Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    VANQUISH nokta mask Майнлаб prodavam Fisher TEKNETICS нишани врътка Simplex lorenz wave GOLD 5000 маск kupuvam Minelab tesoro miladinka голден Coil deus пират nexus Spectrum грунда
     

     Ctx3030 или Equinox800

    Go down 
    2 posters
    АвторСъобщение
    TeresGroup
    Новобранец
    Новобранец




    Ctx3030 или Equinox800 Empty
    ПисанеЗаглавие: Ctx3030 или Equinox800   Ctx3030 или Equinox800 EmptyПет Авг 09, 2019 5:57 pm

    Здравейте приятели, имам въпрос към хората които са ползвали Minelab Ctx3030 и Minelab Equinox 800.
    Предстои ми да закупя металотърсач и съм се спрял на тези два модела, нека отговарят само колеги които са работили с двата, сменил съм доста машини през годините но лично аз съм най доволен от Майлабите, последният ми беше Explorer SePro и бях много доволен и съм свикнал с менюто и настройките, търсенето ще осъществявам в полета, гори и реки тук в Норвегия където живея, тук пласта е доста малък максимум 30-40 сантиметра а отдолу е скала, спрял съм се на двата детектора защото мисля че ще е най добре за мен лично но не мога да избера кой от двата за това моля за помощ и очаквам компетентни мнения.
    Знам че Ctx3030 е по тежък но въпроса ми е FBS 2 не е ли по добре от VLF, лично за себе си не мога да преценя кое е по добре, да търся в целия диапазон от 1,5 до100 или само на 4 фиксирани честоти.
    Това ми е въпроса, благодаря предварително за отговорите.
    Върнете се в началото Go down
    vladorado
    Новобранец
    Новобранец




    Ctx3030 или Equinox800 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ctx3030 или Equinox800   Ctx3030 или Equinox800 EmptyЧет Авг 22, 2019 10:34 am

    Здравей колега. Аз работя и с двата детеkтора. Със CTX3030 от две години а с ЕQUINOX800 от 4 месеца. За условията които описваш те съветвам да си вземеш ЕQUINOX800. Ако имаш финанси може да си вземеш CTX3030. Той няма да ти намери повече цветни сигнали а просто е интересен за използване като дава повече информация за сигнала и прави процеса на търсене по-интересен. Аз използвам ЕQUINOX800 по-често защото е по лек и практичен - особенно със телескопичната щека.
    Разликата е като между черно-бял и цветен телевизор - и на двата ще видиш резултата от футболният мач.
    Върнете се в началото Go down
    TeresGroup
    Новобранец
    Новобранец




    Ctx3030 или Equinox800 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ctx3030 или Equinox800   Ctx3030 или Equinox800 EmptyСъб Авг 24, 2019 7:15 pm

    [quote="vladorado"] cheers cheers cheers Мерси колега, днес направих избора си и си купих CTX3030, рещих да гледам мача на цветен телевизор хахахаха, благодаря ти за интересния отговор.
    Върнете се в началото Go down
    vladorado
    Новобранец
    Новобранец




    Ctx3030 или Equinox800 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ctx3030 или Equinox800   Ctx3030 или Equinox800 EmptyПон Авг 26, 2019 3:06 pm


    Поздрави и успех
    Гледай моите Английски хроники на ю-тюба, може да са ти полезни.


    Върнете се в началото Go down
    TeresGroup
    Новобранец
    Новобранец




    Ctx3030 или Equinox800 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ctx3030 или Equinox800   Ctx3030 или Equinox800 EmptyЧет Авг 29, 2019 5:47 pm

    vladorado написа:

    Поздрави и успех
    Гледай моите Английски хроники на ю-тюба, може да са ти полезни.


    Колега гледам ги,много полезна информация качваш моите поздравления.
    Интересува ме знаеш ли как се сменя часа и дълбочината ми я показва в инчове ако знаеш от къде се променят пиши ми ще съм ти благодарен може и на меила sniperdafo@gmail.com .
    Върнете се в началото Go down
    vladorado
    Новобранец
    Новобранец




    Ctx3030 или Equinox800 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ctx3030 или Equinox800   Ctx3030 или Equinox800 EmptyПет Авг 30, 2019 12:22 pm

    OPTIONS (отгоре най в дясно ) - LOCALITY - SET TIME - UNITS

    Колега, този апарат изисква подробно изучаване на функциите и настроийките му. Това ми отне 6 месеца. Затова предложих Equinox 800 - той е много по-лесен.
    Върнете се в началото Go down
    TeresGroup
    Новобранец
    Новобранец




    Ctx3030 или Equinox800 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ctx3030 или Equinox800   Ctx3030 или Equinox800 EmptyПет Авг 30, 2019 6:29 pm

    vladorado написа:
    OPTIONS (отгоре най в дясно ) - LOCALITY - SET TIME - UNITS

    Колега, този апарат изисква подробно изучаване на функциите и настроийките му. Това ми отне 6 месеца. Затова предложих Equinox 800 - той е много по-лесен.

    Разбирам колега но 3030 ми допадна повече и като изработка и като софтуер,повече от 20 години имам практика в нашето хоби,смятам че за 10 до 15 иализания ще я разгадая, мисля че това е машината,а и аз съм работил преди с експлорер 2 и експлорер се про и съм свикнал на смарт финд и като цяло на FBS,за мен лично това е машината.Утре ми е първотo излизане и ще видя как ще се представи тук в Норвегия.Поздрави и благодаря за информацията.
    Върнете се в началото Go down
     
    Ctx3030 или Equinox800
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » купувам minelab ctx3030

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
    Идете на: