Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Помощ за Tangra Pulse Force EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Помощ за Tangra Pulse Force EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Помощ за Tangra Pulse Force EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Помощ за Tangra Pulse Force …

Comments: 3
Продавам ТМ 808
Помощ за Tangra Pulse Force EmptyСря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
GOLD miladinka металотърсач prodavam Fisher Spectrum пират POWER golden врътка TEKNETICS грунда lorenz wave нишани продавам mask маск tesoro tejon Майнлаб Coil kupuvam nexus голден deus
Share

Помощ за Tangra Pulse Force

Go down 
АвторСъобщение
Alferuss
Новобранец
Новобранец

Помощ за Tangra Pulse Force Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за Tangra Pulse Force   Помощ за Tangra Pulse Force EmptyПет Яну 25, 2019 10:02 pm

Здравейте, колеги! Надявам се с тази тема някой да помогне. Купихме въпросната Тангра и я пробвахме няколко пъти, но нещо не ни се получават нещата. Въпросът ми е има ли някой, който би се съгласил да ни покаже полеви как се работи с това нещо? Готов съм да си платя само да се намери човек да обясни. Намирам се в Пловдив!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Tangra Pulse Force   Помощ за Tangra Pulse Force EmptyПет Яну 25, 2019 11:59 pm

Имаш ли ръководство за използване доколкото си спомням настройките са стандартни за пулс индукционните рамки. Трябва да я включиш да хванеш звуков праг и отначало да оставиш дилея да е на нула.
За да е тестваш е хубаво да излезеш някъде в гората на по-чисто място и да тестваш въздушно нещата.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Tangra Pulse Force   Помощ за Tangra Pulse Force EmptyСъб Яну 26, 2019 1:05 pm

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Alferuss
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Tangra Pulse Force   Помощ за Tangra Pulse Force EmptyСъб Яну 26, 2019 2:33 pm

Много Ви благодаря колеги за отговорите. Но всичко това съм го направил и клипчетата съм изгледал. Работата е когато започна да търся с питата и започна да дава звуков сигнал съответно почва едно копане и накрая нищо. След което следва пак проверка на мястото и започва да "мърка" на друго място и така постепенно се измествам от първоначалното. Колкото дупки съм изкопал, като къртик няма да ви казвам. От там си правя извода, че нещо не мога да я подхвана праавилно тази маймунка.
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Tangra Pulse Force   Помощ за Tangra Pulse Force EmptyСъб Яну 26, 2019 3:24 pm

Гледал си ама нищо не си видял - антената се движи на повърхността на земята на това ниво на което си направил грунд- баланс (или си натиснал TUNE) - ако промениш нивото на антената над земята издава звук...
По добре я дръж на височина от земята  над 20 см. и ще си ОК. ...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Alferuss
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Tangra Pulse Force   Помощ за Tangra Pulse Force EmptyСъб Яну 26, 2019 7:03 pm

Явно наистина нищо не съм видял! Ще пробвам по начина по който казваш колега. Благодаря за информацията
Alferuss
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Tangra Pulse Force   Помощ за Tangra Pulse Force EmptyСъб Яну 26, 2019 7:09 pm

Помощ за Tangra Pulse Force Best-h10

А затова някой може ли да ми каже нещо. Върши ли работа.

Помощ за Tangra Pulse Force
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металотърсачи Tangra-
Идете на: