Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka TEKNETICS маск prodavam lorenz пират GOLD deus 5000 Spectrum Майнлаб Coil wave tesoro nokta Simplex голден Minelab VANQUISH nexus kupuvam Fisher mask нишани врътка грунда
 

 Мнение за втори металотърсач.

Go down 
+3
xp fan
niki3
strking
7 posters
АвторСъобщение
strking
Новобранец
Новобранец




Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyВто Мар 27, 2018 2:05 am

здравейте имам Голден Маск 1+18кхз мисля малко да вдигна нивото спрях се на тези апарати ако може малко мнение и кой бихте ми препоръчали
1.Golden Mask 5+ Power Box - 8Khz-18Khz 23cm./9"/ DD търсеща сонда
2.Makro Racer 2 MEGA+ с 2 сонди 29 сантиметрова DD сонда. SEF DD сонда 38 x 30 cm (15"x12").
3.Fisher F75 DST С базовата си 28см./11"/ ДД
4.AKA SOREX PRO БАЗОВА СОНДА - 10,5 " - 7kHz
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyВто Мар 27, 2018 7:26 am

АКА Сорекс про по- добър е от  Маските, а и си е доста дълбок или Мохаремка


Последната промяна е направена от niki3 на Вто Мар 27, 2018 8:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyВто Мар 27, 2018 2:55 pm

https://www.shop.imperio.bg/fisher-f75plus-metalotarsach?zenid=9a4dgqnclbgvra8cdm3daebia6

Колега според мен това е най добре,имаш пинпоинтер + Ф75ЛТД,цената е перфектна
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyЧет Мар 29, 2018 9:05 pm

xp fan написа:
https://www.shop.imperio.bg/fisher-f75plus-metalotarsach?zenid=9a4dgqnclbgvra8cdm3daebia6

Колега според мен това е най добре,имаш пинпоинтер + Ф75ЛТД,цената е перфектна

Чувал съм от по опитните колеги да разправят че имал най добрата дискриминация !
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyЧет Мар 29, 2018 10:13 pm

Всичко свързано с работата на металотърсачите е пряко свърдано с качествата на почвата, а в България има много различни почви. За тези години събрах толкова проби от различни краища на България, че незнам колко станаха.
Извода е един: на определени почви тъсачите имат едни впечатления за даден металотърсач, а на друго място същия металотърсач работи по различен начин.
Тук идват на помощ многото настройки, които да направят металотърсача адекватен за конкретните условия, но тук пък проблем, е ча само 10% от търсачите ставата супер мастери на машинката си и разучават на 99% настройките, а тези 10% много рядко пишат по форуми и си трайкат.
И кво стана накрая? Колкото търсачи - толкова мнения lol!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyПет Мар 30, 2018 9:05 pm

Така си е колега , иска се повече тестове влизане и пробване в менютата на машинките, аз мога да кажа че любимите ми апарати в момента са Whites Spectra V3i и Makro Racer 2 с допълнителните антени към тях и с някой настроки са страхотни. Cool
Успех на колегата с избора и весоло празнично посрещане на всички колеги Cool


Последната промяна е направена от snaiperista на Чет Апр 05, 2018 8:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyПет Мар 30, 2018 9:25 pm

Така е.. Very Happy. Аз лично тествах екинокса и на парк 2 беше най дълбок и най добре за почвата, в която го тествах. Но сега на плажа, въобще не се грундира и не работи на тая програма. И какво да кажа - че е супер скапана машина ли? Пак казвам на моя плаж.На друг може да е дъбест. Така че абсолютно вярно е всеки да си направи сам тестове и да види кое е най добре за него. Фишер ф75 е много яка машина, и като му свикнеш ще останеш доволен. И на тая цена не е за подценяване.
Върнете се в началото Go down
EasternM
Новобранец
Новобранец




Мнение за втори металотърсач. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за втори металотърсач.   Мнение за втори металотърсач. EmptyСъб Мар 31, 2018 5:02 pm

mdetectors.bg написа:
Всичко свързано с работата на металотърсачите е пряко свърдано с качествата на почвата, а в България има много различни почви. За тези години събрах толкова проби от различни краища на България, че незнам колко станаха.
Извода е един: на определени почви тъсачите имат едни впечатления за даден металотърсач, а на друго място същия металотърсач работи по различен начин.
Тук идват на помощ многото настройки, които да направят металотърсача адекватен за конкретните условия, но тук пък проблем, е ча само 10% от търсачите ставата супер мастери на машинката си и разучават на 99% настройките, а тези 10% много рядко пишат по форуми и си трайкат.
И кво стана накрая? Колкото търсачи - толкова мнения lol!

Колега много си прав, на мен от скоро ми е хоби металдетектинга и още се уча, но на един излет се засякох с един колега, който си ползва неговия фишер ф2, само му сменил питата с някоя на майнлаб и за няколко часа си напълни джоба и си тръгна, човека не се занимава с форуми, а си действа, така че е много важно да си познаваш апарата и от там идва прадуктивността, което ти спомена. Това бе малко извън темата, за което се извинявам, но коментарът ти беше много правилен, поздрави. И успех на колегата в намирането на втори апарат.
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за втори металотърсач.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Втори сме по добив на злато в Европa
» Металотърсач XP Deus срещу металотърсач XP Deus на 30khz
» МНЕНИЕ!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: