Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
АвторСъобщение
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyЧет Фев 15, 2018 8:24 am


Първите тестове са с 5 центова монета, обаче след това става интересно с тънкото златно 14к синджирче, заровено в мокрия океански пясък. Интересно!! super21
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyЧет Фев 15, 2018 7:12 pm

Aurelius написа:
https://www.youtube.com/watch?v=n96NtWxHlhk
Първите тестове са с 5 центова монета, обаче след това става интересно с тънкото златно 14к синджирче, заровено в мокрия океански пясък. Интересно!! super21
Майлаб никога не са имали бърз детектор и като гледам скоро няма и да имат, трябва да идат на уроци при Владо маската. Поздрави.
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyЧет Фев 15, 2018 7:39 pm

Avrelian написа:
Aurelius написа:
https://www.youtube.com/watch?v=n96NtWxHlhk
Първите тестове са с 5 центова монета, обаче след това става интересно с тънкото златно 14к синджирче, заровено в мокрия океански пясък. Интересно!! super21
Майлаб никога не са имали бърз детектор и като гледам скоро няма и да имат, трябва да идат на уроци при Владо маската. Поздрави.
Когато търсиш на сушата да, но я се опитай да правиш бързи махове във водата да видиме тогава колко ще бъдеш бърз Very Happy
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyЧет Фев 15, 2018 7:41 pm

batned написа:
Avrelian написа:
Aurelius написа:
https://www.youtube.com/watch?v=n96NtWxHlhk
Първите тестове са с 5 центова монета, обаче след това става интересно с тънкото златно 14к синджирче, заровено в мокрия океански пясък. Интересно!! super21
Майлаб никога не са имали бърз детектор и като гледам скоро няма и да имат, трябва да идат на уроци при Владо маската. Поздрави.
Когато търсиш на сушата да, но я се опитай да правиш бързи махове във водата да видиме тогава колко ще бъдеш бърз Very Happy
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyЧет Фев 15, 2018 9:31 pm

Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Minelab-eqx-comparedMCXl1atKy0L79GyrSlj1518723009

Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 MlpR1aPhqcUGrMrPIm4AwF1518723009
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyСъб Фев 17, 2018 12:41 pm

Лоша новина. Утре щеше да е в България, но сега трябва да чакам до понеделник. Живот и здраве във вторник ще е в София. Официално от днес е в продажба. Общо 14 бройки са пристигнали при първата доставка. Моя дилър ще получи три 800 и един 600.Така че реших да остана и да изчакам до понеделник.Видях и новия Quest pro и Multi kruizera.Яд ме е малко, ама няма как. Просто са използвали друга куриерска фирма, която не доставя в района в събота. (в случая PostNL).Видях че вече са налични при останалите търговци. Всеки от тях е получил  по два 800 и по два 600Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Screenshot_20180217-144715GgGxW7RTWQJdvhaqhc2J1518876184


Последната промяна е направена от colin96 на Съб Фев 17, 2018 4:21 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyСъб Фев 17, 2018 1:15 pm

С нетърпение ще те чакаме.
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyСъб Фев 17, 2018 1:32 pm

направете едни хубави и истински тестове за да разберем за какво става на въпрос,че ми омръзна да гледам рекламни дивотии
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyСъб Фев 17, 2018 7:16 pm

colin96 написа:
Лоша новина. Утре щеше да е в България, но сега трябва да чакам до понеделник. Живот и здраве във вторник ще е в София. Официално от днес е в продажба. Общо 14 бройки са пристигнали при първата доставка. Моя дилър ще получи три 800 и един 600.Така че реших да остана и да изчакам до понеделник.Видях и новия Quest pro и Multi kruizera.Яд ме е малко, ама няма как. Просто са използвали друга куриерска фирма, която не доставя в района в събота. (в случая PostNL).Видях че вече са налични при останалите търговци. Всеки от тях е получил  по два 800 и по два 600Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Screenshot_20180217-144715GgGxW7RTWQJdvhaqhc2J1518876184

Дръж ме в течение и може да организираме откриване на сезона на старото място. Да направим един хубав празник на металдетектинга
Ще взема и металотърсачи за тестване.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyСъб Фев 17, 2018 7:44 pm



След 2:30 мин. е интересното ...
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyСъб Фев 17, 2018 8:36 pm

mdetectors.bg написа:
colin96 написа:
Лоша новина. Утре щеше да е в България, но сега трябва да чакам до понеделник. Живот и здраве във вторник ще е в София. Официално от днес е в продажба. Общо 14 бройки са пристигнали при първата доставка. Моя дилър ще получи три 800 и един 600.Така че реших да остана и да изчакам до понеделник.Видях и новия Quest pro и Multi kruizera.Яд ме е малко, ама няма как. Просто са използвали друга куриерска фирма, която не доставя в района в събота. (в случая PostNL).Видях че вече са налични при останалите търговци. Всеки от тях е получил  по два 800 и по два 600Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Screenshot_20180217-144715GgGxW7RTWQJdvhaqhc2J1518876184

Дръж ме в течение и може да организираме откриване на сезона на старото място.  Да направим един хубав празник на металдетектинга
Ще взема и металотърсачи за тестване.
Да, няма проблем. Даже си мислех ако е нормално всичко, да се отбия и през магазина за по едно кафе. А иначе наистина ще организираме едно събиране. Но... нека да не избързваме, че рибата още в морето... lol!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyНед Фев 18, 2018 5:35 pm

Оставям коментарите на вас:


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyНед Фев 18, 2018 7:47 pm

От всички клипове които изгледах в нета въпросите ми стават все повече / а трябваше да е обратното /.
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyНед Фев 18, 2018 8:09 pm

vanbg написа:
От всички клипове които изгледах в нета въпросите ми стават все повече / а трябваше да е обратното /.
Не търси идеалният детектор колега,такъв не е създаден и никога няма да бъде направен -всички имат плюсове и минуси- просто си вземи такъв който отговаря на твоя стил на работа и много много късмет това е. Примерно на мен ми хареса новия Екинокс че чува синджирите в морска вода а CTX 3030 тънките синджирчета не ги чува а е по скъп апарат така че смело напред и използвай предимствата на новата машина и по-ниската цена
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyНед Фев 18, 2018 8:24 pm

batned: " Не търси идеалният детектор колега,такъв не е създаден и никога няма да бъде направен -всички имат плюсове и минуси- просто си вземи такъв който отговаря на твоя стил на работа и много много късмет това е. Примерно на мен ми хареса новия Екинокс че чува синджирите в морска вода а CTX 3030 тънките синджирчета не ги чува а е по скъп апарат така че смело напред и използвай предимствата на новата машина и по-ниската цена" super21
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyНед Фев 18, 2018 8:45 pm

От много време съм се убедил че няма перфектен детектор.
Този за плажовете ще ми е перфектен / много обичам морето и лятото винаги когато мога съм там /, но живея в средата на Бг. и се налага да търся на много замърсени места и ми се иска да е силен и по тези места.
Хубавото е че няма да ползвам както до сега два детектора за морето , един във водата и друг за плажа.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyНед Фев 18, 2018 11:58 pm

Трябваше да е убиеца на едночестотните детектори.
За тези 6 месеца отложен старт всички мислеха че ще е по-добър от CTX3030 на ниска цена, но не би ...
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 1:49 am

Нека да изчакаме още малко и ще разберем със сигурност. Все още не може да се оформи категорично становище "какво животно" е Equinox 800. Аз лично ще го получа пpeз Март и тогава ще го тествам паралелно с XP DEUS,V.4.0 и Minelab CTX3030 с 11 инчовите антени. Тогава ще говорим ....
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 3:53 am

Има и още нещо.Нека не забравяме, че това е само началото и са продадени може би 100-200 или 300 бройки. Не знам точно, но не са много.  Аз лично бих допуснал, че всички клипове, които се пускат в момента са направени просто да се покаже ей така детектора. Повечето са все на парк 1 и 2.И почти никой не сравнява детектора. Не видях да се тества на различни настройки на честотите примерно, дискриминация и така нататък .Самият аз съм малко скептичен за мулти честотните детектори. За плаж, солен пясък, морска вода - да, но за основно търсене по полето и баири, си мисля, че едната честота ще даде по добри данни. А дали е правилно това, което си мисля скоро може да го проверим.
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 9:14 am

Golden Mask написа:
Трябваше да е убиеца на едночестотните детектори.
За тези 6 месеца отложен старт всички мислеха че ще е по-добър от CTX3030 на ниска цена, но не би ...
Да като цяло може и да е така но аз не бих дал 4000 лв за апарат който е глух за златните синджирчета. Представи си следната ситуация -във водата си с CTX3030 и апарата ти писва на златен медальон - изваждаш го и почваш да търсиш къде е синджира на който се е държал но следва ТИ-ШИ-НАААААА- и тогава ти идва да гръмнеш някой Very Happy EQUINOX-са в такава ситуация ще го чуе а това са пари колега нали в края на краищата за това ги купуваме тези апарати. Ти си производител и аз те разбирам напълно но ние сме купувачи и разсъждаваме като такива това е Very Happy
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 2:55 pm

Най накрая.... cheers
http://www.img-share.eu/f/images/490/IMG_20180219_134831zx0lqAh9pUSoEqGFaV1p1519044663_sredna.jpg
Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 IMG_20180219_140519yGCGxcqlLdJlNZNvKJbl1519045592_sredna


Последната промяна е направена от colin96 на Пон Фев 19, 2018 3:09 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
iemo__
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 3:04 pm

colin96 написа:
Най накрая.... cheers
http://www.img-share.eu/f/images/490/IMG_20180219_134831zx0lqAh9pUSoEqGFaV1p1519044663_sredna.jpg

Честито Калине. Ще направим съревнование като се върнеш. "Шефа" с дървената тояга ако хване същите сигнали като майнлаба ще е голям майтап. Тва беше в кръга на шегата
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 3:17 pm

colin96 написа:
Най накрая.... cheers
http://www.img-share.eu/f/images/490/IMG_20180219_134831zx0lqAh9pUSoEqGFaV1p1519044663_sredna.jpg
Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 IMG_20180219_140519yGCGxcqlLdJlNZNvKJbl1519045592_sredna
Хайде честито и мятай тестовете и разкажи кое как е
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 3:33 pm

Честито , чакаме те с нетърпение.
bounce bounce bounce
Cool
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 6 EmptyПон Фев 19, 2018 6:51 pm

Честито! Очакваме обективно ревю. бира
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 6 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Minelab Equinox 800 - лятна промоция
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: