Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex голден 5000 nokta Spectrum нишани prodavam VANQUISH Майнлаб врътка Fisher kupuvam Minelab GOLD маск nexus wave Coil TEKNETICS deus miladinka mask tesoro lorenz грунда пират
 

 Помощ за кит от олх

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyНед Яну 15, 2017 5:18 pm

Здравейте купих си от олх детектор но не мога да го грундирам
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyНед Яну 15, 2017 5:41 pm

Как да кача снимка тук Embarassed
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyНед Яну 15, 2017 5:42 pm

Дай подробности-снимки, схема .... нещо
Има ли автоматичен или е с ръчен грун баланс?
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyСря Яну 18, 2017 1:39 am

https://goo.gl/photos/h97CWdzABwfZ4Eiy9
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyСря Яну 18, 2017 10:05 am

Дай снимка на панела - стига върху него да има надписи.
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyСря Яну 18, 2017 1:39 pm

Грунд Диск. Сенс. Вол.
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyСря Яну 18, 2017 2:00 pm

Моля ако някой ми пише да не ме учи как да го грундирам с потенциометрите на панела.Интересуват ме тия вътре кой какво прави.Мисля да пробвам да подменя консерватора на тх но незнам с какви стойности да започна.Казаха ми да лепят метали по сондата докато се грундирам.На мен това ми звучи тъпо.
Върнете се в началото Go down
JORDANOS
Легионер
Легионер
JORDANOS



Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyСря Яну 18, 2017 2:06 pm

Ако някой може да го настрой естествено срещу заплащане мога да му го пратя.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyСря Яну 25, 2017 8:23 pm

JORDANOS написа:
Ако някой може да го настрой естествено срещу заплащане мога да му го пратя.

Детектора се настройва спрямо текущите условия на почвата.Няма как да го пратиш на някой и той да ти го настрои ...Ще го настрои ако изобщо за неговата почва.Купи си хубава машина не се мъчи с правеняци.
Върнете се в началото Go down
nobody
Легионер
Легионер




Помощ за кит от олх Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за кит от олх   Помощ за кит от олх EmptyПет Яну 27, 2017 6:52 pm

Мисията невъзможна. Най вероятно това е IGSL схема. Антената трябва да има правилно нулиране, фаза, резонанса честота на приемната и предавателната намотка. Като гледам реализацията и какво са ти казали как да я настроиш сигурно тия параметри за далече от истината.
Върнете се в началото Go down
 
Помощ за кит от олх
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» помощ?????
» Помощ
» помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: