Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Spectrum tesoro Coil miladinka wave deus пират маск prodavam Майнлаб Simplex врътка mask Minelab нишани грунда Fisher nexus TEKNETICS lorenz kupuvam nokta VANQUISH 5000 голден
 

 Въпроси на новобранец.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Matter
Новобранец
Новобранец




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyПон Мар 15, 2021 6:44 pm

Здравейте бъдещи колеги! Smile
От няколко месеца насам ми влезе мухата за металдетектор.
Интереса ми е чисто от хоби гледна точка, в смисъл на това, че ми харесва приключението да ровя насам натам и да излизат интересни неща.
Предполагам ви е писнало от едни и същи въпроси, но ако може да ме посъветвате за избор на металотърсач... нямам никакъв опит и надявам се да не ви звуча глупаво:

1. Лоша идея ли е да се купи търсач втора употреба със фактура?

2. Според вас за търсене най-вече по планини кой модел е по-добър:
- Equinox 800 или Deus-a, или може би ORX е достатъчен ?

Иска ми се да взема най-доброто за бюджета ми от около 2000лв, но след толкова много четене наистина съм объркан към какво да се насоча..
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyВто Мар 16, 2021 7:48 am

Вземи ЦТХ3030 втора ръка стабилен на терените и със перфектна дискриминация ще знаеш че железа не копаш
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyВто Мар 16, 2021 8:14 am

solid написа:
Вземи ЦТХ3030 втора ръка стабилен на терените и със перфектна дискринация ще знаеш че железа не копаш

,, ДА , АМА НЕ !'' -П.БОЧАРОВ lol! - по начина ти на мислене за железата си личи , че си от някоко години в хобито . иначе за ЗОЗО-ТО си прав - стабилен , ама плитък. плитък, ама стабилен :mdr97:
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyВто Мар 16, 2021 1:57 pm

Търсач съм от 35години ти сигурно и толкова не си живял през ръцете са ми минали толкова много Металотърсачи и се дръж малко като мъж не като децата със Emoticoni дали е плитък или дълбок 3030 то мисля че не си ти човека да го оцени
Върнете се в началото Go down
Matter
Новобранец
Новобранец




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 12:20 pm

Благодаря на всички за мненията в темата и като лични съобщения!
След много чудене и пресмятане в крайна сметка се спрях на Equinox 800.
Понеже не разбирам и не ми се рискува, реших да си закупя нов детектор.
Сега ще трябва да си продам мотора, но определено това хоби ми изглежда по вълнуващо, в някаква степен по безопасно, а и мога да го практикувам със семейството.
Ще се радвам да се запознаем на някой събор!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 6:20 pm

Matter написа:
Благодаря на всички за мненията в темата и като лични съобщения!
След много чудене и пресмятане в крайна сметка се спрях на Equinox 800.
Понеже не разбирам и не ми се рискува, реших да си закупя нов детектор.
Сега ще трябва да си продам мотора, но определено това хоби ми изглежда по вълнуващо, в някаква степен по безопасно, а и мога да го практикувам със семейството.
Ще се радвам да се запознаем на някой събор!

Очакваме календара на съборите за 2021
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 8:17 pm

solid написа:
Търсач съм от 35години ти сигурно и толкова не си живял през ръцете са ми минали толкова много Металотърсачи и се дръж малко като мъж  не като децата със Emoticoni   дали е плитък или дълбок 3030 то мисля че не си ти човека да го оцени
Правиш много правописни грешки -твърде много дори и за прост легионер .ако ти- през 1986 година си разполагал с металдетектор , щеше да клъцаш камънье до 1990 година под свирепия поглед и ритниците на милиционерите .после щеше да спечелиш достатъчно, за да се уригваш на хайвер и елитни вина до края на живота си -на някой спокоен остров например .И ИЗОБЩО НЯМАШЕ ДА СЕ ПРАВИШ НА ВЕЛИК ВЪВ ФОРУМИТЕ И ДА СЕ ПЕНЯВИШ КАТО ЕПИЛЕПТИК:mdr97: и така- от колко месеца изкопаваш от почвата бирени капачки с детска лопатка ? голд :mdr97:
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 8:56 pm

Ти си типичен Селски Бег забележи че почти не влизам във Форума и не ме интересува келешкото ти държане човека си намери Детектор и със пожелание за много цветни сигнали Късмет Колега

Matter likes this post

Върнете се в началото Go down
Matter
Новобранец
Новобранец




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 9:04 pm

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 9:18 pm

solid написа:
Ти си типичен Селски Бег забележи че почти не влизам във Форума и не ме интересува келешкото ти държане човека си намери Детектор и със пожелание за много цветни сигнали Късмет Колега
Sleep най-после !- половин час те чаках да избършеш пяната - влизаш във форумите под различни никове - типичен синдром ,,форумен експерт'' -ето линк за твоя синдром :
https://fibro.bg/efekt-na-daning-kryuger-ilyuziya-za-prevazhodstvoto/
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 10:20 pm

Смешно Коте мисля че повече ти ходи Ти май не гледаш със какви детектори работя Бирените капачки ги вадих със Стрелката със темперитурния Баланс и лопатата беше Руска със Дрянов сап мисля че бъркаш човека
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Въпроси на новобранец. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси на новобранец.   Въпроси на новобранец. EmptyСря Мар 17, 2021 10:39 pm

Рис написа:
solid написа:
Ти си типичен Селски Бег забележи че почти не влизам във Форума и не ме интересува келешкото ти държане човека си намери Детектор и със пожелание за много цветни сигнали Късмет Колега
Sleep най-после !- половин час те чаках да  избършеш пяната - влизаш във форумите под различни никове - типичен синдром ,,форумен експерт'' -ето линк за твоя синдром :
https://fibro.bg/efekt-na-daning-kryuger-ilyuziya-za-prevazhodstvoto/
Не съди за хората по себе си Може би си търсиш сродна Душа аз не отговаря на твойте изисквания не съм толкова ПРОСТ
Върнете се в началото Go down
 
Въпроси на новобранец.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Помогнете на един новобранец
» F5 Въпроси?
» Игра на въпроси

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: