Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    mask Simplex 5000 врътка lorenz kupuvam Minelab пират Spectrum VANQUISH Coil tesoro GOLD TEKNETICS Майнлаб nokta голден nexus грунда deus prodavam Fisher miladinka нишани wave маск
     

     ID на метала

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    pavelpavlov018
    Новобранец
    Новобранец
    pavelpavlov018



    ID на метала Empty
    ПисанеЗаглавие: ID на метала   ID на метала EmptyСъб Апр 21, 2018 11:29 am

    Здравейте колеги !
    Имам мдетектор Golden Mask 5+ Lite вече от около 4 месеца. Та въпроса ми е когато хващам злато в коя скала на ID металите влиза ? Защото съм намирал с него злато и други цветни метали, но интересното е, че понякога златото ми го вкарва в +90 - silver, а понякога в +70, +69 и т.н. Дали е това, заради карата ? Нямам си на идея... Ще се радвам някой по-добре запознат колега с ГМ да сподели Wink
    Върнете се в началото Go down
    adminn
    Admin
    Admin
    adminn



    ID на метала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ID на метала   ID на метала EmptyСъб Апр 21, 2018 1:52 pm

    pavelpavlov018 написа:
    Здравейте колеги !
    Имам мдетектор Golden Mask 5+ Lite вече от около 4 месеца. Та въпроса ми е когато хващам злато в коя скала на ID металите влиза ? Защото съм намирал с него злато и други цветни метали, но интересното е, че понякога златото ми го вкарва в +90 - silver, а понякога в +70, +69 и т.н. Дали е това, заради карата ? Нямам си на идея... Ще се радвам някой по-добре запознат колега с ГМ да сподели Wink

    Да Колега много правилно мислиш. Златото в зависимост от големината, карата и съдържанието на допълнителния метал, който прави карата, може да бъде даван в различни частично на скалата.
    Примерно, когато златото е с карат постигнат със сребро го дава в по високите стойности, когато карата е постигнат с добавка от бакър или така нареченото червено злато, го дава в по-ниски стойности така, че затова казвам че златото се търси много по-трудно от среброто, защото среброто обикновено си стои в горната част на Скалата.
    Върнете се в началото Go down
    Polad112
    Новобранец
    Новобранец




    ID на метала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ID на метала   ID на метала EmptyЧет Авг 11, 2022 2:56 pm

    pavelpavlov018 написа:
    Здравейте колеги !
    Имам мдетектор Golden Mask 5+ Lite вече от около 4 месеца. Та въпроса ми е когато хващам злато в коя скала на ID металите влиза ? Защото съм намирал с него злато и други цветни метали, но интересното е, че понякога златото ми го вкарва в +90 - silver, а понякога в +70, +69 и т.н. Дали е това, заради карата ? Нямам си на идея... Ще се радвам някой по-добре запознат колега с ГМ да сподели Wink

    При мен например, златото понякога ми го дава ралично
    Върнете се в началото Go down
     
    ID на метала
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Кой какъв инструмент исползва за изваждането на метала?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
    Идете на: