Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 07.09.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Fisher Cz21 мнение  EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
Fisher Cz21 мнение  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Fisher Cz21 мнение  EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Fisher Cz21 мнение  …

Comments: 3
Keywords
продавам deus miladinka lorenz TEKNETICS грунда tejon пират Fisher nexus Spectrum Coil prodavam tesoro mask POWER нишани голден врътка Майнлаб kupuvam металотърсач golden wave маск GOLD
Share

Fisher Cz21 мнение

Go down 
АвторСъобщение
colin96
Консул
Консул

Fisher Cz21 мнение  Empty
ПисанеЗаглавие: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 11:19 am

Здравейте, колеги. За сега се разминавам с CTX3030, но от няколко дни се сдобих с един от хвалените метал детектори за плаж. За две излизания ми остави изключително добри впечатления. Прегледах доста публикации за CZ21 в  интернет. Интересува ме по голямата сонда 10, 5 инча за него дава ли действително предимство за плаж. Някои казват, че има 2-3 см повече дълбочина, но не за всички предмети. Дори за някои цели  малката 8 инча, каквато е моята, е по дълбока. Четох мнения, че в 95% от случаите предпочитат малката 8 инча. Ако някой има личен опит или мнение по въпроса, бих се радвал да сподели. Поздрави
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 7:47 pm

Здравей colin96 , отново към сериозна машина си се насочил. Ще можеш при топло време и под вода да търсиш . При опита който имаш съм сигурен че си направил правилния избор. Успех.
colin96
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 9:03 pm

Ха ха.. Едва ли ще тръгна и да се гмуркам... Ама знае ли човек? Но пък ако не търсиш постоянно да опиташ различното,  няма как да вървиш и напред си мисля. Значи за уреда тежък, ама убийствено тежък. Скъса ми  ръката за половин час. И чак тогава се сетих, че може да се сваля кутията и да се носи на колан или в джоба на якето в моя случай.scratch  И тогава пей сърце. Все едно бях с Деус. Като правя сравнение с останалите, които съм ползвал, тук с този има нещо съвсем различно. Поне при мен плажа е пълен с едни такива парченца като шлака или пемза, или незнам как да го определя. Но всички други ги даваха като цвят, на Голд бъга примерно към 81-83.Тук чисто черно с нисък тон. Без грешка. Капачките от бира на ръба винаги ги дава пак черно, с нисък тон. Единствено пултабчетата от кутийките бира и кола  не мога да ги различа и ги копам. На Голд бъга бяха твърдо 59-60.Та по нататък при следващия детектор ще имам още повече база за сравнение. lol! Cool
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 9:11 pm

Като се завъртиш към Бг. звънни един тел.
Cool

Fisher Cz21 мнение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: