Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
minelab mask GOLD нишани kupuvam nexus golden продавам металотърсач tejon Майнлаб голден miladinka маск pirate Coil wave prodavam Spectrum tesoro врътка lorenz пират deus POWER грунда
Share | 

Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Съб Май 27, 2017 10:09 am

Потемата за локаторите може да се каже само едно - НЕ РАБОТЯТ или поне не работят както на орицата им се ще.
А който е убеден в противното моля да посети страницата на линка по-долу. Карл Мореланд от First Texas Products e предложил 25000 щатски долара награда за производител или индивид, който може да докаже, че тия дрънкулки работят. Наградата е обявена от 15 години и повече и до сега никой не я е взел. Четете по-долу;

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reward.dat
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Съб Май 27, 2017 12:08 pm

И аз подкрепям твоето мнение.
Ancient Hunter
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Съб Май 27, 2017 2:16 pm

pechkata написа:

Обърнете внимание на 10/11-та минута под корена нямаше пръст а на 13-та минута със пръст под корена...
Всеки който е вадил истинско гърне моментално ще разбере че клипа е нагласация.
Гърне стояло дълго в земята изобщо не изглежда така, а също и не се отделя толкова лесно, както го извадиха от пръстта. Личи си че е закопано наскоро и е престояло най-много няколко месеца Wink
Рис
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: ,,Благогаря за въпроса, минете към следващият въпрос... "   Съб Май 27, 2017 8:16 pm

Вие всичките сте ПРАВИ , вашите мнения са АБСОЛЮТНО ВЕРНИ-всеки едим от вас е абсолютно убеден в своето правило и верно мнение !Те точно това е вашето отношение към света и всичко в него- това е вашето ,,правене " на нещата и събитията , както е обяснено в книгите на Карлос Кастанеда. Който не разбира смисъла на казаното в неговите книги си е негов проблем.Аз също не разбирам всичко от Кастанеда-не съм преминал 13-годишното му чиракуване при Дон Хуан.
Бадива ви давам линкове да четете! Четете бре хора, четете и мислете ! Досега, както и очаквах , само лаете неподготвени !
Ще ви го кажа по друг начин- дайте в ръцете на един карък , който на всичкото отгоре е и абсолютен неверник , обаче непоколебимо убеден в правотата си ( като вас например- пишете много убедително ! ) най-добрият детектор на света, изпитан от експерти и търсачи в реални условия , месеци наред.Каръка , разбира се е , и дедо Господ не може да го убеди , че това НАИСТИНА е каймака на технологиите, според каръка детектора е пълен боклук !Какъв мислите, че ще е резултата ?
Старите търсачи го знаят от практиката- има хора, които имат НЕОБЯСНИМО ОТ НАУЧНА ГЛЕДНА ТОЧКА висок добив на монети , находки и т.н. ( теорията на вероятностите не е валидна за тях ! ).Не детектора намира , а комбинацията търсач + детектор.
Не случайно в инструкциите на Minelab- GPX -4500 може да се прочете следното : ,, вярвайте , че всеки момент ще засечете златен нагет ! " -ВЯРВАЙТЕ !
Те , ако не ми вярвате ( което е АБСОЛЮТНАТА И НЕОПРОВЕРЖИМА истина :mdr97: )- отново прочетете тази тема от самото начало- кво съм написал , кво ми е отговорено...
Те точно затова България е ТОЧНО ТОВА , КОЕТО е ...Я СЕГА , УМНИЦИ , погледнете ситуацията в руските форуми- хората си помагат един-другиму, няма го това тотално оплюване и отричане на другият !Вижте и в другите форуми- къде може да се види нещо подобно на българските форуми ?-НИКЪДЕ !
Клипове измамни по интернет-с лопата да ги ринеш...Но ИСТИНАТА е някъде там-между измеренията...( има много мате
Сега е 21 век.Вместо човечеството да става по-духовно извисено- ставаме все по-тъпи и убедени в правотата си НЕВЕРНИЦИ!
Вие , със своите постове отричате и Светото писание... яяяяяяяд
Ваша си работа...
И докато имате ТЕ ТОЧНО ТАКОВА отношение към света , дотогава България ще е Те ТОЧНО ТОВА ,което е - :mdr97: :mdr97: :mdr97:
Какво прави цял свят по отношение на нас ?- :mdr97: :mdr97: :mdr97:
Рис
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: недовършено изречение    Съб Май 27, 2017 8:27 pm

има много математически модели на многомерни светове. Научните експерименти доказват , че живеем в те тчно такъв свят.Всеки живее в свой собствен свят ...В многомерните математически модели ВСИЧКО, АМА АБСОЛЮТНО ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО ! Е , ама вие плюете на това и сте абсолютно ПРАВИ !
Ми да- прави сте ! :mdr97: :mdr97: :mdr97:
Рис
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Анонимно    Съб Май 27, 2017 8:30 pm

АНОНИМНО се обаждам- Сенека май го е казал- ,, аз знам, че нищо не знам , ама вие и това не знаете ! "
:mdr97:
doncholito
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Съб Май 27, 2017 8:54 pm

RelicHuntingVT написа:
Ей това е машина ...стреля гърнетата

https://www.youtube.com/watch?v=5FyItsm29o8

Стреля, ама по балъци. Аз също познавам хора, които си купиха подобни ветропоказатели и изкопаха много дълбоки дупки... А да се появи нещо, ама не се появява.
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Съб Май 27, 2017 10:04 pm

Още две мнения на Carl Moreland , всеки да прецени какво представляват така наречените локатори...... Laughing
http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/vr800/index.dat

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/raven/index.dat

А съвета ми към механичните часовници в дигиталната ни ера е да прочетат повече тех.литература а не научна фантастика.
snaiperista
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Нед Май 28, 2017 8:05 am

С тези локатори най добрия вариант е да се направи един хубав и качествен тест за здравина по главата на производителя-измамник .
Рис
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Когато фактите говорят , и боговете ( като снайпериста например ), мълчат   Пет Юни 02, 2017 6:54 pm

С тези локатори най добрия вариант е да се направи един хубав и качествен тест за здравина по главата на производителя-измамник . :mdr97:
Вчера излизам с омнитрон , произведен миналата година ( което значи, че всичко по тази бройка съм забравил завинаги- аз много бързо забравям :mdr97: ) .Слагам батерията в усилвателя , свързан с багетите. Обаче забелязвам , че тогава съм пропуснал да сложа надпис ,, вкючено-изключено , съответно ON- OFF " на ключето , което включва батерията към въпросния усилвател ...Почвам да обикалям излъчвателя , както е по канон...При едното положение на ключето имам реакция на багетите, а при другото положение-нямам... Тогава ЗДРАВО надрасках кутията на усилвателя срещу работещата позиция на ключето !Прибирам се дома , меря с мултицета- измерването показа ,че когато се е подавал ток към усилвателя , ТЕ ТОЧНО ТОГАВА ТЕ ! -СЪМ ИМАЛ РЕАКЦИЯ ! :mdr97: бабо

Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2