Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Продавам DETECH CHASER 14KH

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
hon kong
Новобранец
Новобранец

Продавам DETECH CHASER 14KH Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам DETECH CHASER 14KH   Продавам DETECH CHASER 14KH EmptyПет Юни 07, 2019 9:43 pm

Колеги продавам DETECH CHASER 14 KH Уреда е чисто нов спечелен е на събора в Сливек
Уреда е с антена 10 на 12 инча която е най добрата за работа на тежки терени и е доста по дълбока
Уреда се води от ново поколение с перфектна дълбочина и дискриминация има 4ри програми и една от тях е програма плаж
Всички документи са налични има фенер за нощно търсене в ю туб има достатъчно инфомация и кипове за работата на детектора
Не смятах да го продавам но колата ме предаде и ми трябват пари на който му е късмет нека работи с него 0877292112 моя телефон
Върнете се в началото Go down
hon kong
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам DETECH CHASER 14KH   Продавам DETECH CHASER 14KH EmptyПет Юни 07, 2019 10:03 pm

hon kong написа:
Колеги продавам DETECH CHASER 14 KH Уреда е чисто нов спечелен е на събора в Сливек
Уреда е с антена 10 на 12 инча която е най добрата за работа на тежки терени и е доста по дълбока
Уреда се води от ново поколение с перфектна дълбочина и дискриминация има 4ри програми и една от тях е програма плаж
Всички документи са налични има фенер за нощно търсене в ю туб има достатъчно инфомация и кипове за работата на детектора
Не смятах да го продавам но колата ме предаде и ми трябват пари на който му е късмет нека работи с него 0877292112 моя телефон
цена 1000 лв
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам DETECH CHASER 14KH   Продавам DETECH CHASER 14KH EmptyПет Юни 07, 2019 10:30 pm

hon kong написа:

Едва ли е така , защо измисляте нереални причини .
Щом си бил на събора означава че имаш детектор с който работиш и след сравнителен тест не си доволен и си решил да го продадеш - какъв е проблема и защо трябва да се мами / аха сетих се , на прибиране от събора колата се е повредила /.
И това Сливек в България ли беше?
hon kong
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Всички знаят че работя с Релакс не се крия и не лъжа уреда не съм го изкарвал от кашона уреда е перфектен писано етук за него не то давам зорлем на никой с моя уред не мога да го сравнявам още няма уред който може да се сравни с моя а за колата остави   Продавам DETECH CHASER 14KH EmptyСъб Юни 08, 2019 7:27 am

vanbg написа:
hon kong написа:

Едва ли е така , защо измисляте нереални причини .
Щом си бил на събора означава че имаш детектор с който работиш и след сравнителен тест не си доволен и си решил да го продадеш - какъв е проблема и защо трябва да се мами / аха сетих се , на прибиране от събора колата се е повредила /.
И това Сливек в България ли беше?
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам DETECH CHASER 14KH   Продавам DETECH CHASER 14KH EmptyСъб Юни 08, 2019 8:09 am

Много добре знам че имаш Релакс. Затова ти написах това мнение.
А що се отнася до това дали има по добър апарат от Релакса, повярвай ми има и то доста.
hon kong
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: така е има естествено много други стойностни апарати дори и детеча като комплексна работа на всякакви терени може би не отстъпва по нищо на плажа малко датектори работят а този работи и то добре    Продавам DETECH CHASER 14KH EmptyСъб Юни 08, 2019 7:40 pm

vanbg написа:
А що се отнася до това дали има по добър апарат от Релакса, повярвай ми има и то доста.
нова цена 900
https://www.youtube.com/watch?v=a0GkpV_7zzM

Последната промяна е направена от hon kong на Нед Юни 16, 2019 4:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : https://www.youtube.com/watch?v=a0GkpV_7zzM)
hon kong
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: https://www.youtube.com/watch?v=a0GkpV_7zzM   Продавам DETECH CHASER 14KH EmptyНед Юни 16, 2019 4:03 pm

hon kong написа:
vanbg написа:
нова цена 900
https://www.youtube.com/watch?v=a0GkpV_7zzM
Уреда продаден темата за ключ
Желая на новия собственик само цветни сигнали и благодаря на всички колеги за коректното отношение към обявата

Продавам DETECH CHASER 14KH
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нов модел на DETECH - CHASER
» Продавам рамка американска на detech
» Продавам дълбочинен детектор DETECH SSP 5100 + стик и 48 см сонда.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: