Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск VANQUISH грунда нишани nokta врътка mask пират lorenz Fisher Minelab Spectrum Coil GOLD TEKNETICS wave kupuvam prodavam miladinka голден nexus Майнлаб Simplex deus 5000 tesoro
 

 Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен

Go down 
+3
Gandalf
Рис
adminn
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПет Дек 16, 2016 9:16 pm

От доста време се говори за пускането на двучестотен металотърсач на АКА, който ще има и дълбочинен вариант или така наречения в България кантар  - металотърсач за дълбоко търсене.
Ето, че май има развитие в тази насока или т.нар. технология STF. Работните честоти са 1khz и 20 khz, които ще работят едновременно, като така събраната информация от засеченият метал ще бъде с по-голямо ниво на надеждност в режим дискриминация при по-тежки почви.
Производителя смята AKA Intronik-D — да е с дължина 110 см., да се захранва от 6 батерии АА и да е с тегло 3,2 кг.
Точна дата за пускането му все още няма но очаквайте още информация за това.

Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен 16gzzg6
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Дааа...   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyСъб Дек 17, 2016 7:48 pm

Тази фотография ми носи огромно количество информация, придружаващият текст- също...Обаче дипломатично ще запазя мълчание...А и да кажа нещо- каква файда ?Специалистите на тази окаяна планета , които ще разберат на 100 % думите ми се броят на пръстите на една ръка ...Вие обаче не е зле да понапишете нещичко по темата... Аз няма да коментирам коментариите ви , нито ще пиша повече по тази прелюбопитна темичка...Не съм тествал само пулсиндакшън кантара на Ebinger Trex 150 , както и руския му аналог за военни цели, както и произведението на Игор Волков.Въобще до сега не ми е известно да е пуснат добър кантар от която и да е фирма.А на пазара добре изпипан кантар ще изпадне в добре познатия стереотип-който си го купи-изобщо няма да го хвали или коментира , ами денонощно ще голд ...Както и ще бъде и почти невъзможно човек да си го купи секънд хенд...е , всяко правило си има изключения... :mdr97:
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 9:22 pm

Ти разбираш от кантари сподели какво мислиш относно конструкцията.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 9:42 pm

Рис написа:
Тази фотография ми носи огромно количество информация, придружаващият текст- също...Обаче дипломатично ще запазя мълчание...А и да кажа нещо- каква файда ?Специалистите  на тази окаяна планета , които ще разберат на 100 % думите ми се броят на пръстите на една ръка ...Вие обаче не е зле да понапишете нещичко по темата... Аз няма да коментирам коментариите ви , нито ще пиша повече по тази прелюбопитна темичка...Не съм тествал само пулсиндакшън кантара на Ebinger Trex 150 , както и руския му аналог за военни цели, както и произведението на Игор Волков.Въобще до сега не ми е известно да е пуснат добър кантар от която и да е фирма.А на пазара добре изпипан кантар ще изпадне в добре познатия стереотип-който си го купи-изобщо няма да го хвали или коментира , ами денонощно ще голд ...Както и ще бъде и почти невъзможно човек да си го купи секънд хенд...е , всяко правило си има изключения... :mdr97:



Много тежки думи! Значи, според теб на тази окаяна планетка само ти разбираш от кантари?!?!?! И може би от всичкоогия???
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 10:20 pm

Рис написа:
Тази фотография ми носи огромно количество информация, придружаващият текст- също...Обаче дипломатично ще запазя мълчание...А и да кажа нещо- каква файда ?Специалистите  на тази окаяна планета , които ще разберат на 100 % думите ми се броят на пръстите на една ръка ...Вие обаче не е зле да понапишете нещичко по темата... Аз няма да коментирам коментариите ви , нито ще пиша повече по тази прелюбопитна темичка...Не съм тествал само пулсиндакшън кантара на Ebinger Trex 150 , както и руския му аналог за военни цели, както и произведението на Игор Волков.Въобще до сега не ми е известно да е пуснат добър кантар от която и да е фирма.А на пазара добре изпипан кантар ще изпадне в добре познатия стереотип-който си го купи-изобщо няма да го хвали или коментира , ами денонощно ще голд ...Както и ще бъде и почти невъзможно човек да си го купи секънд хенд...е , всяко правило си има изключения... :mdr97:
Любо, факта, че тоя кантар засича  гърне  на 1,50 -1,60м. в земята ще го  приобщи ли към категорията на добрите кантари?
В четвъртък ще е тук при мен и ако времето позволява, ще го разходим до полигона да заснемем малко видео в следващите дни.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 10:38 pm

Доколкото разбирам основния проблем на кантарите е работата в минерализираните почви по-скоро със съдържание на железен оксид.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Gandalf , УМНИКО    Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 10:53 pm

Умничък си ми ти, умничък ! lol! - ето какво си написал :
Много тежки думи! Значи, според теб на тази окаяна планетка само ти разбираш от кантари?!?!?! И може би от всичкоогия??? :mdr97: :mdr97: :mdr97: ,
ми то това са твои твърдения и думи, А НЕ МОИ , писанчо ...
аз благосклонно :viking: ще ти кажа да вземеш и да потърсиш в Гугалот какво е то туй ,, фигури на Роршах " , и понеже съм още трезвен аперативче препиване , ето ти и един поучителен линк-
http://e-zdravey.com/bg/test-na-rorshah-razberete-dali-ste-pod-stres-ili-seksualno-obremeneni/
Тъй ! гилотина - този словесен миш- маш , който съм написал , а ти , пенявейки се като турски сапун се осмеляваш да коментираш , е именно фигура на Роршах , само че словестна- така се изразяват политиците и дипломатитеее... на маса
моят словесен бъркоч :soif100: е като едва различим силует в много гъста мъгла- ако си страхлив привижда ти се вълк, ако си cyclops ( няма емотикон с намигване ) -привижда ти се девушка :mdr97: :mdr97: :mdr97:
е , аз не съм виновен за това, че като прочетеш туй , ще кипнеш пак яяяяяяяд , и ПАК яяяяяяяд ще се разпенявиш яяяяяяяд :mdr97: :mdr97: :mdr97: бабо
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Gandalf , УМНИКО    Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 11:23 pm

Умничък си ми ти, умничък ! lol! - ето какво си написал :
Много тежки думи! Значи, според теб на тази окаяна планетка само ти разбираш от кантари?!?!?! И може би от всичкоогия??? :mdr97: :mdr97: :mdr97: ,
ми то това са твои твърдения и думи, А НЕ МОИ , писанчо ...
аз благосклонно :viking: ще ти кажа да вземеш и да потърсиш в Гугалот какво е то туй ,, фигури на Роршах " , и понеже съм още трезвен аперативче препиване , ето ти и един поучителен линк-
http://e-zdravey.com/bg/test-na-rorshah-razberete-dali-ste-pod-stres-ili-seksualno-obremeneni/
Тъй ! гилотина - този словесен миш- маш , който съм написал , а ти , пенявейки се като турски сапун се осмеляваш да коментираш , е именно фигура на Роршах , само че словестна- така се изразяват политиците и дипломатитеее... на маса
моят словесен бъркоч :soif100: е като едва различим силует в много гъста мъгла- ако си страхлив привижда ти се вълк, ако си cyclops ( няма емотикон с намигване ) -привижда ти се девушка :mdr97: :mdr97: :mdr97:
е , аз не съм виновен за това, че като прочетеш туй , ще кипнеш пак яяяяяяяд , и ПАК яяяяяяяд ще се разпенявиш яяяяяяяд :mdr97: :mdr97: :mdr97: бабо
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 11:37 pm

Ancient Hunter написа:

Любо, факта, че тоя кантар засича  гърне  на 1,50 -1,60м. в земята ще го  приобщи ли към категорията на добрите кантари?

Към добрите кантари, предстои да се види, но със сигурност тая дълбочина е психиатрична изцепка за Карлуково.... lol!
Па ако земеш да смениш АКА сондите с две тавички, олиле... lol!



Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyНед Дек 18, 2016 11:46 pm

Спокойно бе! Като гледам какво си писал и колко емотикони си използвал, че и два пъти си постнал, май бая си се разтреперил?? Никога не съм ги харесвал тези кантари и за това се бъзикам... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Gandalfчо   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 12:50 am

:mdr6: ти май пак Спамене -
Спокойно бе! Като гледам какво си писал и колко емотикони си използвал, че и два пъти си постнал, май бая си се разтреперил?? Никога не съм ги харесвал тези кантари и за това се бъзикам... Laughing Laughing Laughing
лулата на мира стига :mdr97: КАКВА картинка си изтипосал под никнейма си- КЛОУН във формата на ядрена гъба. Никой не се сърди на клоуните- те само разсмиват хората... Затуй и понеже ВЪРЕШНО, ДЪЛБОКО в себе си ти се ЧУВСТВАШ КЛОУН , продължаваш да Спамене .А и кой ли възприема на сериозно КЛОУНИТЕ -никой ! И те самите не се вземат насериозно...Е , и линка ,който ти ,,метнах " не си прочел...-то си личи ! Това е линк , а не ЛИГАвник ! .Ако беше японски спамаджия , 3 секунди след бабото ( моето бабо ) да си си направил харакири ! ма ти си български КЛОУН -ЗАБРАВИХ ! :mdr97: :mdr97: :mdr97: бабо
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 9:28 am

adminn написа:
Доколкото разбирам основния проблем на кантарите е работата в минерализираните почви по-скоро със съдържание на железен оксид.
На традиционните кантари да, но това е Интроника, двучестотен и работата му на минерализация няма нищо общо с обикновените кантари или VLF.
Да си представи какво би се получило ако на един GPX се монтира кантар?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 10:05 am




Напиши нещо за кантара нали разбираш! вмъкна се в темата, направи се на краля и общо взето за кантара нищо конкретно не каза! Можеше и с прости думи да напишеш става или не става! Може пък и някой не-специалист да ти разбере думите! Нямал да дава дипломатично мнение, пффф
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: GandALF ,ALF ,АЛФ, АААЛФФФФФ   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 5:12 pm

МУ-ХА, ха, хааа, хааааа...ХЛЪЦ ! :mdr97: :mdr97: :mdr97:


Gandalf

Отговори: 50
Видяна: 2551
Search in: Благи приказки Заглавие: Гаранция–франция, а за умните БЪЛГАРИЯ! Съб Май 30, 2015 1:23 pm
vogelscheuche написа:
Я малкото, нещастното па се появило, да се прави на мъжле Smile
Скоро не е близало задници, за некое друго ефтино подаръче и сега трябвало да наваксва




Дръж се по мъжки бе женчо, кво ми скимтиш!
Спамене

Gandalf

Отговори: 50
Видяна: 2551
Search in: Благи приказки Заглавие: Гаранция–франция, а за умните БЪЛГАРИЯ! Съб Май 30, 2015 2:11 pm
vogelscheuche написа:
По мъшки викаш?
Не благодаря, не си падам по нещасници!
Но имам куче! Много е грозно и кучките не го харесват, а си е баш мъжага, гарантирам! Водя го на магистралата, че там не са претенциозни, коя го е пробвала, все ми връща парите, мисля че и на теб ще то свърши чудесна работа!





Като ти гледам само правописа, май си и селянин и селяндур в едно!
Спамене
Най-новият тарифен план на GSM-операторите-план ,,шизофрения " -говориш сам със себе си срещу 0 стинки на минута... --- :

Напиши нещо за кантара нали разбираш! вмъкна се в темата, направи се на краля и общо взето за кантара нищо конкретно не каза! Можеше и с прости думи да напишеш става или не става! Може пък и някой не-специалист да ти разбере думите! Нямал да дава дипломатично мнение, пффф Спамене ерор стига спам :fessee: :mdr97:





Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 5:31 pm


Намерих един пост по темата който ме хвърли в размисъл :
По заявка на производителя кутия от бира на 150 см с 50% усилване на машината
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 5:48 pm

OMD Detectors написа:

Намерих един пост по темата който ме хвърли в размисъл :
По заявка на производителя кутия от бира на 150 см с 50% усилване на машината

Кутия от бира се хваща лесно на 150 см на въздух, но гърне на тая дълбочина в земята е пезпощадна маркетингова изцепка. Освен това какво общо има биреното кенче с античните сигнали?
Е колегата не дойде до Русе с другите АКА детектори, както каза че може би щял. Дано поне с тоя да дойде, че да видя и аз най-накрая какво се казва коджа бая дълбок апарат. Така и така минавал често по негови думи през Русе. Па менчето си е все на метър и чака някой да го намери.

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 6:37 pm



Риса пак са е разтреперил нещо! Иначе за кантара го дават че засичал 5 копейки на 45 см.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 6:41 pm

Nexus metal detectors написа:
OMD Detectors написа:

Намерих един пост по темата който ме хвърли в размисъл :
По заявка на производителя кутия от бира на 150 см с 50% усилване на машината

Кутия от бира се хваща лесно на 150 см на въздух, но гърне на тая дълбочина в земята е пезпощадна маркетингова изцепка. Освен това какво общо има биреното кенче с античните сигнали?
Е колегата не дойде до Русе с другите АКА детектори, както каза че може би щял. Дано поне с тоя да дойде, че да видя и аз най-накрая какво се казва коджа бая дълбок апарат. Така и така минавал често по негови думи през Русе. Па менчето си е все на метър и чака някой да го намери.


На въздух е лесно ,много тестове се правят с кенчета... Laughing  Едно са съвременни монети съвсем друго е антични.
Еее Нексъс не бъди критичен , виж как лови гърне ,мятащият и още нещо.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 7:06 pm



Ако може да се вярва на клипчетата, си е добър детектор! 1 БГ лев го лови на 50 см. в едно друго клипче!
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: ,, Гъбо отровна ..."   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 8:25 pm

super21 super21 super21 :mdr97: Главътъ ти е като гумено пате- колкото повече го блъскаш ,толкова повече отскача ... Я сега ,пред уважаемата аудитория, кажи какво с какво е пълна главътъ на гуменото пате ? Ако отговориш на един от любимите ми въпроси, ще те оставя на мира ! лулата на мира - ,, щом Б духче ог е всемогъщ, може ли да създаде всепомитащо гюлле и непоклатим стълб ? " :mdr97: - Ама не само с ,,да " или с ,,не " , ами дай обяснение... да те видим бабо и друго -щом нямаш металдетектор , що чиниш в тоз велик форум ? кажи нещо интересно , ставаш ми скучен- всеки може да пуска плоски коментарчета за видеоклиповете извинявай . Знаеш ли защо наричат мачъците ,,кантари " ? стена ? Чул ли си фразата ,, мачката прави пачката " ? :mdr97: целий форум рим очаква преМЪДрите ти словаааа ! Basketball Шашо 2 бабо метъл метъл метъл И последно , гумено патенце- Защо кантарите не хващат дребните,,боклуци '' от повърхността ? Зер и ти, гъбо отровна , да кажеш нещо полезно на многоуважаемата АУДИТОРИЯ ! духче
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 9:02 pm




Явно си доста тъп! И си на 15 може би, или поне така изглежда, в пубертет си с други думи! Значи викаш нямам детектор а? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 9:05 pm

Колеги моля без обиди просто коментирайте по темата не се обиждайте един друг.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Най-после !   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 9:46 pm

super21 - подпалих ти фитила :mdr97: , а ти- яяяяяяяд яяяяяяяд яяяяяяяд
тю- много ти мокър фитила , бавно загрява... метъл изненада я да видим и чуем сега как ще яяяяяяяд :mdr97: яяяяяяяд
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 9:54 pm

Не се карайте, за всички ще има. Даже и за тия от Карлуково Wink
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен   Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен EmptyПон Дек 19, 2016 11:02 pm

Ancient Hunter написа:
Не се карайте, за всички ще има. Даже и за тия от Карлуково Wink

Ама преди Карлуково трябва да минеш през Русе за освидетелстване.... lol!
Ако не хванеш менче на метър пък ги приказваш тия дълбочини значи си твърде луд, дори и за Карлуково... lol!
Върнете се в началото Go down
 
Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Странен металотърсач кантар ...
» Тест - AKA Intronik STF
» продавам дълбочинен апарат-тип ,,кантар", мачък (предавател-приемник)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металотърсачи AKA-
Идете на: