Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Най-добрия металдетектор

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец




Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 8:33 pm

Здравейте колеги,някой може ли да каже кой е най добрият металотърсач на леки почви,кой е най добрият на замърсено и кой е най дълбокият,благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 9:08 pm

Колега не искам да те разочаровам но да знаеш, че няма категоричен отговор на въпросите, които си задал.
Зависи не само от цената и качествата на металотърсача тъмно и от очакването на търсача.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец




Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 9:26 pm

Разбира се всеки има вкус,но ще се радвам всеки да каже от кой металотърсач е най впечатлен,а защо не и кой е по най при монетарките
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 11:31 pm

Коя е най хубавата жена?
Коя е най-хубавата кола?
Коя е най-хубавата страна/държава/?

Смятам че темата е изчерпана.
Въпроса беше двуотробен/двуличен/.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyПет Ное 11, 2016 11:47 pm

За замърсено Деуса е безпорния лидер. Няма по-бърз детектор на планетата.
За дълбочина зависи от бюджета. Ако дълбочината нараства с проценти, цената може да нарстне в пъти.
За леки почви всяка гъдулка, защото те там могат да се издуват до пръсване.

След това се продължава;

За орудено, за солена вода, за самородки, за тестове на въздух и за замярване на гаргите и какви ли не други измишлъотини.

Та най-добрия детектор ще е този, който в рамките на твоите бюджетни възможности те прави най-щастлив.

Върнете се в началото Go down
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец




Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyСъб Ное 12, 2016 10:11 am

Извинявам се,имам бюджет до 1000 лв какво ще ми препоръчате за Силистренско бг металдетектор или западен
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyСъб Ное 12, 2016 12:46 pm

Vencislav1986 написа:
Извинявам се,имам бюджет до 1000 лв какво ще ми препоръчате за Силистренско бг металдетектор или западен

Golden Mask. А ако искаш нещо с дисплей -Фишер.
Върнете се в началото Go down
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец




Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyСъб Ное 12, 2016 1:28 pm

Имам фишер ф44 с ултимейд искам да пробвам маска 3+ но нямами познати с такава също съм имал 1+ и 5
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Най-добрия металдетектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добрия металдетектор    Най-добрия металдетектор  EmptyНед Ное 13, 2016 5:55 pm

Vencislav1986 написа:
Имам фишер ф44 с ултимейд искам да пробвам маска 3+ но нямами познати с такава също съм имал 1+ и 5
Колега вземай я, няма да сбъркаш.
Върнете се в началото Go down
 
Най-добрия металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Най добрия металдетектор
» Кой е по добрия.
» Най-добрия подводен апарат ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: