Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден TEKNETICS mask Spectrum пират нишани Simplex kupuvam маск Coil Minelab GOLD Fisher nexus wave lorenz tesoro 5000 nokta prodavam VANQUISH врътка miladinka Майнлаб грунда deus
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
АвторСъобщение
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 2:46 am

кои ги измисли те 500лв че немоа разбера те ако са толкос да ви продам моя за 300 бонус кирка и мешка Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 7:34 am

За 100-тен път повтарям.
Прави се така: Пускаш един апарат за тестове, който се върти между членове на форума и всеки пише мнение.
Затова направихме и групата ЕКСПЕРТИ ПО МEТАЛОТЪРСАЧИ НА WWW.MDETECTORS.COM - но идеята не сработи, защото едно е да думаш по компа, едно е да си на пангара на паралелни тестове. Всъщност само Владо направи така и предостави един GM1+ 18KHZ за тестване и затова продава.
А другите само се крият и гледат на направят някоя рекламка - не ми говорете, че не се нуждаели от реклама, да не почна да изреждам, кой пише на лични ....
Това за което Ви говоря е практика в западните, американските и Руските форуми за металдетектинг, но там не съм виждал апарати за по 500 лв., които се продават без документи и в пликове от Била Very Happy
Самите потребители на детекторите трябва да имаме минимални изисквания.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 8:30 am

adminn написа:
За 100-тен път повтарям.
Прави се така: Пускаш един апарат за тестове, който се върти между членове на форума и всеки пише мнение.
Затова направихме и групата ЕКСПЕРТИ ПО МEТАЛОТЪРСАЧИ НА WWW.MDETECTORS.COM - но идеята не сработи, защото едно е да думаш по компа, едно е да си на пангара на паралелни тестове. Всъщност само Владо направи така и предостави един GM1+ 18KHZ за тестване и затова продава.
А другите само се крият и гледат на направят някоя рекламка - не ми говорете, че не се нуждаели от реклама, да не почна да изреждам, кой пише на лични ....
Това за което Ви говоря е практика в западните, американските и Руските форуми за металдетектинг, но там не съм виждал апарати за по 500 лв., които се продават без документи и в пликове от Била Very Happy
Самите потребители на детекторите трябва да имаме минимални изисквания.
едно вапросче бес да се засягаш вие колко апарата пуснахте scratch
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: dobo67   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 8:57 am

Нищо лично .Преди една година имах желание да си купя уред от г-н Мерчев но за мое съжеление той ми отговори че има голяма пратка за чужбина и няма уреди на склад ако евентуално някой се върне при него тогава можело да взема за 500лв.Просто съм имал късмет и съм собственик на ЗЛАТНА МАСКА 3 .Пожелавам му да продава само в чужбина .
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 9:07 am

FILIP2 написа:
adminn написа:
За 100-тен път повтарям.
Прави се така: Пускаш един апарат за тестове, който се върти между членове на форума и всеки пише мнение.
Затова направихме и групата ЕКСПЕРТИ ПО МEТАЛОТЪРСАЧИ НА WWW.MDETECTORS.COM - но идеята не сработи, защото едно е да думаш по компа, едно е да си на пангара на паралелни тестове. Всъщност само Владо направи така и предостави един GM1+ 18KHZ за тестване и затова продава.
А другите само се крият и гледат на направят някоя рекламка - не ми говорете, че не се нуждаели от реклама, да не почна да изреждам, кой пише на лични ....
Това за което Ви говоря е практика в западните, американските и Руските форуми за металдетектинг, но там не съм виждал апарати за по 500 лв., които се продават без документи и в пликове от Била Very Happy
Самите потребители на детекторите трябва да имаме минимални изисквания.
едно вапросче бес да се засягаш вие колко апарата пуснахте scratch

Колега, ти почна като управляващите да питаш контра въпроси Very Happy
Ние не произвеждаме апарати за да пуснем, а ти ако не си идвал на тестове който правим за фабрични, тази пролет заповядай с твойта машинка, щото не случайпо пишеш това нали? Very Happy
Много хора, които са купили от нас споделят във форума и приканваме всеки да направи това за да има по-истинска информация.
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: dobo67   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 9:18 am

Мойте уважения към ВАС но аз говоря за покупка от самия производител.Нямаше нужда да идвам на тестовете защото информацията от Меката на металдетектинга Н.ПАЗАР относно Блистул беше много хубава :animaux15:
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 9:38 am

админе аз несам производител ако това имаш предвит работя с машина на мохарем бих дошъл на тестовете ако несам на работа и ако нее много далече де
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 9:52 am

FILIP2 написа:
админе аз несам производител ако това имаш предвит работя с машина на мохарем бих дошъл на тестовете ако несам на работа и ако нее много далече де
1 лев на колко го засича колега Smile
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: за апаратите на мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 9:57 am

Кьм Добо 67-Май бьркаш Мохарем Пашалиев -Мохаремка с Ахмед Мерчев-Блистоу.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 10:10 am

maksim12 написа:
FILIP2 написа:
админе аз несам производител ако това имаш предвит работя с машина на мохарем бих дошъл на тестовете ако несам на работа и ако нее много далече де
1 лев на колко го засича колега Smile
по добре да не говорим за далбочини щото ще се почне едно плуене и мерене на...............и ще се оцапа и тази тема
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 12:09 pm

Колеги едно е важното,да ти пасне като стил на работа машината.
Темата влиза в спор,което не е добре.
По-добре да спрем спама и да почнем да пишем конкретно по темата
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: dobo67   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 12:21 pm

Не колега Лъки не бъркам говоря за Блистул не знам за другият майстор да има износ за чужбина .
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 12:26 pm

dobo67 написа:
Нищо лично .Преди една година имах желание да си купя уред от г-н Мерчев но за мое съжеление той ми отговори че има голяма пратка за чужбина и няма уреди на склад ако евентуално някой се върне при него тогава можело да взема за 500лв.Просто съм имал късмет и съм собственик на ЗЛАТНА МАСКА 3 .Пожелавам му да продава само в чужбина .

Не колега Лъки не бъркам говоря за Блистул не знам за другият майстор да има износ за чужбина .



Темата не е ли за апарат на Мохарем ?
Блистул пък за какво го намесихте ?
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: dobo67   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 12:28 pm

Живи и здрави да са всички Майстори и Производители да ни радват с нови постижения .Всеки сам взема решение с какво да работи и като не му пасне на работата затова го има този форум купувам-продавам сменяш и продължаваш
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 12:30 pm

Такаа , не искам да правя лоша реклама , но има тук двама колеги ,които взеха такива апарати и после скоростно ги върнаха . За дълбочина наистина има , десет стотинки на 30 см , но интересното е , че сигнала отива към подтискане. Проблема беше ,че дискриминира златно/сребърно в земята и не ги лови ,за бронза няма проблеми, във въздух да ,в земята не/с две думи ,няма еднозначност на засичаните метали/. Мохарем казва ,че било до настройка , но пък два случая е малко мисля не случайно . Не знам какви схеми ползва ,има коментари ,че са на станимир , може и нещо да пропуска. Така че който си купува някаква машинка ,независимо каква , майката му е тестовете.

scratch


Последната промяна е направена от Petronii на Вто Яну 25, 2011 12:40 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: dobo67   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 12:37 pm

АЗ се извинявам на Мохарем не съм имал неговите техники в предвид а тези на другият му колега
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 6:25 pm

Petronii написа:
Такаа , не искам да правя лоша реклама , но има тук двама колеги ,които взеха такива апарати и после скоростно ги върнаха . За дълбочина наистина има , десет стотинки на 30 см , но интересното е , че сигнала отива към подтискане. Проблема беше ,че дискриминира златно/сребърно в земята и не ги лови ,за бронза няма проблеми, във въздух да ,в земята не/с две думи ,няма еднозначност на засичаните метали/. Мохарем казва ,че било до настройка , но пък два случая е малко мисля не случайно . Не знам какви схеми ползва ,има коментари ,че са на станимир , може и нещо да пропуска. Така че който си купува някаква машинка ,независимо каква , майката му е тестовете.

scratch
незнам за тези апарати които си виждал но моя не дискриминира златото или среброто вадил сам и от двете моля не пишете колкото да се намирате в работа
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 7:12 pm

не знам какво значи, че отива към потискане на сигнала, но при дълбочина от 30 см и то за наши 10 ст е нормално сигнала да не е като при дълбочина 15 см.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 7:25 pm

FILIP2 написа:
Petronii написа:
Такаа , не искам да правя лоша реклама , но има тук двама колеги ,които взеха такива апарати и после скоростно ги върнаха . За дълбочина наистина има , десет стотинки на 30 см , но интересното е , че сигнала отива към подтискане. Проблема беше ,че дискриминира златно/сребърно в земята и не ги лови ,за бронза няма проблеми, във въздух да ,в земята не/с две думи ,няма еднозначност на засичаните метали/. Мохарем казва ,че било до настройка , но пък два случая е малко мисля не случайно . Не знам какви схеми ползва ,има коментари ,че са на станимир , може и нещо да пропуска. Така че който си купува някаква машинка ,независимо каква , майката му е тестовете.

scratch
незнам за тези апарати които си виждал но моя не дискриминира златото или среброто вадил сам и от двете моля не пишете колкото да се намирате в работа
Аз никога не говоря празни приказки, аман от клакьори. С тези теми искате да реанимирате умиращия . Мога да разкажа много по-цветно тези случаи, но не искам да влизам в подробности понеже е приятен човек. При всички случаи и при него цената е високо , ако погледне човек вътре в кутията ще има да цъка.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 7:40 pm

Petronii написа:
FILIP2 написа:
Petronii написа:
Такаа , не искам да правя лоша реклама , но има тук двама колеги ,които взеха такива апарати и после скоростно ги върнаха . За дълбочина наистина има , десет стотинки на 30 см , но интересното е , че сигнала отива към подтискане. Проблема беше ,че дискриминира златно/сребърно в земята и не ги лови ,за бронза няма проблеми, във въздух да ,в земята не/с две думи ,няма еднозначност на засичаните метали/. Мохарем казва ,че било до настройка , но пък два случая е малко мисля не случайно . Не знам какви схеми ползва ,има коментари ,че са на станимир , може и нещо да пропуска. Така че който си купува някаква машинка ,независимо каква , майката му е тестовете.

scratch
незнам за тези апарати които си виждал но моя не дискриминира златото или среброто вадил сам и от двете моля не пишете колкото да се намирате в работа
Аз никога не говоря празни приказки, аман от клакьори. С тези теми искате да реанимирате умиращия . Мога да разкажа много по-цветно тези случаи, но не искам да влизам в подробности понеже е приятен човек. При всички случаи и при него цената е високо , ако погледне човек вътре в кутията ще има да цъка.

Преторийчо,като ти чета постовете ти или си някой келеш или си пълен некадърник относно металотърсачите.
Ама само какви ги раздуваш я се хвани и си прочети писаното да видим като се замислиш дали има нещо вярно,логично в него.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 7:46 pm

това че машината не засича злато и сребро е смешно не реанимирам никои машината може и ништо да не засича штом си баркал ватре аз от машини не разбирам но и аз мога да ги права да не заси4а ништо нема машина да ми се опре стена
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 7:50 pm

ztec твоита машина чува ли злато и сребро
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 7:54 pm

Среброто го чува много добре,но по малко иска оловото и златото.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 8:03 pm

ztec написа:

Преторийчо,като ти чета постовете ти или си някой келеш или си пълен некадърник относно металотърсачите.
Ама само какви ги раздуваш я се хвани и си прочети писаното да видим като се замислиш дали има нещо вярно,логично в него.

Тебе па какво те боли. кажи кое не ти е ясно да ти обясня. Някъде да съм казал,че разбирам от детектори ? Напротив аз тук се образовам от такива капацитети като теб. Не разбирам защо се палиш , да не съм ти взел нещо.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 8:20 pm

Petronii написа:
ztec написа:

Преторийчо,като ти чета постовете ти или си някой келеш или си пълен некадърник относно металотърсачите.
Ама само какви ги раздуваш я се хвани и си прочети писаното да видим като се замислиш дали има нещо вярно,логично в него.

Тебе па какво те боли. кажи кое не ти е ясно да ти обясня. Някъде да съм казал,че разбирам от детектори ? Напротив аз тук се образовам от такива капацитети като теб. Не разбирам защо се палиш , да не съм ти взел нещо.


Сори мен,кофти подходих
Абе хваща ме яд като почнат да се пишат работи,които нещо не са така както са.
Като почнем да расъждаваме нека си е на ум а не да го споделяме във форума.
Общо взето в тази тема трябваше да се даде представа за апаратите на мохарем а то какво стана,напълнихме я със спам.
Нали за това който пита за даден апарат трябва да добие реална представа за апарата а не да седи сега и да ни гледа глупостите.
Затова такива глупости като;онзи чул това или като коментирали му казали така,да не се споменават.
Като се казват отрицателни работи за даден апарат нека да са точни и изпитани от този дето пише а не на базата на слухове.
Искам просто да се получава адекватна информация като се пита за даден апарат а не да се прави "реклама" или като на някой не му допада да се спами.
Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 3 от 17Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Продавам Мохарем
» Продавам апарат на Мохарем
» търся уред

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: