Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб wave deus грунда nokta Simplex miladinka Minelab GOLD Coil Spectrum Fisher nexus lorenz tesoro голден kupuvam prodavam mask TEKNETICS нишани маск пират врътка 5000 VANQUISH
 

 Полски металотърсач Rutus Alert71

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Полски металотърсач Rutus Alert71 Empty
ПисанеЗаглавие: Полски металотърсач Rutus Alert71   Полски металотърсач Rutus Alert71 EmptyЧет Ное 24, 2016 9:08 pm

За Полският бранд за производство на металотърсачи Rutus чух за първи път преди 4 години от Gary- най-известният металдетектинг блогър в UK. Между другото чух че Гари любимец на Георги нексуса Smile
Отначало тези металотърсачи бяха доста груби с една дума доста голямо турне city ако ме разбирате какво имам в предвид че с времето нещата са се развили в позитивна посока ето как изглежда новият им модел.




ето и този клип е много интересен



http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
peneff72
Легионер
Легионер




Полски металотърсач Rutus Alert71 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полски металотърсач Rutus Alert71   Полски металотърсач Rutus Alert71 EmptyПет Ное 25, 2016 9:57 am

Тоя тест с пироните направо ме впечатли. Дайте запис друг металотърсач да го прави това!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Полски металотърсач Rutus Alert71 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полски металотърсач Rutus Alert71   Полски металотърсач Rutus Alert71 EmptyПет Ное 25, 2016 8:37 pm

Със сигурност Xp Deus го прави при правилните настройки. Ще направя клипче и ще го кача.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Полски металотърсач Rutus Alert71 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полски металотърсач Rutus Alert71   Полски металотърсач Rutus Alert71 EmptyПет Ное 25, 2016 10:27 pm

peneff72 написа:
Тоя тест с пироните направо ме впечатли. Дайте запис друг металотърсач да го прави това!

Имам далеч по-добър тест с ръждиви антични пирони и златна пендара на видео, но не желая да се бъркам в бизнеса на мълчаливките.
Ако искаш пиши на лични и ще ти пратя да видиш.

Иначе Деуса на Deus Fast програма ще бие на Рутуса безпощадно на такъв тест, не само с дискриминация на желязото, но и в дву, три и какво ли не многотонално аудио.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Полски металотърсач Rutus Alert71 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полски металотърсач Rutus Alert71   Полски металотърсач Rutus Alert71 EmptyПет Ное 25, 2016 10:31 pm

Няма проблем, качи го тука.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
 
Полски металотърсач Rutus Alert71
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» RUTUS металотърсачи
» Металотърсач XP Deus срещу металотърсач XP Deus на 30khz
» Металотърсач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: