Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ

Go down 
+3
Aurelius
vanbg
mdetectors.bg
7 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyВто Мар 12, 2019 6:49 am

От много години се говори че Фишер подготвят да пуснат пулс индукционен металотърсач и ако допреди година се смяташе, че това ще бъде някакъв конкурентна gpx 5000 сега става ясно, че става дума за пулс-индукционен металотърсач с дискриминация който ще бъде специализиран в търсене на по-малки предмети а именно за търсене на самородно злато.
Към текущия момент все още се правят тестове но се очаква през 2019 да бъде пуснат при официалния представител www.mdetectors.bg
Ще бъде и за подводна употреба до един метър дълбочина в този смисъл Той е специализиран и за търсене на бижута и малки златни синджирчета по плажовете както и под вода.
За цена от 2000-2500 долара може би ще си заслужава или трябва да прави неща които никой друг не прави.
Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Img_2056

Очаква се догодина да бъдат пуснати и модели за търсене на по-големи метали Хубавото е че този модел Специално ще бъде с доста приемлива тежест от 1,6кг. до кило и осемстотин.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyВто Мар 12, 2019 12:11 pm

Всички се стремят да свалят цени поради конкуренцията , но от Фишер не знам на какво ще разчитат - трябва да е нещо уникално за тези пари .
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 4:24 pm

Ето какво намерих в един руски форум (МД-Арена):
"Нов завой! Металотърсачът Fisher Impulse AQ е разработен от френския специалист Alexandre Tartar. Да, това е наистина създателя на Manta. Alexandre е здрав специалист в областта на импулсно-индукционните металотърсачи, последовател на идеите на Eric Foster за тях.
Как се е появил на бял свят Fisher Impulse AQ? Тези, които четете блогът МД-Арена помните, че в 2015 година производителя First Texas Product (марките Fisher, Teknetics, Bounty Hunter) с голяма помпозност организираха прес-конференции по целия свят , предствяйки новите супер металотърсачи Fisher Mosca и Fisher CZX - умни, хибридни, иновационни.
Минаха година, две, три...Едва в 2019 година ние случайно научихме, че проектите Fisher Mosca и CZX са закрити отдавна( за това ни разказа Carl Moreland).
Защо са прекратили проекта Fisher Mosca? First Texas Product е производител с голям опит и ресурси, година преди анонса (в 2014 година) те прелъгаха главния разработчик на Whites, Carl Moreland. Всичко трябваше да буде супер, сбогом Garrett и Minelab, по всички полета на света ще царува Fisher.
В 2017 година First Texas Product тихичко наемат на работа френския физик Alexandre Tartar, разработил революционния металотърсач Manta. Съдейки по това, че светът не видя тази новост, купиха човека, а заедно с него-и технологията. Примерно по същото време( или малко по-късно) First Texas Product уволняват другия си специалист по импулсните детектори - българина Димитър Гаргов. Той, обаче, също е имал свое ноухау в импулсно-индукционната технология, което по късно е реализирал в проекта Tarsacci MDT 8000. Като че ли директен конкурент( и на пръв поглед , много по-добър) от новия Fisher Impulse AQ. Като че ли французина е струвал по-евтино на First Texas Product от българина?
Не мога да разбера само едно нещо. Защо Alexandre Tartar не се е оказал в XP Metal Detectors? Проектът Manta продължи не една година, специалистът е бил наяве. Сега би бил не Fisher Impulse AQ, а някакъв XP GoldMaxx AQ.
Нещо ми подсказва, че тук са замесени пари.Големи пари...А вие знаете ли, откъде идват тези пари? От вашите джобове."

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 6:00 pm

Миналата годива 2018 лятото получих обаждане от човек, от България, който твърдеше, че е работил за Фърст Тексас и сега е в България, но за съжаление не се видяхме, защото бях ангажиран. Само не ми казвай, че това може би е бил въпросния човек Димитър Гаргов? Просто не си спомням името с което се представи ...
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 7:32 pm

Възможно е да е работил за First Texas този човек, но да не е бил точно г-н Гаргов-за него знам, че живее постоянно в САЩ, където произвежда и продава своя детектор Tarsacci MD8000. Обадилият се човек може и да е работил в неговия екип във First Texas...Заформихме интрига Very Happy
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 7:44 pm

Дори сега си спомням, че човекът е от Пловдив или от района на Пловдив и на някой от съборите бях споменал, но не си спомням на кой приятел и той ми потвърди историята на този човек и ми каза, че съм направил грешка, че не съм се видял. Не знам дали става дума за този човек.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 7:56 pm

И сега в момента има работещ българин във First Texas , поне от 5 год. е там.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Мар 24, 2019 9:52 pm

https://md-arena.com/gibridnyj-metalloiskatel-tarsacci-mdt-8000-novinka-2019/
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПон Мар 25, 2019 8:46 pm

Интересно видео на моя приятел Иван Краус за новините в металдетектинга.
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyСря Май 22, 2019 5:43 pm

какво ли ще предложи апарата за толкова пари? нямали повече инфо и дата на пускане на пазара?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyСря Май 22, 2019 6:35 pm

Все още се бавят, но доколкото знам First Texas забавят нещата докато ги изпипат така, че очаквам наистина нещо смислено за тези пари.
Върнете се в началото Go down
nobody
Легионер
Легионер




Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Май 26, 2019 1:30 pm

Само да кажа че съм собственик на Manta V3, доколкото знам са няколко броя. Схемата е по късните разработки на Eric Foster (Aquascan/Aquapulse). Нищо толкова впечатляващо и авторско няма вътре от Александър. Надявам се Manta-та която се разработва във FT да е нещо по така а не рециклиран труд.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Юли 07, 2019 12:02 pm


дали ще е наистина нещо ново и по добро?
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Юли 07, 2019 5:56 pm

colin96 написа:

дали ще е наистина нещо ново и по добро?
По-бърз изглежда да е о други пулсаци, но теста на това видео е манипулативен.
Тоя детектор няма шанс да бие бърза бандурка между гвоздеите.
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyВто Фев 18, 2020 3:49 pm

https://youtu.be/BmD-NH-6vsQ

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ   Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПон Юни 08, 2020 7:18 pm

Преди малко разговарях с Тими МИори от ФЪРСТ ТЕКСАС ПРОДУКТ и той ме увери, че за европейския пазар новия пулс индукционен металотърсач ще бъде в наличност през 2021-ва година.
Остават този времеви Хоризонт за да могат да направят необходимите промени в случай на необходимост от базовия модел, който в момента са го пуснали в САЩ
Върнете се в началото Go down
 
Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Golden mask deep hunter - пулс-индукционен металотърсач
» Металотърсач Fisher F19 Ltd
» Металотърсач Fisher F2 MEGA

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: