Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Garrett ACE 250

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 3:57 pm

Каква е разликата между Garrett ACE 250 GA 250 и GA 250 Sport
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 4:19 pm

Garrett ACE 250 Sport е нормален АСЕ 250 като към комплекта са прибавени по-голямата сонда и слушалки. Това е търговско означение а не някаква модификация на този апарат


Последната промяна е направена от imperio на Съб Ное 21, 2009 1:38 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 4:23 pm

А разликата от малката до голямата сонда каква е говоря за дълбочината и също този апарат как се предсравя на по тежки и замърсени почви
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 7:07 pm

Когато е окомплектован с голямата сонда АСЕ 250 се превръща в доста сериозен апарат Дълбочината се увеличава с около 20 процента. На замърсени терени и с малката и с голямата сонда бачка отлично. На орудени терени дълбочината може да спадне значително но апарата в повечето случаи демострира прилично поведение и може да се търси. Грунд баланса е фиксиран фабрично. След около седмица ще пусна доста подробен материал за този апарат за тези коити се интересуват без да имам претенции че ще е нещо задължаващо.


Последната промяна е направена от imperio на Съб Ное 21, 2009 1:38 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 8:03 pm

Благодаря Imperio и за да не ти задавам повече с глупави въпроси относно апарата искам ако можеш да ми го сравниш със Minelab Explorer XS тъй като аз познавам отлично работните му параметри кажи ми според теб кой е с по добра дълбочина дискриминация и работа на орудено
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 10:45 pm

Хайде момчета не се стискайте изкажете мнения по темата сигурен съм че има доста тук които са запознати и със двата апарата
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 10:59 pm

експолорера и ейса са съвсем различна категория апарати Wink дори и за стар модел като XS
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:07 pm

Аз съм на ясно че XS е доста стар апарат но ме интересува Гарета по добър ли е или по лош от XS-a тъй като със вториа съм работил и съм на ясно как работи на орудено и на каква дълбочина хваща различна големина монети за това се интересувам да знам има ли смисъл да си купя нов Гарет или да си търся някоя машинка втора ръка
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:12 pm

лично аз бих взел майнлаба.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:19 pm

Колегата AEMILVS го каза - експолорера и АСЕ са съвсем различна категория апарати макар XS да е стар модел. Ако пред теб стои дилемата ново АСЕ 250+голяма сонда за 780 лева, или апарат "тежка" категория втора ръка за 1000 лева, бих ти препоръчал втория вариант. Ако можеш да намериш такъв апарат за тия пари разбира се Smile
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:20 pm

По принцип и аз го бих взел но точно този модел трудно се намира и то на вън и минава 850-900 лв а да ти го доставят става златен и за това търся нещо от този клас или поне да има същите характеристики при работа
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:24 pm

има друг вариант - по-евтин и аз по-го предпочитам ... xlt.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:25 pm

Колега Imperio във Англия се намират Explorer XS do 900лв имам приятели които бачкат там и мога да ги нагърбя да ми вземат и живот и здраве по коледа ще ми го донесът без да давам нито лев за транспорт но гледам да намеря оптималния и бърз вариянт да се сдобия с добър монетар и то в най-кратък срок там е проблема
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:26 pm

ами някакав пич днес писа във форума за доставка на апарати от англия.виж той какво може да ти предложи.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:27 pm

Aemilivs написа:
има друг вариант - по-евтин и аз по-го предпочитам ... xlt.
аз си мислех за XLT no видях работата му на орудено и честно да си презная малко се разочаровах иначе в нормалните почви работата му ми допада
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:28 pm

Под 1000 лева ако държиш да е вносен White's Prizm IV не е лош вариант.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:30 pm

Aemilivs написа:
ами някакав пич днес писа във форума за доставка на апарати от англия.виж той какво може да ти предложи.
Видях темата ще му пиша и на него но едва ли ще ми предложи нещо по евтино от това което биха ми намерили аверите но ще поразпитам и този човек може да има нещо което да ме заинтересува стига да не е някакъв главорез Very Happy
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:31 pm

imperio написа:
Под 1000 лева ако държиш да е вносен White's Prizm IV не е лош вариант.
Видях ти офертите и поразпитах но не можах да намеря някой който да е работил с този апарат и за това се въздържах но и той е вариянт ако не се докопам до нещо по добро
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:32 pm

imperio написа:
Колегата AEMILVS го каза - експолорера и АСЕ са съвсем различна категория апарати макар XS да е стар модел. Ако пред теб стои дилемата ново АСЕ 250+голяма сонда за 780 лева, или апарат "тежка" категория втора ръка за 1000 лева, бих ти препоръчал втория вариант. Ако можеш да намериш такъв апарат за тия пари разбира се Smile
XS -а е много добра машина, проблема при него и при другите модели Експлоръри е че земния баланс е фиксиран с тример (за да не свири орудени камъни)...Ако същия се изведе на потенциометър и всеки път машината се балансира спрямо почвата става убиец, при наличие на активни камъни се балансира над самия камък като стойноста на потенциометъра е близка или равна до тази на фабрично настроения тример.
Цялата тази операция се прави с цел увеличване на дълбочината в земята когато почвата е с по-малка минерализация ! И с потенциометър и с тример пробиването през орудени камъни е все така зле Smile просто машината ги мълчи, мълчи и евентуалните монети под тях !
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyНед Сеп 07, 2008 11:32 pm

според мен едно XLT + новата антена ще върши чудеса Smile
Върнете се в началото Go down
stradivarios
Новобранец
Новобранец
stradivarios



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyСря Юли 22, 2009 10:49 pm

imam go oaprta garetata с компект е с голчмата сонда и слушалки 6те му се нарадвам за 2-3 седмици и мойе да го купи6 с намаление от мен изкам да си купч не6то много яко георадар и за това
Върнете се в началото Go down
stradivarios
Новобранец
Новобранец
stradivarios



Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Garrett ACE 250   Garrett ACE 250 EmptyПон Юли 27, 2009 7:42 pm

[ ходих на морето на две различни места единя път ми брумна главата имаше ншщо като ражда в пясака ама звънеше и на цветно на друго място отккрих някоя др монета това в холандия
Върнете се в началото Go down
 
Garrett ACE 250
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металотърсач GARRETT ATX огря със страшна сила 50-годишния юбилей на GARRETT ELECTRONICS USA
» Garrett CX III
» АНТЕНИ Garrett GTI 9,5” PROformance и Garrett GTI 12,5” PROformance

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: