Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират Coil deus VANQUISH mask TEKNETICS miladinka нишани Fisher Spectrum 5000 голден грунда lorenz маск врътка nexus GOLD nokta kupuvam Minelab Майнлаб wave tesoro Simplex prodavam
 

 Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци

Go down 
+4
OMD Detectors
vvurbanov
ven
snaiperista
8 posters
АвторСъобщение
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 02, 2017 4:23 pm

Колеги забелязах че ливадите които са страшно много замърсени от железни сигнали, там е истината, но въпроса е кой монетар може да вади точно там хубавите сигнали които са между железата ?
Върнете се в началото Go down
ven
Новобранец
Новобранец
ven



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 02, 2017 4:50 pm

Според мен XP Deus колега. Имам го от няколко месеца, но поне в това се убедих, че вади цвят между железата.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 02, 2017 7:10 pm

Трябва да се познава апарата.


Последната промяна е направена от vvurbanov на Чет Ное 02, 2017 10:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 02, 2017 7:16 pm

Бърз апарат с малка антена.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 02, 2017 7:29 pm

Много са детекторите които могат да се справят с задачата .
Както колеги споменаха трябва правилната сонда , апарата да е бърз / с бързо възстановяване / и точната настройка за да извлечеш максимума .
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 02, 2017 8:06 pm

Колеги аз знам добре че се използва по малка антена,
но въпросът ми беше кой монетар вади цвета който е ПОД ЖЕЛЕЗАТА , въобще има ли такъв, тук става въпрос за страшно замърсено, място което се е замърсявало много дълго време, естествено в случая ще се изключва желязото, защото всичко хубаво е под железата, но кой го може
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 02, 2017 8:44 pm

Вярвате - не вярвате те това е.

Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyПет Ное 03, 2017 7:02 pm

snaiperista написа:
Колеги аз знам добре че се използва по малка антена,  
но въпросът ми беше кой монетар вади цвета който е ПОД ЖЕЛЕЗАТА , въобще има ли такъв, тук става въпрос за страшно замърсено, място което се е замърсявало много дълго време, естествено в случая ще се изключва желязото, защото всичко хубаво е под железата,  но кой го може

Колега каня те на пролет на откриването на сезона на БАТСЗМ - Ловеч.
Ще има много апарати и сам ще си отговориш на въпроса, има апарати които дърпат сигнали между и под железата, вземи си и камера за да снимаш. Ако пък и си член на БАТСЗМ ще си тръгнеш и с един пинпойнтер пък може и с апарат, наградите са много.
Остави ми на лични телефона си за да те поканя с другите колеги.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyСъб Ное 04, 2017 12:35 am

Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyСъб Ное 04, 2017 8:53 pm

https://m.youtube.com/watch?v=qWenrozQ58o

Мога да кажа че този клип е по реален, понеже има разтояние, все пак  в реалност в неорана земя парата е на дълбочина  около 20-30см а железата са малко над нея около 5-15см в зависимост от почвата, но този клип се доближава по реално !
Върнете се в началото Go down
IVOOO
Новобранец
Новобранец




Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyПон Ное 06, 2017 1:27 pm

snaiperista написа:
Колеги аз знам добре че се използва по малка антена,  
но въпросът ми беше кой монетар вади цвета който е ПОД ЖЕЛЕЗАТА , въобще има ли такъв, тук става въпрос за страшно замърсено, място което се е замърсявало много дълго време, естествено в случая ще се изключва желязото, защото всичко хубаво е под железата,  но кой го може

Мое мнение е, че всеки монетар дори в средния клас го може.Само е нужно търсача да е свикнал с него.А ако ще да е най-скъпия ако го дам на някой който за първи път се занимава с хобито пак няма да има шанс да го направи.Ако си извадил над 50 000 сигнала с машината си реално ти ще си дискриминацията. Embarassed Поне аз така работя.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyВто Ное 14, 2017 9:23 pm

IVOOO написа:
snaiperista написа:
Колеги аз знам добре че се използва по малка антена,  
но въпросът ми беше кой монетар вади цвета който е ПОД ЖЕЛЕЗАТА , въобще има ли такъв, тук става въпрос за страшно замърсено, място което се е замърсявало много дълго време, естествено в случая ще се изключва желязото, защото всичко хубаво е под железата,  но кой го може

Мое мнение е, че всеки монетар дори в средния клас го може.Само е нужно търсача да е свикнал с него.А ако ще да е най-скъпия ако го дам на някой който за първи път се занимава с хобито пак няма да има шанс да го направи.Ако си извадил над 50 000 сигнала с машината си реално ти ще си дискриминацията. Embarassed Поне аз така работя.

Браво щом си станал ти дискриминацията а не апарата, то тогава не ти трябва даже и монетар, за жалост аз не мога да се похваля така, то като цяло до сега имам само 10-15ч работа, абсолютен новобранец съм, нищо не разбирам, даже на скоро почнах да се опитвам да търся и тепърва ще се уча как се търси !
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyВто Ное 14, 2017 9:49 pm

Доста ще трябва да потренираш , ще видиш че с времето нещата се случват все по добре.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyСря Ное 15, 2017 12:51 am

vanbg написа:
Доста ще трябва да потренираш , ще видиш че с времето нещата се случват все по добре.
Така е колега, така е , всичко с времето си, рано или късно се случват и хубави неща, благодаря за хубавите думи пий но умерено
Преди бях изгледал доста клипове с пират, после изгледах  доста  и с ф5 с ултимейт 33см, след това гледах доста клипове и с ф75 лтд с ултимейт 33см , просто искам да кажа че съм изгледал доста клипчета с други три монетара, най много ми харесаха клиповете които изгледах с ф75 лтд дано ме разбираш какво искам да кажа  Cool
Върнете се в началото Go down
markantony
Преторий
Преторий
markantony



Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 16, 2017 9:40 pm

vanbg написа:
Вярвате - не вярвате те това е.

Сал не можах да разбера... - поради что се срамува да говори на Български ... господин майстора, в Енглезия , разбирам ...ама тук ...??
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци    Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци  EmptyЧет Ное 16, 2017 9:54 pm

Клипа е направен за Англия и сниман близо до Пловдив . Тук го пуснахме за да се видят част от възможностите на този металдетектор .
Върнете се в началото Go down
 
Кой монетар вади монети най добре между железни боклуци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» продавам монетар с голям добив на монети
» Професионални Боклуци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: