Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam nokta Coil 5000 голден врътка tesoro Spectrum GOLD mask пират wave lorenz Minelab маск Simplex kupuvam VANQUISH нишани miladinka Fisher Майнлаб грунда deus nexus TEKNETICS
 

 Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power

Go down 
+25
Mladencho
Richman
adminn
solid
stater
sony147
djendaka
Cicero
pechkata
djasko
Aemilivs
Golden Mask
zempar
ulpia.au
stan960
топи
Kiril62
imperio
Avrelian
Magikman
www
slavitoooo
stradivarios
denarr
Gol MEN
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 7:36 pm

djasko написа:
Aemilivs написа:
Minelab E-trac vs. XP Goldmaxx Power

Вие преценете Smile

https://www.youtube.com/watch?v=ItfjGwhaVzE
Minelab E-Trac e N:1.
иииииии джаско това на кирилица или латиница немоим разбра Laughing БРАВО Wink
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 7:54 pm

zanvan написа:
djasko написа:
Aemilivs написа:
Minelab E-trac vs. XP Goldmaxx Power

Вие преценете Smile

https://www.youtube.com/watch?v=ItfjGwhaVzE
Minelab E-Trac e N:1.
иииииии джаско това на кирилица или латиница немоим разбра Laughing БРАВО Wink
Кварталния каза : че сам го написал правилно pirat Rolling Eyes Шашо 2 бабо
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 9:02 pm

Кое му е номер едното Smile
С малката монета - майнлаба не го чуваше дори на 3см от антената а хр-то даваше ясен сигнал от поне 15.
Със синджирчето нито в събрано нито в разпънато състияние е-трака не го чува дори опряно до антената а пауъра дава ясен сигнал на добро разтояние.
А на най-голямата монета хр-то дава дълбочина почти като на е-трака,с разлика от сантин-два.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 9:14 pm

Aemilivs написа:
Minelab E-trac vs. XP Goldmaxx Power

Вие преценете Smile

https://www.youtube.com/watch?v=ItfjGwhaVzE
Обърни внимание на отверката и ролетката - са близо до питата на Е-Трака , а на последния тест отверката я нямаше там...Всички знаем че ако има метал в обсега на питата се получава дебаланс на апарата...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 9:40 pm

Да,но ако антената и метала са в движение.Ако са статични не го бърка.Поради това ми стана смешен и теста на Булпан как беше накичил едно кило отверки на антената и показва как лови през тях цвят.Нека да ги движи заедно с монетата да видим колко ще я хване...
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 9:45 pm

ха за дебаланс от отверка и рулетка от 20-30 санта не бях чувал-ако беше някой джанта ...да ............ама minelab си е minelab по всичко си личи че xp- to го дере макар да не сьм му особено голям привьрженик понеже сьм имал вьзможноста да го тествам спрямо така наречените миндили Wink
Върнете се в началото Go down
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 10:43 pm

Като цена-качество голди бие майнлаба лично мнение. Спестили са французите от телевизорите. Някъде даже бях чел че ХР голд мах са били най-продавани за 2007 2008 или 2008 2009 не помня точно, но в англия си ги тачат машинките незнам тука защо не се ползват толкова ако съди човек по анкетата в форума
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 10:44 pm

Колеги моля ви се ! Не ви отива да говорите такива неща , уж всичките разбирате от детектори пък правите някакви коментари които са меко казано смешни като се има на предвид , че са базирани на някакви си въздушни тестове , не разбрахте ли че металите са в земята а не по дърветата . Първо всеки който е запознат и е работил с Експлорер или Е-трак знае че в домашни условия апарата се смущава и силно притъпява , дори и хората от Мinelab са го написали изрично в упътването с големи букви , че апарат не трябва да се пуска в домашни условия защото това може да доведе до трайно овреждане на апарата и той да не може да лови малки предмети-монети и други . На въздушни тестове спрях да вярвам когато тествах на вилата в градината на една маса Explorer , XLT и една търговишка машина , резултата беше в отчайващо положение за експлорера , търговишката машина ловеше 2-пъти повече 50 стотинки . После направих същия тест в земята резултатите бяха напълно противоположни , този апарат дето ковеше 50 ст във въздуха хабер си нямаше че под него има сигнал , за какво говорим тогава колеги трябвали да обяснявам или взехте сами да се сещате , ако случайно не можете тука има достатъчно вещи хора с мятерията те могат да ви обяснят защо така се получава . Правите някакви тъпи заключения за даден апарат без да сте го виждали на живо да не говорим да сте запознати и да сте работили с него , а смо гледайки някакви измислени тестове . Айде да ви дам едно тестче вземете един експлорер поставете го в средата на хола пуснете го - на автомат защото на ръчен сенс ще се побърка и мтнете една монета , после сложете телевизора зад него или до него без значение и пак метнете същата монета после махнете отново телевизора и продължете с мятането на монетат , после ще ми е интересно да ми пишете и да ми кажете какво точно се е получило Very Happy . А ако случйно искате да коментирате два апарата независимо кави са те простоги вземете и идете на поляната , тогава правете заключения кой кого е отрпъл и кой колко ства . Успех !
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 12:36 am

Джендак,а и всички люти фенове на майгулапа !!!От този форум преди време прочетох един пост на вездесъщия г-н ХИДРОЛОК.Та той пишеше,че спрял да работи с тази фирма откакто спрели да правят монетари или сиреч,откак спряли соверените и почнали новите линий -сещайте се какво.Майлап има соверен релик и сдта и джи пи та - там им е и е била силата!!!!Всичко останало подтова име засега е провал!
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 3:08 am

Ако господин Хидролок беше дистрибутор на Майнелаб щеше да пее друга песен. Джендак, не се ядосвай, твоето е все едно да се опитваш да забиваш пирон в релса. Всъщност, никой не е виновен на масовия интернет кибик че търговците и производителите му пълнят главата с пъдпъдици, пък той приема всичко за чиста монета. В тая тема се спрягат основно два апарата: GMP и Експлорер.За Екплорера явно че критикарите хал хабер си нямат как се работи с него и какви възможности има. За GMP пък освен мненията на Денар не видях нищо смислено. Изключвам граченето на форумното гуру Славитоооооооооо защото на две снимки му видях настройките - iron treshold=Auto, iron volume=0, silenser=I.Демек апарат за две хиляди лева се мъчи да го кара като обикновена миладинка. Аман от специалисти.


Последната промяна е направена от imperio на Чет Мар 04, 2010 1:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 12:48 pm

Ще махаш ли Gold Maxx Power-a колега Джаско?Щото гледам май не си доволен от него.Има ефтини миладинки в момента хубави и бързи машинки са.
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 12:53 pm

3 г. вече таркам с гмп ,супер ефективен ибарз ,много лек и удобен.силата му е при дребните монети. до денар не отстапва на експл. но запо едрите отстапва.работи и на уродено без проблем при правилна настроика.
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 4:44 pm

stater написа:
Ще махаш ли Gold Maxx Power-a колега Джаско?Щото гледам май не си доволен от него.Има ефтини миладинки в момента хубави и бързи машинки са.
Smile No мерси голд бабо находка
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 8:01 pm

sony147 написа:
Джендак,а и всички люти фенове на майгулапа !!!От този форум преди време прочетох един пост на вездесъщия г-н ХИДРОЛОК.Та той пишеше,че спрял да работи с тази фирма откакто спрели да правят монетари или сиреч,откак спряли соверените и почнали новите линий -сещайте се какво.Майлап има соверен релик и сдта и джи пи та - там им е и е била силата!!!!Всичко останало подтова име засега е провал!
Колега sony147 ! Предния пост относно двата детектора го написах именно заради теб и другите всезнаещи и всеразбиращи относно детекторите , който пълнят форума с безкрайно много коментари и всичките безмислени и заядливи , всичките базирани на на ЧУХ от някой си или ПРОЧЕТОХ едикъде си , но никога базирани на личен опит . Ако беше поне малко на ясно щеше да знаеш че точно един от тези модели които цитира е голямия провал на Minelab и бързо след това е спрян от производство , няма да казвам кой точно защото веднага ще изскочи някой като теб който ще ме обеждава , че е точно обратното а в глупави спорове не ми се влиза . За другите които изявихте недоволство от моите думи мога дакажа , че в този форум е добре и да се чете и да се вниква в думите на другите , а не да бързате да изакате поредния заядлив пост , ако бяхте прочели внимателно щяхте да видите , че никъде не съм казъл че френската машина е лоша напротив точно обратното , но тестовите които се показаха за мен бяха нереални и обясних много добре защо . По скоро тези тестове целят оронването името на minelaba или просто човека който ги е направил толкова си разбира . Sony ако бях фанатизиран и исках да се заяждам веднага щях да ти пусна клипа с теста между Explorer SE и XP Gold Maxx със статера под саксията в която френската машина хябер си нямашече има нещо но за мен и този тест беше не реален щото никой не показа настройките нито на единия нито на дргия апарат .
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 8:16 pm

djendaka написа:
sony147 написа:
Джендак,а и всички люти фенове на майгулапа !!!От този форум преди време прочетох един пост на вездесъщия г-н ХИДРОЛОК.Та той пишеше,че спрял да работи с тази фирма откакто спрели да правят монетари или сиреч,откак спряли соверените и почнали новите линий -сещайте се какво.Майлап има соверен релик и сдта и джи пи та - там им е и е била силата!!!!Всичко останало подтова име засега е провал!
Колега sony147 ! Предния пост относно двата детектора го написах именно заради теб и другите всезнаещи и всеразбиращи относно детекторите , който пълнят форума с безкрайно много коментари и всичките безмислени и заядливи , всичките базирани на на ЧУХ от някой си или ПРОЧЕТОХ едикъде си , но никога базирани на личен опит . Ако беше поне малко на ясно щеше да знаеш че точно един от тези модели които цитира е голямия провал на Minelab и бързо след това е спрян от производство , няма да казвам кой точно защото веднага ще изскочи някой като теб който ще ме обеждава , че е точно обратното а в глупави спорове не ми се влиза . За другите които изявихте недоволство от моите думи мога дакажа , че в този форум е добре и да се чете и да се вниква в думите на другите , а не да бързате да изакате поредния заядлив пост , ако бяхте прочели внимателно щяхте да видите , че никъде не съм казъл че френската машина е лоша напротив точно обратното , но тестовите които се показаха за мен бяха нереални и обясних много добре защо . По скоро тези тестове целят оронването името на minelaba или просто човека който ги е направил толкова си разбира . Sony ако бях фанатизиран и исках да се заяждам веднага щях да ти пусна клипа с теста между Explorer SE и XP Gold Maxx със статера под саксията в която френската машина хябер си нямашече има нещо но за мен и този тест беше не реален щото никой не показа настройките нито на единия нито на дргия апарат .
Май беше,..SE-то мълчеше като п....а в нови гащи,на Max Sens,в този клип.
Върнете се в началото Go down
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 10:55 pm

https://www.youtube.com/watch?v=-tLh3qOAuak
Върнете се в началото Go down
ulpia.au
Преторий
Преторий




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyВто Фев 16, 2010 11:25 pm

на мен ХР си ми харесва,.....всеки си има мнение,..но да отбележа,...силата не му е в дълбочината,а вие качвате само такива клипове,...искам да видя другитеМД на силнозамарсени с железа места как ще го бият,...а и на урудено е перфектен
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyСря Фев 17, 2010 1:58 pm

utus777 написа:
на мен ХР си ми харесва,.....всеки си има мнение,..но да отбележа,...силата не му е в дълбочината,а вие качвате само такива клипове,...искам да видя другитеМД на силнозамарсени с железа места как ще го бият,...а и на урудено е перфектен
Колега за замърсеното си прав има добра дискриминация ама за оруденото не е така , перфекни са GP и SD сериите на minelab всички други апарати които не са ПИ а ИБ има места където ако случайно работят дълбочинаста в най добрия случай е 8-10см .
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyСря Фев 17, 2010 3:19 pm

Джендак ти май не разбра пак,че съм виждал итраци и експлоръри повече от теб,къде видя заяждане в моя пост?!?!Майлаб е велика сила и следващата ми машина,ще е от тази марка,но сд или джи пи х!!!!Там му е силата!!! Иб монетарките дето разправя един стар колега" са дрънкалки мойто момче" Всички монетари имат горе долу сходни параметри кой с 2пръста отгоре кой отдолу- гарети- фишери- уйтси- миладинки и т.н.Няма смисъл да ги плещим едни и същи години наред!
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyСря Фев 17, 2010 5:41 pm

ГМП работи на всекаде и там дето другите ИБ детектори умират, ПИ са друг клас уреди и естествено е да работат добре на уродено.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyПон Мар 22, 2010 10:36 pm

денар,благодаря ти,брат,за инфотоSmile
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyСъб Мар 16, 2013 3:36 pm

какви настройки използваш на уродено
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyСъб Мар 16, 2013 5:25 pm

Ако става дума за търсене на дълбоко в орудено, основната ти задача, е да "накараш" дълбоките цветни сигнали, които оруденото би ги обърнало в черни, да станат отново цветни, т.е. трябва да почнеш да увеличаваш Аирън Треш и Аирън Волюм.
Върнете се в началото Go down
Richman
Новобранец
Новобранец
Richman



POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyНед Мар 17, 2013 8:17 pm

denarr написа:
ГМП работи на всекаде и там дето другите ИБ детектори умират, ПИ са друг клас уреди и естествено е да работат добре на уродено.
колега прати си тел на ли4ни че немога да пиша,аз ште ти званна
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power   POWER - Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power - Page 3 EmptyНед Мар 17, 2013 8:41 pm

да така е ,оня ден ходих на едни лозя и всичко под 5см беше черно. треша въртях и аиръна въртях няма спасение.
Върнете се в началото Go down
 
Търся съфорумници с XP Goldmaxx Power
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Търся малка антена за XP Goldmaxx power
» XP Goldmaxx Power
» Продавам XP GoldMaxx Power

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: