Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
daite savet barzo EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
daite savet barzo EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
daite savet barzo EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
daite savet barzo EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
продавам Майнлаб lorenz нишани prodavam GOLD kupuvam mask металотърсач miladinka Spectrum wave nexus deus tesoro golden пират tejon Fisher маск грунда голден POWER TEKNETICS врътка Coil
Golden Mask 4 RO S
Share

daite savet barzo

Go down 
АвторСъобщение
BRODIAQGA
Новобранец
Новобранец
BRODIAQGA

daite savet barzo Empty
ПисанеЗаглавие: daite savet barzo   daite savet barzo EmptyЧет Юли 23, 2009 9:35 pm

kolegi mnogo vi molia daite niakakvo info za fishar1266.dali raboti dobre ,kak raboti,imali savmestimi anteni i kakvi.imam vazmojnost da si kupia na vtora raka tozi ured.na kakva cena varvi vtora raka takuv.az sas segashniat si ured lovia 18mm,mometa na 15sm,1266 po dobar li e,davaite mnenia barzo.blagodaria vi. Exclamation

АДМИН: Имаш официално предупреждение за системно писане на латиница. Прочети правилата на форума.
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул

daite savet barzo Empty
ПисанеЗаглавие: ре   daite savet barzo EmptyЧет Юли 23, 2009 11:16 pm

здравей, колега насочил си се към много добър парат от ранга на 1270 е ако не и по добър работи с 28см антена която му дава добри параметри аз съм работил с 1270 и бях мн. доволен от апарата сега съм с призм4 на уаитс и мога да кажа че за цената си е доста приличена машина за инфо 10 ст.въздушно на около 25-26см. успех
Върнете се в началото Go down

daite savet barzo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: