Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap19%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap6%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap15%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap11%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap14%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap2%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap11%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap1%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap16%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_lcap6%Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
nexus Coil Spectrum deus wave tesoro GOLD металотърсач golden miladinka POWER lorenz врътка продавам грунда prodavam TEKNETICS нишани Fisher Майнлаб пират маск tejon голден mask kupuvam
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото

Go down 
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62

Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото   Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото EmptyВто Авг 20, 2019 9:20 pm

Ето с този металотърсач тип Гъдулка съм почнал да практикувам хобито в началото на 1990 година. Направена ми беше от Ерхан от Шуман. Много от старите колеги го познават. Спомням си тогава че цяла нощ стоях при него да ми я сглоби и направи и на сутринта се прибрах с влака за София. Грунд баланса се правеше с напомвпане към земята, където сигнала не трябваше да се чува нито като помпаш надолу сондата нито като връщаш нагоре сондата. На индикатора има стрелка която при засичане насигнал отива налява и надясно. Наляво едновременно със сигнала в слушалките ми показваше желязото,а на дясно към червения сектор ми показваше всичко останало. Батерията ми беше кръгла 12 волта 1 амперчас. С едно зареждане карах по 8 часа. На високоминерализирана почва имах много проблеми тогава с работата, но на чиста почва с тази двойно ДД сонда биех на дълбочина колеги с купени тогава фабрични апарати с оргиналните им сонди. Много спомени и много сигнали имаше тогава. Сега вече съм го дал в магазина на MDETECTORS®BG да стои в София и всеки които посети магазина може да го види.

Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото 120

Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото 217

http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down

Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: