Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap19%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap6%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap15%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap11%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap14%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap2%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap11%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap1%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap16%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
Fisher Cz21 мнение  Vote_lcap6%Fisher Cz21 мнение  Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
Fisher Cz21 мнение  EmptyВто Май 19, 2020 6:51 pm by deultum
Металотърсач амфибия . Работи както на сушата така и …

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Fisher Cz21 мнение  EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Fisher Cz21 мнение  EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Fisher Cz21 мнение  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
пират Майнлаб prodavam mask врътка deus TEKNETICS golden маск tejon POWER GOLD tesoro wave голден miladinka грунда lorenz kupuvam нишани металотърсач продавам Fisher Spectrum nexus Coil

Fisher Cz21 мнение

Go down 
АвторСъобщение
colin96
Консул
Консул

Fisher Cz21 мнение  Empty
ПисанеЗаглавие: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 11:19 am

Здравейте, колеги. За сега се разминавам с CTX3030, но от няколко дни се сдобих с един от хвалените метал детектори за плаж. За две излизания ми остави изключително добри впечатления. Прегледах доста публикации за CZ21 в  интернет. Интересува ме по голямата сонда 10, 5 инча за него дава ли действително предимство за плаж. Някои казват, че има 2-3 см повече дълбочина, но не за всички предмети. Дори за някои цели  малката 8 инча, каквато е моята, е по дълбока. Четох мнения, че в 95% от случаите предпочитат малката 8 инча. Ако някой има личен опит или мнение по въпроса, бих се радвал да сподели. Поздрави
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 7:47 pm

Здравей colin96 , отново към сериозна машина си се насочил. Ще можеш при топло време и под вода да търсиш . При опита който имаш съм сигурен че си направил правилния избор. Успех.
colin96
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 9:03 pm

Ха ха.. Едва ли ще тръгна и да се гмуркам... Ама знае ли човек? Но пък ако не търсиш постоянно да опиташ различното,  няма как да вървиш и напред си мисля. Значи за уреда тежък, ама убийствено тежък. Скъса ми  ръката за половин час. И чак тогава се сетих, че може да се сваля кутията и да се носи на колан или в джоба на якето в моя случай.scratch  И тогава пей сърце. Все едно бях с Деус. Като правя сравнение с останалите, които съм ползвал, тук с този има нещо съвсем различно. Поне при мен плажа е пълен с едни такива парченца като шлака или пемза, или незнам как да го определя. Но всички други ги даваха като цвят, на Голд бъга примерно към 81-83.Тук чисто черно с нисък тон. Без грешка. Капачките от бира на ръба винаги ги дава пак черно, с нисък тон. Единствено пултабчетата от кутийките бира и кола  не мога да ги различа и ги копам. На Голд бъга бяха твърдо 59-60.Та по нататък при следващия детектор ще имам още повече база за сравнение. lol! Cool
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher Cz21 мнение    Fisher Cz21 мнение  EmptyСря Фев 01, 2017 9:11 pm

Като се завъртиш към Бг. звънни един тел.
Cool

Fisher Cz21 мнение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: