Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда врътка VANQUISH kupuvam prodavam пират lorenz 5000 wave Spectrum нишани GOLD Simplex Майнлаб mask deus tesoro Coil nokta nexus Fisher Minelab TEKNETICS голден маск miladinka
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
АвторСъобщение
sisbliacat
Новобранец
Новобранец
sisbliacat



Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyПет Ное 21, 2014 6:49 pm

jorodi написа:
Moharem написа:
Привет от Финландия ! Следя редовно форума.Отдаде ми се възможност да посетя тази страна за неопределено време. Реших да се възползвам. Живот и здраве на 17 декември се прибирам и продължавам дейността си с металдетектинга. Колега lizimaxy, желая ти здраве и обявявам публично,че  като се прибера ще те възмездя с чисто нов уред Релакс. Ако не си доволен след това ми връщаш уреда ,а аз ще ти възстановя сумата от 300 лв. , каквато е цената на втора употреба уред, какъвто беше при мен. Желая успех на всички колеги !

Възмезди ме и мен с едно апаратче като си почнал, ама да му сложиш повече ТОНАЛ Very Happy


колега Мохарем след 17 ще мога ли да се свържем по тела
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyПет Ное 21, 2014 8:41 pm

lizimaxy написа:
Здрасти колега,коки то и мен ако знаеш как ме хвърлиха в храстите,и аз като тебе до гуша ми беше дошло от гаражните бангии,направо станах спонсор на Еконт,и реши жената да ме зарадва,за рожденния ми ден,с едно хубаво нещо,и това нещо е Гарет про,чисто ново ,и аз нали знам как е тука и ги питам тези от магазина,до тук добре обаче дали си имат тука сервиз,а те оооо ама то без сервиз тука ако няма нямало как да продават апаратите,е успокоиха ме,и аз с радост поръчах,и на другия ден хоп пратката дойде,да ама не,изпищя ми говорителя на апарата,обадих им се за повредата,и почнаха сега едни мъки,мъки ти казвам,така казаха да го пратя в София,а те после щели да го пратят в Германия,и немеца щял да го види как е дали е пипано или не,обаче тези от магазина ми казаха че нямало да е все пак безплатно,някаква малка сума щял съм да платя,след като получа обратно апарата си,и тази малка сума шяла да е е към 200,,,,300лв,е казвам аз колеги от де се навъдиха такива, бааааси ,бандити,обадих се в магазина поне говорителя да ми пратят и ги питам каква ще цената,ооооо 30лв,направо ми отрязаха главата,а аз ги питам абе хора вий редовно пиете ли си хапчетата,в обикновен електронен магазин този говорител струва 2,50лв,купих 2,,,какво да казвам тука са всичките едни смешници,а Мохарем е най на големия,и той един смешник,завлече ме с един чисто нов апарат,и сега се прави на дявол,ни пари обратно ни апарат,е на такива хора как им се казва,,апарата отиде при него не за ремонт,а да му слага още тонал,демек щеше да става двутонален,,,,о  то каква стана,
Бат Лизимах ама пък и ти един късмет. Знаеш ли кое е най доброто българско, аз съм с него. Шест години и никакви ядове, два леки ремонта, на зарядното и ключето за турбото и двете по моя вина, отремонтирани за отрицателно време. И да знаеш, кеф цена няма. Поздрави.
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyСъб Ное 22, 2014 6:44 pm

Давай по бързо си идвай че и аз чакам да направиш нещо за мен и приятно изкарване във Финландия Cool
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyСъб Ное 22, 2014 7:30 pm

Малее стена , що му требва на Мохарем да афишира подаръци за коледа, сега няма да се оттърве от "приятели"

jocolor
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyСъб Ное 22, 2014 8:05 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Нали колега Petronii абе най - добре Мохарем да впрегне 2 3 елена в шейната и да тръгва от Финландия с чувала с подаръците и да мине през всеки един от нас ще му бъдем много благодарни santa
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyВто Апр 26, 2016 5:35 pm

Мохаремчо е толкова коректен с клиентите си и никога не съм чул някой да се оплаква. Нещо сте се разминали сигурен съм, че нещата ще се оправят, защото гарантирам за него.
Моля не ползвайте толкова краен език и обиди, а просто поддържайте коректен тон!
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyПон Май 02, 2016 11:16 pm

Не съм имал проблеми с този производител-коректен е !
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 17 EmptyВто Май 03, 2016 6:16 am

гущера написа:
Не съм имал проблеми с този производител-коректен е !

И аз съм нямал проблеми с Мохарем ,и дори до седмица чакам още един уред на по висока честота  14 kHz или на 16 kHz да ми изпрати cheers
Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 17 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» Продавам Мохарем
» Продавам апарат на Мохарем
» търся уред

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: