Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда nokta Minelab TEKNETICS miladinka VANQUISH Simplex nexus пират Coil wave mask deus голден маск врътка kupuvam Fisher Майнлаб GOLD Spectrum 5000 prodavam tesoro lorenz нишани
 

 Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ

Go down 
+3
Aurelius
vanbg
mdetectors.bg
7 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyВто Мар 12, 2019 6:49 am

От много години се говори че Фишер подготвят да пуснат пулс индукционен металотърсач и ако допреди година се смяташе, че това ще бъде някакъв конкурентна gpx 5000 сега става ясно, че става дума за пулс-индукционен металотърсач с дискриминация който ще бъде специализиран в търсене на по-малки предмети а именно за търсене на самородно злато.
Към текущия момент все още се правят тестове но се очаква през 2019 да бъде пуснат при официалния представител www.mdetectors.bg
Ще бъде и за подводна употреба до един метър дълбочина в този смисъл Той е специализиран и за търсене на бижута и малки златни синджирчета по плажовете както и под вода.
За цена от 2000-2500 долара може би ще си заслужава или трябва да прави неща които никой друг не прави.
 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Img_2056

Очаква се догодина да бъдат пуснати и модели за търсене на по-големи метали Хубавото е че този модел Специално ще бъде с доста приемлива тежест от 1,6кг. до кило и осемстотин.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyВто Мар 12, 2019 12:11 pm

Всички се стремят да свалят цени поради конкуренцията , но от Фишер не знам на какво ще разчитат - трябва да е нещо уникално за тези пари .
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 4:24 pm

Ето какво намерих в един руски форум (МД-Арена):
"Нов завой! Металотърсачът Fisher Impulse AQ е разработен от френския специалист Alexandre Tartar. Да, това е наистина създателя на Manta. Alexandre е здрав специалист в областта на импулсно-индукционните металотърсачи, последовател на идеите на Eric Foster за тях.
Как се е появил на бял свят Fisher Impulse AQ? Тези, които четете блогът МД-Арена помните, че в 2015 година производителя First Texas Product (марките Fisher, Teknetics, Bounty Hunter) с голяма помпозност организираха прес-конференции по целия свят , предствяйки новите супер металотърсачи Fisher Mosca и Fisher CZX - умни, хибридни, иновационни.
Минаха година, две, три...Едва в 2019 година ние случайно научихме, че проектите Fisher Mosca и CZX са закрити отдавна( за това ни разказа Carl Moreland).
Защо са прекратили проекта Fisher Mosca? First Texas Product е производител с голям опит и ресурси, година преди анонса (в 2014 година) те прелъгаха главния разработчик на Whites, Carl Moreland. Всичко трябваше да буде супер, сбогом Garrett и Minelab, по всички полета на света ще царува Fisher.
В 2017 година First Texas Product тихичко наемат на работа френския физик Alexandre Tartar, разработил революционния металотърсач Manta. Съдейки по това, че светът не видя тази новост, купиха човека, а заедно с него-и технологията. Примерно по същото време( или малко по-късно) First Texas Product уволняват другия си специалист по импулсните детектори - българина Димитър Гаргов. Той, обаче, също е имал свое ноухау в импулсно-индукционната технология, което по късно е реализирал в проекта Tarsacci MDT 8000. Като че ли директен конкурент( и на пръв поглед , много по-добър) от новия Fisher Impulse AQ. Като че ли французина е струвал по-евтино на First Texas Product от българина?
Не мога да разбера само едно нещо. Защо Alexandre Tartar не се е оказал в XP Metal Detectors? Проектът Manta продължи не една година, специалистът е бил наяве. Сега би бил не Fisher Impulse AQ, а някакъв XP GoldMaxx AQ.
Нещо ми подсказва, че тук са замесени пари.Големи пари...А вие знаете ли, откъде идват тези пари? От вашите джобове."

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 6:00 pm

Миналата годива 2018 лятото получих обаждане от човек, от България, който твърдеше, че е работил за Фърст Тексас и сега е в България, но за съжаление не се видяхме, защото бях ангажиран. Само не ми казвай, че това може би е бил въпросния човек Димитър Гаргов? Просто не си спомням името с което се представи ...
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 7:32 pm

Възможно е да е работил за First Texas този човек, но да не е бил точно г-н Гаргов-за него знам, че живее постоянно в САЩ, където произвежда и продава своя детектор Tarsacci MD8000. Обадилият се човек може и да е работил в неговия екип във First Texas...Заформихме интрига Very Happy
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 7:44 pm

Дори сега си спомням, че човекът е от Пловдив или от района на Пловдив и на някой от съборите бях споменал, но не си спомням на кой приятел и той ми потвърди историята на този човек и ми каза, че съм направил грешка, че не съм се видял. Не знам дали става дума за този човек.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПет Мар 22, 2019 7:56 pm

И сега в момента има работещ българин във First Texas , поне от 5 год. е там.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Мар 24, 2019 9:52 pm

https://md-arena.com/gibridnyj-metalloiskatel-tarsacci-mdt-8000-novinka-2019/
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПон Мар 25, 2019 8:46 pm

Интересно видео на моя приятел Иван Краус за новините в металдетектинга.
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyСря Май 22, 2019 5:43 pm

какво ли ще предложи апарата за толкова пари? нямали повече инфо и дата на пускане на пазара?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyСря Май 22, 2019 6:35 pm

Все още се бавят, но доколкото знам First Texas забавят нещата докато ги изпипат така, че очаквам наистина нещо смислено за тези пари.
Върнете се в началото Go down
nobody
Легионер
Легионер




 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Май 26, 2019 1:30 pm

Само да кажа че съм собственик на Manta V3, доколкото знам са няколко броя. Схемата е по късните разработки на Eric Foster (Aquascan/Aquapulse). Нищо толкова впечатляващо и авторско няма вътре от Александър. Надявам се Manta-та която се разработва във FT да е нещо по така а не рециклиран труд.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Юли 07, 2019 12:02 pm


дали ще е наистина нещо ново и по добро?
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyНед Юли 07, 2019 5:56 pm

colin96 написа:

дали ще е наистина нещо ново и по добро?
По-бърз изглежда да е о други пулсаци, но теста на това видео е манипулативен.
Тоя детектор няма шанс да бие бърза бандурка между гвоздеите.
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyВто Фев 18, 2020 3:49 pm

https://youtu.be/BmD-NH-6vsQ

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ    - Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ EmptyПон Юни 08, 2020 7:18 pm

Преди малко разговарях с Тими МИори от ФЪРСТ ТЕКСАС ПРОДУКТ и той ме увери, че за европейския пазар новия пулс индукционен металотърсач ще бъде в наличност през 2021-ва година.
Остават този времеви Хоризонт за да могат да направят необходимите промени в случай на необходимост от базовия модел, който в момента са го пуснали в САЩ
Върнете се в началото Go down
 
Пулс-индукционен металотърсач Fisher Impulse AQ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Golden mask deep hunter - пулс-индукционен металотърсач
» Металотърсач Fisher F19 Ltd
» Металотърсач Fisher F19 Представяне

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: