Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka GOLD Spectrum deus Майнлаб tesoro грунда mask Fisher 5000 lorenz VANQUISH wave nexus Minelab Coil TEKNETICS Simplex nokta prodavam врътка kupuvam голден маск нишани пират
 

 Мнение за добра дълбочина рамка

Go down 
+2
adminn
snaiperista
6 posters
АвторСъобщение
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyСъб Юни 03, 2017 4:50 am

Колеги кажете някоя добра дълбочина  рамка, предстои ми закупуване
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyСъб Юни 03, 2017 10:29 am

До сега ползвал ли си рамка? Трябва да знаеш, че когато става дума за рамка търсенето с такъв тип машини в гори, храсти и каменисти места е практически почти невъзможно.
Примерно ако рамката ти е 130 130 сантиметра тя може да бъде ползвана на места са просвет между дърветата примерно поне три метра 3 метра и половина.
А дискриминацията я забрави!
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyСъб Юни 03, 2017 3:39 pm

Не несъм ползвал, но съм чувал че на ход свирят каманите като метал, това вярно ли е и за всички рамки ли се отнася



Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyСъб Юни 03, 2017 8:20 pm

Колегите които са работили с рамки няма ли да споделят, има ли го свиренето на камъните в земята на ход, защото наистина съм се навил да купя
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyНед Юни 04, 2017 12:33 am

Когато има керамики, които свирят тогава се използва опцията Delay. Това обикновено е настройка при всяка що годе читава рамка.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyНед Юни 04, 2017 11:24 pm

А кои рамки я имат тази функция, или коя рамка би ми вършела работа, ако може накой модем да ми препоръчате
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyПон Юни 05, 2017 8:41 pm

snaiperista написа:
А кои рамки я имат тази функция, или коя рамка би ми вършела работа, ако може накой модем да ми препоръчате


От много години предлагаме модела Thrace Terra 2
http://www.shop.imperio.bg/thrace-terra2-metalotarsach

Микропроцесорен и с два режима: Статичен и Динамичен
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyСъб Юни 10, 2017 7:59 am

Golden mask deep hunter pro + 58см антена, това ме устройва, но може ли малко мнения, не намерих почти никва информация за него
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyВто Юни 13, 2017 12:05 am

Благодаря на всички колеги, които помогнаха с полезни мнения,бабо  "много сте стабилни" аз също ще помагам по същия начин новини
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyСря Юни 14, 2017 9:38 am

Не ти трябва рамка наблегни на ВЛФ със голяма антена...






търкане kopne
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyСъб Юни 17, 2017 8:33 pm

Да то това което казваш май е по добрия вариант .
Поне ще има дискриминация+дълбочина , а не да се гърбя ката някой щурак с тази рамка, все едно ще прекарвам канализация , а среброто
да ми го дава желязо, трябва ми оставят сили и за комшийките че само ми дават зор все едно съм мандра .
Вместо да дам тези пари за хубава рамка с лоша дискриминация, по добре да купя една голяма антена за макро рейсър 2 и ще ми останат пари за едно
nikko stirling diamond 10-50×60


Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyНед Юни 18, 2017 12:51 am

Колега рамките нямат дискриминация. Там се търсят работи на съвсем различни дълбочини,където с каквато и сонда да си на влф апарат само можеш да си мечтаеш. Колкото до нико стърлинг ,това е китайска фирма произвеждаща оптики,бързомери и бинокли. Нищо интересно което да си заслужава парите.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyНед Юни 18, 2017 2:22 am

Аха разбираш ги нещата, но добре ли ги разбираш точно как стоят Laughing
Аз знам че рамките нямат дискриминация,  а за тези големи дълбочи не ми трябва си мечтая, да спра на едно място и да ровя цял ден и накрая нищо, пирона бил един метър на страни, не не мерси, на мен ми стигат  60-70см дълбок канал с диаметър колкото футболна топка с дискриминация.
А за това кое е китайско, напъни си малко главата и помисли за световно известните марки техника, кое не е китайско.  слънце
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyНед Юни 18, 2017 9:57 pm

До Снайпериста.
В профила ти пише, че ползваш Фишер Ф75. За тоя детектор мога да предложа 50 см ДД от карбон (670 грама), или 50 см (до 500 грама) концентрична антена от карбон. Скоро ще има 75 см (до 650 грама) концентрична антена от карбон както и 1 метър (до 1 кг) концентрична антена от карбон.
С коя да е от тия антени нуждата от рамки отпада и ще имаш всичките удобства на Ф75.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyНед Юни 18, 2017 10:38 pm

Nexus metal detectors написа:
До Снайпериста.
В профила ти пише, че ползваш Фишер Ф75. За тоя детектор мога да предложа 50 см ДД от карбон (670 грама), или 50 см (до 500 грама) концентрична антена от карбон. Скоро ще има 75 см (до 650 грама) концентрична антена от карбон както и 1 метър (до 1 кг) концентрична антена от карбон.
С коя да е от тия антени нуждата от рамки отпада и ще имаш всичките удобства на Ф75.

Колега имаш лс Cool
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyПон Юни 19, 2017 9:54 pm

Nexus metal detectors написа:
До Снайпериста.
В профила ти пише, че ползваш Фишер Ф75. За тоя детектор мога да предложа 50 см ДД от карбон (670 грама), или 50 см (до 500 грама) концентрична антена от карбон. Скоро ще има 75 см (до 650 грама) концентрична антена от карбон както и 1 метър (до 1 кг) концентрична антена от карбон.
С коя да е от тия антени нуждата от рамки отпада и ще имаш всичките удобства на Ф75.

Има още един желаещ за такава сонда, каква е цената?
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за добра дълбочина рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за добра дълбочина рамка    Мнение за добра дълбочина рамка  EmptyПон Юни 19, 2017 10:26 pm

adminn написа:
Nexus metal detectors написа:
До Снайпериста.
В профила ти пише, че ползваш Фишер Ф75. За тоя детектор мога да предложа 50 см ДД от карбон (670 грама), или 50 см (до 500 грама) концентрична антена от карбон. Скоро ще има 75 см (до 650 грама) концентрична антена от карбон както и 1 метър (до 1 кг) концентрична антена от карбон.
С коя да е от тия антени нуждата от рамки отпада и ще имаш всичките удобства на Ф75.

Има още един желаещ за такава сонда, каква е цената?

Цената за 50 см ДД от Карбон Фибри е 1160 лева. За Нексъс МП теглото на антената е 670 грама. За други детектори теглото ще зависи от параметрите на бобините. Някои могат да бъдат направени от Алуминиев проводник, други не.
Крайния дизаин на антената е много различен от публикуваната снимка на прототипа. Ще кача снимки до няколко дни.
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за добра дълбочина рамка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» продавам монетарка с добра дълбочина-полеви тест
» коя сонда е по- добра 28 или 32
» Коя антена е по добра за Spektra v3i?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: