Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask kupuvam врътка VANQUISH lorenz Spectrum Coil голден Minelab miladinka 5000 Майнлаб нишани Fisher tesoro пират wave prodavam Simplex маск nokta deus nexus TEKNETICS грунда GOLD
 

 Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото

Go down 
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото   Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото EmptyВто Авг 20, 2019 9:20 pm

Ето с този металотърсач тип Гъдулка съм почнал да практикувам хобито в началото на 1990 година. Направена ми беше от Ерхан от Шуман. Много от старите колеги го познават. Спомням си тогава че цяла нощ стоях при него да ми я сглоби и направи и на сутринта се прибрах с влака за София. Грунд баланса се правеше с напомвпане към земята, където сигнала не трябваше да се чува нито като помпаш надолу сондата нито като връщаш нагоре сондата. На индикатора има стрелка която при засичане насигнал отива налява и надясно. Наляво едновременно със сигнала в слушалките ми показваше желязото,а на дясно към червения сектор ми показваше всичко останало. Батерията ми беше кръгла 12 волта 1 амперчас. С едно зареждане карах по 8 часа. На високоминерализирана почва имах много проблеми тогава с работата, но на чиста почва с тази двойно ДД сонда биех на дълбочина колеги с купени тогава фабрични апарати с оргиналните им сонди. Много спомени и много сигнали имаше тогава. Сега вече съм го дал в магазина на MDETECTORS®BG да стои в София и всеки които посети магазина може да го види.

Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото 120

Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото 217
Върнете се в началото Go down
 
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изгубената България - миналото в снимки
» Хубав сериал
» хубав ли е апарата- мълчаливка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: