Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave deus prodavam пират miladinka nokta нишани Майнлаб грунда kupuvam VANQUISH Simplex GOLD Minelab nexus 5000 tesoro Spectrum врътка голден mask Coil lorenz TEKNETICS Fisher маск
 

 Как да си направим подлакътник за металотърсач

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyСъб Май 13, 2017 10:34 am

Не че се случва често, но все пак е досадно, когато се счупи подлакътника на металотърсача.
Ето един прост начин да си направим бързо нещо, което да го замества съветът ми е да се ползва 10 сантиметрова PVC тръба. Проверете сами кой размер ще Ви е необходим.
Как да си направим подлакътник за металотърсач 3-e14910
Как да си направим подлакътник за металотърсач 110
Как да си направим подлакътник за металотърсач 2-1_110
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Да , ама НЕ !   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyСъб Май 13, 2017 8:18 pm

Аз преди направих така , от такива тръби 2-3 подлъкатника, ама са много чупливи пущините !
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyСъб Май 13, 2017 8:27 pm

Рис написа:
Аз преди направих така , от такива тръби 2-3 подлъкатника, ама са много чупливи пущините !
На Вълчев стиковете на първите му монетари бяха от ПВЦ-тръби, но пък бяха добри машинки.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyСъб Май 13, 2017 9:53 pm

На Вълчев много монетари са идвали при мен за ремонт но не съм срещал с ПВЦ подлакътник.Нямам време да снимам всеки но този определено го снимах.
Ето как изглежда.
Как да си направим подлакътник за металотърсач IMG_20170415_173955VY2OxTM_sredna
Как да си направим подлакътник за металотърсач IMG_20170415_174026---KopieABuIrFs_sredna
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyНед Май 14, 2017 8:52 pm

OMD Detectors написа:
На Вълчев много монетари са идвали при мен за ремонт но не съм срещал с ПВЦ подлакътник.Нямам време да снимам всеки но този определено го снимах.
Ето как изглежда.
Как да си направим подлакътник за металотърсач IMG_20170415_173955VY2OxTM_sredna
Как да си направим подлакътник за металотърсач IMG_20170415_174026---KopieABuIrFs_sredna
Това е късен модел, и не е нужно всичко което е за ремонт да идва при теб.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyНед Май 14, 2017 9:19 pm

Много си прав,ремонтирам апарати само на приятели и апарати на групата ни.Другите ги пращам да си търсят производителя,Никога не съм търсел пари за ремонт,просто и оправям апаратите и толкова.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyНед Май 14, 2017 9:47 pm

Cool
OMD Detectors написа:
Много си прав,ремонтирам апарати само на приятели и апарати на групата ни.Другите ги пращам да си търсят производителя,Никога не съм търсел пари за ремонт,просто и оправям апаратите и толкова.
Cool
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Как да си направим подлакътник за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Как да си направим подлакътник за металотърсач EmptyПон Май 15, 2017 10:34 am

Рис написа:
Аз преди направих така , от такива тръби 2-3 подлъкатника, ама са много чупливи пущините !

Всички Нексъс детектори от 2004 до началото на 2009 бяха с подлакътници от 100 мм ПВЦ и няма нито един счупен, но тръбите са черни от Англия с много високо качество на материала.
Сега Нексъс подлакътниците са изработени от Алуминиево-Магнезиева ламарина, боядисани прахово във вакуум.
Върнете се в началото Go down
 
Как да си направим подлакътник за металотърсач
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лопата с подлакътник и разширена дръжка
» Русе-да си направим клуб
» Как можем да си направим предпазител за сонда- турски вариант.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: