Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher nokta Coil нишани VANQUISH wave mask грунда tesoro Minelab 5000 Simplex GOLD пират kupuvam Spectrum маск prodavam голден miladinka deus nexus TEKNETICS врътка lorenz Майнлаб
 

 Моля за помощ при избора на металотърсач

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
kаramba
Новобранец
Новобранец




металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyСъб Дек 15, 2018 10:08 pm

Здравейте никога не съм имал металотърсач и се чудя спрял съм се на два модела XP ORX или MAKRO GOLD KUZER дайте съвет
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyНед Дек 16, 2018 8:34 am

За да усетиш материята на металдетектинга трябва да поработиш със Голден Маск...

https://www.shop.imperio.bg/goldenmask4s_metalotarsach?zenid=hjgp9d0bd0dtk97kcb52lvi2i0

Това е твоя детектор...

търкане
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyНед Дек 16, 2018 10:24 am

kаramba написа:
Здравейте никога не съм имал металотърсач и се чудя спрял съм се на два модела XP ORX или MAKRO GOLD KUZER дайте съвет

Защо след като не си имал до сега металотърсач си се насочил точно към тези марки и модели?
Не пишеш , за какво ще го ползваш / макар че за мен е ясно - GOLD /.
?...?...?
Върнете се в началото Go down
kаramba
Новобранец
Новобранец




металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyНед Дек 16, 2018 2:42 pm

vanbg написа:
kаramba написа:
Здравейте никога не съм имал металотърсач и се чудя спрял съм се на два модела XP ORX или MAKRO GOLD KUZER дайте съвет

Защо след като не си имал до сега металотърсач си се насочил точно към тези марки и модели?
Не пишеш , за какво ще го ползваш / макар че за мен е ясно - GOLD /.
?...?...?



да аз ходя за злато но не съм и ходил със металотърсач а не сама за това да е нещо мултифункционално
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyНед Дек 16, 2018 5:38 pm

" да аз ходя за злато но не съм и ходил със металотърсач а не сама за това да е нещо мултифункционално "

Minelab Equinox 800 е машината за теб / лесна за настройка , става за търсене на всичко , включително и GOLD /.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyНед Дек 16, 2018 6:28 pm

Да ама струва 2000 лв. - много ве ни си заслужава...!!!




долар търкане
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyНед Дек 16, 2018 8:05 pm

Колега взимай minelab equinox или xp orx или xp deus , другото е компромис
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач   металотърсач - Моля за помощ при избора на металотърсач EmptyПон Дек 17, 2018 12:42 pm

Избираи. Деус Фишър и Минелаб .всичко друго отива в саитовете .Продавалници -Преебалници.
Върнете се в началото Go down
 
Моля за помощ при избора на металотърсач
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моля за помощ при избора на металотърсач !
» Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)
» моля за помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: