Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Търся протектор за екрана на Minelab Equinox

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Equinox 600
Новобранец
Новобранец




Търся протектор за екрана на Minelab Equinox Empty
ПисанеЗаглавие: Търся протектор за екрана на Minelab Equinox   Търся протектор за екрана на Minelab Equinox EmptyПон Сеп 14, 2020 10:13 pm

Здравейте приятели, моля помагайте. Търся протектор за екрана на Minelab Equinox, като на снимката или подобен, някой ако може да помогне ще съм благодарен, иначе обмислям вариант някой да ми ушие, имам парче естествена кожа, а за екрана мога да набавя "прозрачен плат", не знам как да поръчам от чужбина, а и не ми се чака 1, 2 месеца доставка. Ако някой има наличен подобен за продажба нека ми пише моля.

Търся протектор за екрана на Minelab Equinox S-l16010

Търся протектор за екрана на Minelab Equinox S-l16011
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Търся протектор за екрана на Minelab Equinox Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся протектор за екрана на Minelab Equinox   Търся протектор за екрана на Minelab Equinox EmptyСря Окт 07, 2020 9:19 pm

Тези калъфи за телефон за ръка пасват идеално на еквинокса само си изрязваш дупка за буксата на слушалките Търся протектор за екрана на Minelab Equinox 11467457069086
Върнете се в началото Go down
Equinox 600
Новобранец
Новобранец




Търся протектор за екрана на Minelab Equinox Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся протектор за екрана на Minelab Equinox   Търся протектор за екрана на Minelab Equinox EmptyСря Окт 07, 2020 9:58 pm

Благодаря колега, аз мислех да пробвам с тези водоустойчивите прозрачните иначе, където ги продават по морето. Един колега от другия форум където също съм писал ми направи подарък от Англия ми изпрати протектор понеже имаше един в излишък и за момента си реших проблема с протектора, но пък мой приятел има Симплекс и ще мисля и за него вариант да си го защити и той неговия.
Върнете се в началото Go down
 
Търся протектор за екрана на Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Equinox 800 - нов , внесен от САЩ
» Металотърсач Minelab Equinox

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: