Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 27.07.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Част 2 Макро Рейсър 2 тест …

Comments: 3
Keywords
wave POWER miladinka пират tejon kupuvam маск Майнлаб golden металотърсач nexus Coil продавам deus врътка Fisher нишани minelab tesoro грунда TEKNETICS prodavam Spectrum GOLD mask голден
Share

Част 2 Макро Рейсър 2 тест

Go down 
АвторСъобщение
ВАНКО
Новобранец
Новобранец

Част 2 Макро Рейсър 2 тест Empty
ПисанеЗаглавие: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyСъб Май 04, 2019 12:46 pm

без настройки ,пусни и тръгни
Върнете се в началото Go down
bogo
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyСъб Май 04, 2019 2:26 pm

Ванко този клип на два тона ли е?
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyПон Май 06, 2019 11:39 am

Обърни антената на обратно и сложи магнетита да се долепи до дъното на антената и кажи какво се случва с детектора.

Че си хвърляш прах в собствените очи няма лошо, но хвърляш прах и в очите на други.

Отиди до Бургаз на черня пясък и виж кокло работи тоя детектор там, не с кофички.
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyПон Май 06, 2019 9:25 pm

жоро то момчето показва как се спрая детектора ,че то и пробите които се правят с павета и разни парчета скали нее ли подобно
niki3
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyВто Май 07, 2019 12:02 am

Не са правилни тия тестове.Даже и с обикновена почва в саксия  съм пробвал и после се получава съвсем друго на терен.Паветата са единични камъни върху почвата.И е правилн да се грундира апарата върху почвата а не върху павето.
ВАНКО
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyВто Май 07, 2019 9:27 am

никъде не съм написал ,че ще работи на Бургазкия плаж,наясно съм.че на самият обект е съвсем друго.А до колкото коментара на NIKI 3,ако гледаш внимателно ,че апарата не се грундира нито на пясъка,нито на гранита нито натухлата........... мислете какво ви показвам с тиа клипове ,а след това пишете
niki3
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyВто Май 07, 2019 10:00 am

ВАНКО написа:
никъде не съм написал ,че ще работи на Бургазкия плаж,наясно съм.че на самият обект е съвсем друго.А до колкото коментара на NIKI 3,ако гледаш внимателно ,че апарата не се грундира нито на пясъка,нито на гранита нито натухлата........... мислете какво ви показвам с тиа клбга ипове ,а след това пишете
Аз го казвам по принцип въобще за клиповете.Като му притвори повече дискриминацията и става и без грунд.Колега не искам да ти спамим по клипа!😉Поздрави и успех
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyПон Май 13, 2019 8:35 pm

И аз днес бях на място и заснех тест който, утре ще пусна. Наистина резултатите са впечатляващи може би хора, които разбират от търсещи сонди могат да обяснят точно, какво са направили колегите.
При въздушен тест и тест в лека почва апарата си дава нормално показанията, в смисъл не е да ги обърква, когато е на лека почва.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyВто Май 14, 2019 11:45 am

Още един тест, но този път слагаме кофичката не въздушно, а в земята.

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyВто Май 14, 2019 10:59 pm

Ако маховете над златната монета бяха като тези над шайбата сигнала ще е желязо.
Мисля че този номер е ясен вече на всички,няма какво да се лъжем.На оруденото няма влф дето да работи приемливо!!!!!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyСря Май 15, 2019 9:19 am

Вкарването на кофичката с магнитния пясък беше измислено от мене и импровизирано на момента. На около има и железни сигнали защото е двор, но ще направим и на чисто място.
На съборите ще имате възможност да видите Как работи това нещо, за мене е също учудващо.

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
ВАНКО
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyСря Май 15, 2019 9:51 am

Насе, недей да търсите под вола теле,и с по бавни махове и с по бързи има дискриминация,гледай и горните клипове
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyСря Май 15, 2019 7:13 pm

ВАНКО написа:
Насе, недей да търсите под вола теле,и с по бавни махове и с по бързи има дискриминация,гледай и горните клипове

Не е въпроса във бързината на маховете ,а в товаче че над монетата са къси маховете и не излизат от кофата.Направи един мах около метър или заходи към сигнала на ход.Нека видим какъв ще е резултата.Може и аз да греша,но така направените тестове
за мен са подвеждащи.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyЧет Май 16, 2019 9:27 am

N@SKO написа:
ВАНКО написа:

Не е въпроса във бързината на маховете ,а в товаче че над монетата са къси маховете и не излизат от кофата.Направи един мах около метър или заходи към сигнала на ход.Нека видим какъв ще е резултата.Може и аз да греша,но така направените тестове
за мен са подвеждащи.

Разбирам какво имаш в предвид, но ще запиша и с дълги махове но трябва да е на чисто. На събора на БАТСЗМ на хижа Леденика 27.07.2019 Всеки ще може да провери.

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Nexus metal detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyНед Май 19, 2019 9:53 pm

N@SKO написа:
На оруденото няма влф дето да работи приемливо!!!!!
Има ама не е за 200 лева. И без дисплей ц, ц, ц.
Това което по го няма е народ дето да се научи да работи на орудено. Всичко иска супер дискриминация и дълбоки сигнали на готово. Такива ВЛФ-и за орудено наистина няма.
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: Част 2 Макро Рейсър 2 тест   Част 2 Макро Рейсър 2 тест EmptyПон Май 20, 2019 9:26 pm

Nexus metal detectors написа:
N@SKO написа:
На оруденото няма влф дето да работи приемливо!!!!!
Има ама не е за 200 лева. И без дисплей ц, ц, ц.
Това което по го няма е народ дето да се научи да работи на орудено. Всичко иска супер дискриминация и дълбоки сигнали на готово. Такива ВЛФ-и за орудено наистина няма.
Адаш има апарати които работят, ама са толкова скопени че бъркат на има няма 10 санта.

Част 2 Макро Рейсър 2 тест
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металотърсачи Makro-
Идете на: