Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus mask GOLD kupuvam 5000 lorenz wave prodavam нишани Fisher голден miladinka deus Simplex врътка nokta tesoro VANQUISH TEKNETICS маск Spectrum грунда Майнлаб Coil пират Minelab
 

 Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача

Go down 
+3
pechkata
lomidol
mdetectors.bg
7 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyПон Дек 03, 2018 9:47 pm

В това филмче са представени основните настройки на металотърсачи ORX. Представлява и видео ръководство за работа с него.
Представянето е от нашия колега SPVS
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyВто Дек 04, 2018 10:17 pm

XP  пак надскачат конкуренцията, Браво!
С какви параметри се различава с основния модел на Деус ХР ?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyСря Дек 05, 2018 8:46 am

С големи - направо кърти мивки с един удар... стена :yes:

долар търкане
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyСря Дек 05, 2018 10:25 am

lomidol написа:
XP  пак надскачат конкуренцията, Браво!
С какви параметри се различава с основния модел на Деус ХР ?

Виж представянето по-горе. XP Deus е с по-вече екстри, но малка част от търсачите ги ползват на 100%
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyСря Дек 05, 2018 6:27 pm

А бакалъм на сиромашкия ДЕУС.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyСря Дек 05, 2018 9:29 pm

denzel1 написа:
А бакалъм на сиромашкия ДЕУС.

Да ти кажа, който иска да си търси на 100% ще си търси с Деус
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyЧет Дек 06, 2018 1:28 pm

denzel1 написа:
А бакалъм на сиромашкия ДЕУС.
Какво означава думата бакалъм ? Rolling Eyes
Аз имам комшия , по прякор Бакалъма .Скоро го хвана Паркинсонова болест , ръцете му започнаха здраво да се тресат ! Как не ми е хрумнало да го ползвам като копач и къртач ... особено за последното...
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyЧет Дек 06, 2018 5:31 pm

Думата/А бъкалъм/е останала в Българския речник,като многото други Руски,Гръцки,Арменски,Влашки,Казалбашки,Сръпски и так дале, думи означаваща взимайте,грабете нещо ефтино........достатъчно голям си за да не знаеш.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyЧет Дек 06, 2018 7:17 pm

Бакалъм се пише значи хайде да видим, сръБски е със Б,от познанията по турско - цигански и правописът може да съдим , че колегата е от Пазарджик или Пловдив и рядко му се налага да пише, което значи ,че е работяга но не от големите щото има време да обиколя полята и така може още да продължим но ще свърши шаранът и виното . НАЗДРАВЕ !
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyЧет Дек 06, 2018 8:46 pm

Колега по форум,превеждам значението на въпросната дума а ти ме изкара от черен по черен,затова че съм изпуснал една буква,къде се докачи що ли.А иначе позна от първи път работяга съм,помагам на моите шест момчета в монтьорскта работа.Сервизът ми във Видин е на лично место.Ако имаш път насам заповядай.ЧЕСТИТ ПРАЗНИК.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyЧет Дек 06, 2018 8:57 pm

Трябваше друг град да избереш, във Видин всички ги знам.
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyЧет Дек 06, 2018 9:26 pm

Изброй ги де Чок тарикат,моиш уцели и моя.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyЧет Дек 06, 2018 10:35 pm

Тир сервиз,петров ауто,денонощния,на сашо,карера,ауто плюс,мобитекс,крез,вианор,бдин може да пропусна 1 или 2 , аз работя с тези хора.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyПет Дек 07, 2018 1:19 am

Аз съм изненадан също, но "А бакалъм("A bakalim)" се превежда " Нека видим "(Google translate). Та така....
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyПет Дек 07, 2018 8:48 am

И кво завидя ви евтината играчка на ХР ...?

- Много лека...
- Много бърза машина...
- С минимален брой настройки - включи и тръгни...
- Много евтина играчка - само за манекени...

Напълно покрива моите изисквания...



Последната промяна е направена от pechkata на Пон Апр 01, 2019 9:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача   Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача EmptyПет Дек 07, 2018 7:00 pm

Не спомена баш истенския ТОДОРОВ-сервис гуми,джанти,ауспуси,ходова час,масла.Работим ейййй,нестоим цял ден пред компа,па затова и изпускаме и по някоя буква
Върнете се в началото Go down
 
Металолотърсач XP ORX - представяне на металотърсача
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металолотърсач FISHER F75+
» Металолотърсач Fisher Gold Bud деконструкция
»  Металолотърсач Golden Mask 5+ SE ново 2018

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи :: Металотърсачи XP DEUS-
Идете на: