Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH GOLD TEKNETICS голден nexus miladinka kupuvam Майнлаб грунда Minelab Spectrum Simplex prodavam mask lorenz Coil врътка пират nokta tesoro deus wave Fisher 5000 маск нишани
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyНед Апр 14, 2013 1:48 pm

solid написа:
и не гледам само клипчета,мой приятел със който търкаме има мохарем ,наистина е добра,но пак казвам не може да се говори уникална или перфектна.когато се говори за дадена машина е добре да се споменават и минусите на апарата за да меже всеки който иска такъв апарат,да знае какъв му е недостатъка.
Защо не излезеш да потъркаш на това хубавото време а се занимаваш с глупости да наби на западните да им пише недостатъците СМЕШЕН СИ Laughing
Някой да те е накарал да си купуваш насила Мохаремка
аз досега съм сменил три негови уреда и съм доволен ,не казвам че са уникални но работят добре
повече няма да споря с тебе виждам че работиш с невероятни уред на XP затова не ти требе на теб Мохаремка само не знам другия ти уред за какво ти е soldier ????да не искаш да кажеш че е по добър от
XP Gold Maxx Power Laughing


който търси намира
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyНед Апр 14, 2013 1:57 pm

solid написа:
точно това писах и аз,освен плюсовете да се казва и за недостатъците.
добре тогава напишете минусите и на вашите фабрични /западни машини/ щото производителят не ги е упоменал никъде в инструкциите cheers поне в инструкцията на мита западна не са упоменати а аз си ги знам вече но не знам дали това и са всички недостатъци Laughing


който търси намира
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyНед Апр 14, 2013 2:29 pm

nasko75 написа:
solid написа:
точно това писах и аз,освен плюсовете да се казва и за недостатъците.
добре тогава напишете минусите и на вашите фабрични /западни машини/ щото производителят не ги е упоменал никъде в инструкциите cheers поне в инструкцията на мита западна не са упоменати а аз си ги знам вече но не знам дали това и са всички недостатъци Laughing
На моя Т2 още не съм схванал крайщата,но когато му разбера плюсовете и минусите ще ги напиша тук,бъди сигурен.Първия му минус е високата цена /за нас българите/,но то не може -"Кур в дупе и душа в рая".
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyНед Апр 14, 2013 3:27 pm

може и да съм смешен,но поне не съм банален като теб.минуса на xp-то е че не е толкова дълбок апарат,не работи добре на тежки почви,но цветен до черен се представя по добре от други апарати,за това го имам.soldier2 го имам като тежка артилерия има автоматичен и ръчен грунд и е доста добър на по тежки почви,та за това имам два апарата,но никога не съм ги описвал като супер апарати,така че , незнам кой е смешен,ако със нешто съм те засегнал извинявай.
Върнете се в началото Go down
salkata
Новобранец
Новобранец




Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 7:06 am

всички реклами са излишни които и дае тарсач работил повече от пет години сас различни уреди фабрични ии бг щте каже истината няма по добри от българските товае освен GPX серията но там трябва даси щангист не търсач специално за мохаремките досега няма терен вав родопите кадето дане работи за 450 лв нова е излишно дасе коментира
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 7:53 am

salkata написа:
всички реклами са излишни които и дае тарсач работил повече от пет години сас различни уреди фабрични ии бг щте каже истината няма по добри от българските товае освен GPX серията но там трябва даси щангист не търсач специално за мохаремките досега няма терен вав родопите кадето дане работи за 450 лв нова е излишно дасе коментира
Няма да им кажеш кои марки западни детектори работят по зле от Мохаремката в Родопите нали Laughing
щото тогава пак ще се приеме като реклама на Мохарем или анти реклама на западните Laughing
кажи в коя част на Родопите си щото ще е интересно да знаят колегите Laughing


който търси намира
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 8:08 am

мохаремката е доста добра но неможе да я сравняваш с всички западни апарати има и по добри от нея но в ценовия си клас и малко по на горе наистина е най-добра
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 9:05 am

FILIP2 написа:
мохаремката е доста добра но неможе да я сравняваш с всички западни апарати има и по добри от нея но в ценовия си клас и малко по на горе наистина е най-добра
Филипе много ми е интересно кои от западните детектори на цена около 2000лв. ще детектира 1 лев на 35/40 см. със стандарна антена - докажи със видео клип...?

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 9:16 am

pechkata написа:
FILIP2 написа:
мохаремката е доста добра но неможе да я сравняваш с всички западни апарати има и по добри от нея но в ценовия си клас и малко по на горе наистина е най-добра
Филипе много ми е интересно кои от западните детектори на цена около 2000лв. ще детектира 1 лев на 35/40 см. със стандарна антена - докажи със видео клип...?
Very Happy клипове нямам но до 2000 има апарати които ще го чуят левчето примерно f75 ти много си дигнал цената пак и парата е големичка спре ли дажда ще ти снимам и клипче с моита цигулка да видиш че и тя ще ги чуе а и друго мохаремката ще се измъчи с левчето на 40см немислиш ли
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 9:31 am

pechkata написа:
FILIP2 написа:
мохаремката е доста добра но неможе да я сравняваш с всички западни апарати има и по добри от нея но в ценовия си клас и малко по на горе наистина е най-добра
Филипе много ми е интересно кои от западните детектори на цена около 2000лв. ще детектира 1 лев на 35/40 см. със стандарна антена - докажи със видео клип...?
стандарна антенакато се замисля маи няма такъв
може би 1.Minelab E-Trac 2.XP Deus 3.Fisher F75 Limited Edition 4.Garrett GTI 2500
наистина Мохаремката може да се измъчи на 40см.но между 35-40 см или на 37-38 см сигурно няма да и е проблем
зависи и от терена все пак


който търси намира

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 9:53 am

с мохаремката съм хващал 4сантимова монета на около 40см но левче на ход с хубав сигнал предполагам че и 35см са много
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 10:12 am

Very Happy Very Happy Very Happy ,то не бе хвалба на Мухаремката то не бе чудо!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 10:53 am

Дори Мохаремката да го чуе на 40 см. и какво от това,ами ако монетата е разположена "права" в земята,дали ще я засече,ама на ход не на тестове на полигона.

Всичките се съдрахте само за дълбочини да говорите,така издути тези апарати стават само за тестове и да търкаш на чим или някоя равна поляна,за друго нестават,защото писукат и скимтят при всяко едно докосване в буца,тревичка,клонка и т.н. .
Защо ли Майнлаб,Фишер,Гарет,Уайтс и др. големи и доказали се фирми на МД не си издуват уредите така,задавали ли сте си този въпрос,ами защото така е почти невъзможно или неприятно да се работи и по ред други причини,свързани със параметрите на работа и проблемите,които възникват по късно при така издута машина.

Надявам се,че ме разбрахте,не искам никой да си мисли,че се заяждам,мисля,че не е правилно да се обръща толкова голямо внимание само на дълбочината на един уред ами и на други параметри,които са много важни за ефективността му.
ПОЗДРАВИ.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 11:54 am

Mladencho написа:
Дори Мохаремката да го чуе на 40 см. и какво от това,ами ако монетата е разположена "права" в земята,дали ще я засече,ама на ход не на тестове на полигона.

Всичките се съдрахте само за дълбочини да говорите,така издути тези апарати стават само за тестове и да търкаш на чим или някоя равна поляна,за друго нестават,защото писукат и скимтят при всяко едно докосване в буца,тревичка,клонка и т.н. .
Защо ли Майнлаб,Фишер,Гарет,Уайтс и др. големи и доказали се фирми на МД не си издуват уредите така,задавали ли сте си този въпрос,ами защото така е почти невъзможно или неприятно да се работи и по ред други причини,свързани със параметрите на работа и проблемите,които възникват по късно при така издута машина.

Надявам се,че ме разбрахте,не искам никой да си мисли,че се заяждам,мисля,че не е правилно да се обръща толкова голямо внимание само на дълбочината на един уред ами и на други параметри,които са много важни за ефективността му.
ПОЗДРАВИ.
Казал ли съм че XP Gold Maxx Power са лоши и плитки уреди аз лично я уважавам много тази марка уреди ,ама защо не си взе XP ADX 150 ,XP Adventis 2 помисли си и може да неми отговаряш Laughing извода да си е само за теб като не те интересуват дълбочините стена
лично аз бих си взел от тази марка XP Deus.или Fisher F75 Limited Edition това са монетарите за мен cheers


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 2:44 pm

Някъде,нещо да съм споменал за XP ?
Явно нещо се бъркаш.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 3:14 pm

Не знам кои се бърка но от хора които не са работили с дадена машина не искам да се изказват неподготвени.
По добре само да четете ако ли не просто прескочете тая тема и толкова НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ПИШЕШ ПО ВСИЧКИ ТЕМИ
Мисля че преди 2-3 години беше по добре в тоя форум от към разбирачи щото тогава такива като тебе или ги нямаше беше ги страх от ченгетата или още не знаеха какво е металдетектор а сега всички са СПЕЦИАЛИСТИ


който търси намира
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 8:46 pm

колеги,не е нужно да се караме,аз от българските апарати признавам стрелките,говоря за дълбочина.трудно се работи,но свикнеш ли всичко е твое,на времето имах стрелка от ангел от русе всички,по съвременни колеги тогава имаха фишери,но всички ги биех на дълбочина,дори на орудено,но тяхното предимство,за времето си беше бързината,за това казвам,че няма супер апарат.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 9:00 pm

solid написа:
колеги,не е нужно да се караме,аз от българските апарати признавам стрелките,говоря за дълбочина.трудно се работи,но свикнеш ли всичко е твое,на времето имах стрелка от ангел от русе всички,по съвременни колеги тогава имаха фишери,но всички ги биех на дълбочина,дори на орудено,но тяхното предимство,за времето си беше бързината,за това казвам,че няма супер апарат.
Няма универсален апарат разбира се хората навънка/в белите държави / всеки търсач има поне по 2-3 апарата за различни обекти ,гори,поля,плаж,.....по леки ,по тежки почви /виж как дойдохме на едно мнение/ Cool
А за стрелките или гъдулките не стават за навсякъде питай някои от югозападна България дали работи стрелката там има хора от оня край в форума
но тук в североизточна България направо къртят друг уред не ти трябва cheers


който търси намира
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 10:21 pm

колега аз съм от бургаския край,стрелката ми работеше идеално,но закъсах за пари и я заложих, след което не я открих,за което съжалявам.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 10:28 pm

между другото,ако намеря читава,спокойна и добра като моята ще си взема отново,това е класика,като ретро колите,в смисъл ти управляваш,всичко,но като колите,нямат екстри.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 10:34 pm

скапахме,темата,мохаремките са добри машини,уважавам ги,но не са идеални,като всеки апарат.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 10:49 pm

nasko75 написа:
Не знам кои се бърка но от хора които не са работили с дадена машина не искам да се изказват неподготвени.
По добре само да четете ако ли не просто прескочете тая тема и толкова НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ПИШЕШ ПО ВСИЧКИ ТЕМИ
Мисля че преди 2-3 години беше по добре в тоя форум от към разбирачи щото тогава такива като тебе или ги нямаше беше ги страх от ченгетата или още не знаеха какво е металдетектор а сега всички са СПЕЦИАЛИСТИ

По спокойно,не се засягай толкова,просто си изказвам мнението,а ти не си човека,който да ми казва къде да го правя и какво да правя.
Не съм казал,че съм разбирач,но да ми казваш,че не съм знаел какво е детектор е доста тъпо от твоя страна,след като нито ме познаваш,нито си ми виждал.
Не искам да обидя никого и не се заяждам,просто това ми е мнението и щом не ти харесва,го игнорирай(не му обръщай внимание) !

Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyВто Апр 16, 2013 11:11 pm

Mladencho написа:
nasko75 написа:
Не знам кои се бърка но от хора които не са работили с дадена машина не искам да се изказват неподготвени.
По добре само да четете ако ли не просто прескочете тая тема и толкова НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ПИШЕШ ПО ВСИЧКИ ТЕМИ
Мисля че преди 2-3 години беше по добре в тоя форум от към разбирачи щото тогава такива като тебе или ги нямаше беше ги страх от ченгетата или още не знаеха какво е металдетектор а сега всички са СПЕЦИАЛИСТИ

По спокойно,не се засягай толкова,просто си изказвам мнението,а ти не си човека,който да ми казва къде да го правя и какво да правя.
Не съм казал,че съм разбирач,но да ми казваш,че не съм знаел какво е детектор е доста тъпо от твоя страна,след като нито ме познаваш,нито си ми виждал.
Не искам да обидя никого и не се заяждам,просто това ми е мнението и щом не ти харесва,го игнорирай(не му обръщай внимание) !

Може и да се видим и аз съм от ВАРНА като тебе когато искаш се обади на лични съобщения и ще ти дам възможност да пробваш Мохаремката ако имаш желание разбира се утре ще я взема от Еконта
и после ще имаш право да пиши какви са ти впечатленията от машинката не ти харесва или ти харесва
не се заяждам а ти предлагам да се увериш ЛИЧНО не от слухове на някои си там
както искаш така го приеми само ти предлагам от колегиална гледна точка
а че не се познаваме не е много сигурно Laughing лично може би не но имаме общи познати маи
и общо ХОБИ Cool


който търси намира
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyПет Апр 19, 2013 8:02 pm

Какво стана с новата мохаремка пробвахте ли я?
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 13 EmptyПет Апр 19, 2013 8:19 pm

adventurer написа:
Какво стана с новата мохаремка пробвахте ли я?
Аз утре ще излизам с нея Laughing
за сега друг не е изявил желание да я пробва
дано поне не вали утре дъжд


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Съб Апр 20, 2013 9:43 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 13 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Продавам Мохарем
» Продавам апарат на Мохарем
» Нов детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: