Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap19%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap6%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap15%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap11%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap14%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap2%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap11%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap1%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap16%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
Някой може ли да ми помогне ? Vote_lcap6%Някой може ли да ми помогне ? Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам металдетектор фишер f 75 с новия софтоер dst.
Някой може ли да ми помогне ? EmptyНед Фев 23, 2020 11:07 pm by ivanasen
Продавам металдетектор фишер f 75 с новия софтоер dst. Уреда има две независими сонди с отделни …

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Някой може ли да ми помогне ? EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Някой може ли да ми помогне ? EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Някой може ли да ми помогне ? EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Keywords
TEKNETICS маск kupuvam mask Coil tesoro tejon miladinka GOLD wave продавам Spectrum lorenz врътка nexus prodavam golden пират грунда голден deus металотърсач нишани POWER Fisher Майнлаб
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

Някой може ли да ми помогне ?

Go down 
АвторСъобщение
srebro
Новобранец
Новобранец

Някой може ли да ми помогне ? Empty
ПисанеЗаглавие: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyСря Авг 22, 2018 5:38 pm

Здравейте, реших и аз да стана собственик на металотърсач сумата която мога да дам е 1400 лева.
След доста ровене из форума стигнах до извода (поне аз така мисля) че за тези пари мога да закупя-
Металотърсач XP DEUS V4 H -без дистанционнто само със слушалките -1350 лева
Fisher F75+ 2018 НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST-1250 лева
според вас кой от двата варианта е по -удачен ?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyСря Авг 22, 2018 7:10 pm

srebro написа:
Здравейте, реших и аз да стана собственик на металотърсач сумата която мога да дам е 1400 лева.
След доста ровене из форума стигнах до извода (поне аз така мисля) че за тези пари мога да закупя-

Колега кажи ми от кой край на България си и до сега с кой апарат си работил, или това ще ти е първия металотърсач.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
srebro
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyСря Авг 22, 2018 9:01 pm

От Варна съм  и да това ще ми бъде първата машина преди около 17 години няколко пъти съм излизал с една машина на мой познат но тя няма нищо общо с тези машини (индикатора беше със стрелка имаше настройки грунд, температура ,центриране на самата стрелка )  с машината ще търся основно в Шуменския и Варненския регион (изорани ниви)
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyСря Авг 22, 2018 9:58 pm

Вземи си тази която ти е на сърце и двете машинки са добри .
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyЧет Авг 23, 2018 12:44 am

Minelab Equinox 800-good for sea water too!
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyЧет Авг 23, 2018 12:51 am

Да се срещнем на южния плаж във Варна, за да можете да докоснете и изпробвате Equinox 800...
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyЧет Авг 23, 2018 7:41 am

srebro написа:

Тъй като няма да ходиш само по плажа смятам, че много правилно си се насочил към моделите.
XP DEUS разбира се е най добрия металотърсач, но ще трябва да се запознаеш с начина му на работа, ръководство, настройки и така насетне. В това отношение Fisher F75 Plus е аналог на калашник - прост лесен и ефективен. Ти трябва да направиш крайния избор. За цена звънни на 0889 197 820

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
srebro
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyЧет Авг 23, 2018 5:38 pm

mdetectors.bg написа:
srebro написа:

Тъй като няма да ходиш само по плажа смятам, че много правилно си се насочил към моделите.
XP DEUS разбира се е най добрия металотърсач, но ще трябва да се запознаеш с начина му на работа, ръководство, настройки и така насетне. В това отношение Fisher F75 Plus е аналог на калашник - прост лесен и ефективен. Ти трябва да направиш крайния избор.  За цена звънни на 0889 197 820
Много добре звучи този коментар особено тази част " За цена звънни на " доста примамливо Cool
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyПет Авг 24, 2018 9:48 am

srebro написа:
mdetectors.bg написа:
srebro написа:

XP DEUS разбира се е най добрия металотърсач, но ще трябва да се запознаеш с начина му на работа, ръководство, настройки и така насетне. В това отношение Fisher F75 Plus е аналог на калашник - прост лесен и ефективен. Ти трябва да направиш крайния избор.  За цена звънни на 0889 197 820
Много добре звучи този коментар особено тази част " За цена звънни на "  доста примамливо Cool

Така е, защото сме официални представители на почти всички марки и е нормално да предлагаме най-добра цена.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
srebro
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да ми помогне ?   Някой може ли да ми помогне ? EmptyСъб Авг 25, 2018 6:37 pm

MDETECTORS.BG - Това са едни страхотни търговци, които знаят как да печелят клиенти. Продължавайте в същия дух .

Някой може ли да ми помогне ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: