Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава Minelab Eureka Gold
Продавам Майнлаб Експлорер 2 EmptyЧет Апр 04, 2019 8:05 pm by deultum
https://m.bazar.bg/obiava-24932132/metalotarsach-minelab-eureka-gold

Comments: 0
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Продавам Майнлаб Експлорер 2 EmptyПет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 1
Пинпоинтер
Продавам Майнлаб Експлорер 2 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Продавам Майнлаб Експлорер 2 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Продавам Майнлаб Експлорер 2 …

Comments: 3
Keywords
пират грунда TEKNETICS продавам POWER tejon нишани Fisher deus minelab Spectrum nexus металотърсач golden prodavam kupuvam GOLD wave Майнлаб miladinka врътка маск mask tesoro голден Coil
Share

Продавам Майнлаб Експлорер 2

Go down 
АвторСъобщение
petio662
Новобранец
Новобранец

Продавам Майнлаб Експлорер 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам Майнлаб Експлорер 2   Продавам Майнлаб Експлорер 2 EmptyСря Мар 21, 2018 12:50 pm

Апарата е в добро състояние , със зареждаща се батерия , знам че работи добре защото не съм го ползвал аз , но го изпробвах със запознат с него. Цена 1200лв. Тел. 0888/875372.
Само това е комплекта , което се вижда на снимките , ако ме питате за антената , не разбирам.
Върнете се в началото Go down
Vvvvv
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Майнлаб Експлорер 2   Продавам Майнлаб Експлорер 2 EmptyПет Мар 23, 2018 9:51 am

petio662 написа:
Апарата е в добро състояние , със зареждаща се батерия , знам че работи добре защото не съм го ползвал аз , но го изпробвах със запознат с него. Цена 1200лв. Тел. 0888/875372.
Само това е комплекта , което се вижда на снимките , ако ме питате за антената , не разбирам.
Снимките ги няма !
petio662
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Майнлаб Експлорер 2   Продавам Майнлаб Експлорер 2 EmptyПет Мар 23, 2018 12:22 pm

Три пъти пробвах да ги кача и не се е получило. Има ги в ОLX.

Продавам Майнлаб Експлорер 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: