Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil нишани Spectrum 5000 Minelab Майнлаб Simplex Fisher VANQUISH пират TEKNETICS kupuvam грунда врътка miladinka голден nexus mask deus tesoro GOLD wave маск prodavam nokta lorenz
 

 Търсещи сонди при версия v5.21

Go down 
АвторСъобщение
Ridik
Новобранец
Новобранец
Ridik



Търсещи сонди при версия v5.21 Empty
ПисанеЗаглавие: Търсещи сонди при версия v5.21   Търсещи сонди при версия v5.21 EmptyСъб Дек 05, 2020 10:26 am

Здравейте колеги,има ли чуствителна разлика между антена Деус v 5.21 28 см хр 35 и антена хр 35 28 на 34, като грунд,дълбочина и така т,н,колеги които са имали и двете антени възможноста да ги видят на терен,така да го кажа,какво е мнението,защото ми направи впечетление че почти всички тестове които са правени,са с антена 28-34 см,да речем терен със слаба минерализация или почти никаква
Върнете се в началото Go down
Ridik
Новобранец
Новобранец
Ridik



Търсещи сонди при версия v5.21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсещи сонди при версия v5.21   Търсещи сонди при версия v5.21 EmptyПон Дек 07, 2020 6:09 pm

Никой ли няма смелоста да си каже мнението за сондите,дали има разлика,или страха е по силен от Румънския ток,не ми се вярва че не се знае ,коя сонда е по добра,хр 35 28 см. или хр 35 28 на 34 см.Ясно стана колеги,току що ми се обади един приятел и нещата станаха ясни като бял ден,защо се притесняват хората да кажат или да пишат ,е
аз ще го кажа,значи при тестове по голямата антената хр 35 28 на 34 см.се е представила по добре от 28 цата,
цената на двете сонди е почти еднаква ,а разликата хм между тях,къде е Ямбол и къде е Стамбул,и се чудим защо повечето клипове са правени с по голята сонда,да ама не,никой не казва в клиповете които са правени с по голята сонда,че са по добри от клъглата 28 ца,що ли аджаба,ами защото всеки който си поръчва Деус,ще я иска с по голямата сонда,хр 35 28-34, а кръглите ще отлежават в склада,цената на Деус без слушалките е 1950лв,и нямало значение с коя антена е,питах в магазина дистрибутор,а сигурен съм че всеки който е с хобито ще иска най доброто,за същите пари.

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
 
Търсещи сонди при версия v5.21
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» търсещи сонди дълбочина
» Проблеми с търсещи сонди NEL
» X35 - новите търсещи сонди за металотърсач XP DEUS 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи :: Металотърсачи XP DEUS-
Идете на: