Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 mask prodavam Майнлаб GOLD deus врътка tesoro пират nokta Spectrum Simplex Fisher miladinka грунда VANQUISH голден nexus Coil kupuvam Minelab wave TEKNETICS lorenz нишани маск
 

 Снимки на кантар Памиц

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рис
Консул
Консул




Снимки на кантар Памиц Empty
ПисанеЗаглавие: Снимки на кантар Памиц   Снимки на кантар Памиц EmptyЧет Ное 08, 2018 8:06 pm

ето кантараСнимки на кантар Памиц 45541110
Снимки на кантар Памиц 45543810
Снимки на кантар Памиц 45561810
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Снимки на кантар Памиц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки на кантар Памиц   Снимки на кантар Памиц EmptyЧет Ное 08, 2018 9:19 pm

Имам два въпроса единия е това по-добро ли е от на даскала и вторият ми въпрос Знаеш ли колко са производителите на кантари към текущия момент в България?
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Снимки на кантар Памиц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки на кантар Памиц   Снимки на кантар Памиц EmptyПет Ное 09, 2018 6:12 pm

mdetectors.bg написа:
Имам два въпроса единия е това по-добро ли е от на даскала и вторият ми въпрос Знаеш ли колко са производителите на кантари към текущия момент в България?
Малко по-добър е , щото има перфектно грундиране .Не знам колко ,, кантаропроизводидели " има Rolling Eyes .Но ,, белият вожд " беше cheers , Бог да го прости ... Аз няколко пъти съм бил в ,, катакомбата " му , славни времена бяха...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Снимки на кантар Памиц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки на кантар Памиц   Снимки на кантар Памиц EmptyПет Ное 09, 2018 6:56 pm

Точно преди да почине правих сметка да търся твоето ходатайство и на Владо за да ме свържете с Памиц за да напиша нещо в поредния брой на списание империо, но уви не станаха нещата...
Върнете се в началото Go down
 
Снимки на кантар Памиц
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Купувам кантар на Памиц
»  продавам кантар на памиц
» продавам кантар на памиц /мачак/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: