджета. Ако дълбочината нараства с проценти, цената може да нарстне в пъти.
За леки почви всяка гъдулка, защото те там могат да се издуват до пръсване.

След това се продължава;

За орудено, за солена вода, за самородки, за тестове на въздух и за замярване на гаргите и какви ли не други измишлъотини.

Та най-добрия детектор ще е този, който в рамките на твоите бюджетни възможности те прави най-щастлив.

Vencislav1986
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyСъб Ное 12, 2016 10:11 am

Извинявам се,имам бюджет до 1000 лв какво ще ми препоръчате за Силистренско бг металдетектор или западен
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyСъб Ное 12, 2016 12:46 pm

Vencislav1986 написа:
Извинявам се,имам бюджет до 1000 лв какво ще ми препоръчате за Силистренско бг металдетектор или западен

Golden Mask. А ако искаш нещо с дисплей -Фишер.
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyСъб Ное 12, 2016 1:28 pm

Имам фишер ф44 с ултимейд искам да пробвам маска 3+ но нямами познати с такава също съм имал 1+ и 5
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyНед Ное 13, 2016 5:55 pm

Vencislav1986 написа:
Имам фишер ф44 с ултимейд искам да пробвам маска 3+ но нямами познати с такава също съм имал 1+ и 5
Колега вземай я, няма да сбъркаш.

Най-добрия металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: