Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда Coil VANQUISH голден Minelab TEKNETICS nokta prodavam маск Майнлаб tesoro kupuvam deus lorenz Simplex nexus mask нишани GOLD Fisher пират Spectrum wave 5000 врътка miladinka
 

 Тестове на металдетектори 08-2017

Go down 
+3
OMD Detectors
adminn
mdetectors.bg
7 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПет Авг 25, 2017 4:16 pm

Това са тестове направени от колеги в Североизточна България, където минерализацията на почвата не е голяма. Към теста има доста забележки, но това се отнася и за всеки един тест не може да бъде идеално. Въпреки това дават някаква допълнителна информация на търсача.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyНед Авг 27, 2017 8:29 pm

Някой от присъстващите на тестовете могат да споделят впечатления.
Основна забележка на теста според мене, е че отново се прави при много ниска минерализация на почвата.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПон Авг 28, 2017 6:50 pm

Много труден този един лев на 30 см. Shocked


Последната промяна е направена от OMD Detectors на Пон Авг 28, 2017 7:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПон Авг 28, 2017 7:38 pm

Изглежда всеки неможе да кара самолет, то било много трудно, така се дава грешна представа за самия самолет какво може !!!
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПон Авг 28, 2017 7:46 pm

snaiperista написа:
Изглежда всеки неможе да кара самолет, то било много трудно, така се дава грешна представа за самия самолет какво може  !!!

Една мисъл , прочетох я някъде в интернет:
Все пак детектора е само един инструмент, и не той търси а човека..... Laughing cheers
Трудно се настройват самолетите, със стандартна програма за летене само ще припуква във въздуха.
Тестове на металдетектори 08-2017 DSE_148016kxPq32_thumb
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПон Авг 28, 2017 9:40 pm

Не мога си кривя душата, понякога наистина има много важно значение задкормилното устройство !!!
Едно време тренюра ми по борба Тачо Кучето казваше на самия тепих пред всички, на по голямата част от отбора, че от всяко дърво свирка не става !!!
И човека беше много прав !!!
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПон Авг 28, 2017 10:09 pm

Задкормилното устройство е важно, но не бива да е оправдание.
Вчера случайно гледах клипове на един детектор , на клиповете дълбок с добра дискриминация изобщо супер машина. Гледам "пипа" центове на по 45-60 см. в земята, после чета че почти никои не може да му направи настройките за тези дълбочини. И в момента даже се чудя къде е проблема в апарата ли или в задкормилното устройство. Това е дилема , търсача казва че апарата не струва , производителя твърди че търсача е неграмотен и не може да го настрой правилно.Това със самолета е аналогично на горе написаното.
Кой е прав ? Ще прочета ако има мнения и после ще напиша аз какво мисля.
Върнете се в началото Go down
IVOOO
Новобранец
Новобранец




Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyВто Авг 29, 2017 9:42 am

OMD Detectors написа:
Задкормилното устройство е важно, но не бива да е оправдание.
Вчера случайно гледах клипове на един детектор , на клиповете дълбок с добра дискриминация изобщо супер машина. Гледам "пипа" центове на по 45-60 см. в земята, после чета че почти никои не може да му направи настройките за тези дълбочини. И в момента даже се чудя къде е проблема в апарата ли или в задкормилното устройство. Това е дилема , търсача казва че апарата не струва , производителя твърди че търсача е неграмотен и не може да го настрой правилно.Това със самолета е аналогично на горе написаното.
Кой е прав ? Ще прочета ако има мнения и после ще напиша аз какво мисля.

В около 77,77777% от случаите по мое мнение задкормилното устройство си е виновно. Друг е въпроса, че ако производителите и продавачите са големи факири спокойно могат да заложат във фабричните настройки програмата която демонстрират по клиповете или да напишат точна инструкция как са се получили тези резултати. Да ама не го правят което ме въвежда на мисълта, че не са реални тестовете им.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyВто Авг 29, 2017 9:22 pm

Интересното е защо 1лв не го сложиха на 45см, нали ушшш руснака е много дълбок , на 30см ми се стори сигнала който се чуваше малко тих, хм нещо тук и аз се обърках самонаказание
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПет Сеп 01, 2017 7:56 am

Не съм се завъртял с Т2 там, със сефката щях ги карам да сложат лева още 7 сантима на доле музика
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyСъб Сеп 02, 2017 4:17 pm

kateracha_86 написа:
Не съм се завъртял с Т2 там, със сефката щях ги карам да сложат лева още 7 сантима на доле музика

Ако става дума за t2 класик наистина след като отново беше пуснат в продажба, след няколко годишната пауза, когато не се произвеждаше, металотърсача е доста по-успешен от предишния му вариант.
Макро Рейсът 2 обаче има дълбочинна програма, подсветка и малко по-вече екстри.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyСъб Сеп 02, 2017 8:09 pm

'


Последната промяна е направена от iliev на Пет Дек 08, 2017 5:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyНед Сеп 03, 2017 2:00 pm

На клипчето се забелязва как слагат бронзовата чаша във почти вертикално положение , сигнала така е доста по труден за монетар, само на апаратите ака я слагат в хоризонтално положение, в което е много по добре и лесно за един монетар, Не знам за другите но аз го виждам ясно, въпреки това колегата с Макро Рейсър който прави лодки при махането се справи МНОГО добре с вертикално положената му чаша !!!!!!
Който не вярва може да се вгледа в кадрите малко по добре !!!
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyНед Сеп 03, 2017 2:29 pm

Аз и някой други неща съм забелязвал, Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Тестове на металдетектори 08-2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тестове на металдетектори 08-2017   Тестове на металдетектори 08-2017 EmptyПон Сеп 11, 2017 6:05 pm

Как се търси без пинпойнтер..... Laughing Laughing :mdr97:
Върнете се в началото Go down
 
Тестове на металдетектори 08-2017
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тестове за Т2 и F75
» НОВ ПОЛИГОН ЗА ТЕСТОВЕ НА WWW.MDETECTORS.COM
» Тестове на металотърсачи на принципа Monte

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: