Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
diksel
Новобранец
Новобранец




Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение Empty
ПисанеЗаглавие: Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение   Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение EmptyНед Мар 15, 2020 3:19 pm

Здравейте! Дочух, че е гр. Пловдив провеждали уроци за работа с gpx. Някой чувал ли е и знае ли къде е мястото?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение   Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение EmptyПон Мар 16, 2020 10:01 pm

Колега виж специалната тема в този форум и Гледай внимателно видеоръководство

https://www.imperio.biz/t11141-topic
Върнете се в началото Go down
 
Нужни са ми уроци как се настройва правилно и как се ползва по предназначение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Някои ползва ли GPX4500 като рамка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: