Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Помощ за Garret GTI 2500

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
sektorgala
Новобранец
Новобранец
sektorgala



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за Garret GTI 2500   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyЧет Сеп 10, 2009 9:24 pm

Здравейте! Скоро си купих този уред, но нещо ми е трудно да схвана начина на работа. Значи апарата издава звук на всичко, давам му дискриминация и изключвам да не свири на желязо, но пак свири, свири дори на керамика. Нещо не правя както трябва и ми е нужна помощ, нямам и ръководство на български ако някой има ще съм му благодарен. Благодаря Ви предварително.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Garret GTI 2500   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyЧет Сеп 10, 2009 11:10 pm

като за начало работи на фабрични настройки-но си запьлни квадратчетата от 2,5 до 12---на 1-1,5 до 2,5 ги дава дребните железца на всички други квадратчета копай,ако ти даде 7-твьрдо ти си човека--успех........ Basketball cheers
Върнете се в началото Go down
sektorgala
Новобранец
Новобранец
sektorgala



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: za gti 2500   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyПон Сеп 14, 2009 9:29 pm

Благодаря Tи WWW. Настройките на sensitivity, thresh i freq на какво деление да ги оставя, не са ми ясни тези трите настройки особено thresh. При търсене като засече метал много се променя точката не засича твърдо на едно място, например златен пръстен ми показва на 4 после като засече нещо друго пак мига ту 4 ту друго. Малко кофти го обяснявам, но sorry. Благодаря много на вниманието което ми отделяш.
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Garret GTI 2500   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyПон Сеп 14, 2009 10:22 pm

Kiril62 написа:
sektorgala написа:
Благодаря Tи WWW. Настройките на sensitivity, thresh i freq на какво деление да ги оставя, не са ми ясни тези трите настройки особено thresh. При търсене като засече метал много се променя точката не засича твърдо на едно място, например златен пръстен ми показва на 4 после като засече нещо друго пак мига ту 4 ту друго. Малко кофти го обяснявам, но sorry. Благодаря много на вниманието което ми отделяш.
Колега погледни тук това обяснение е на български,но внимавай когато го слагаш да търси монети тогава пропуска пръстени ,така е направена програмата.
http://mdetectors.com/product_info.php?manufacturers_id=27&products_id=138
http://www.garrett.com/media/gti2500_instructional/gti2500_instr.html
http://www.garrett.com/hobby/hbby_gti2500_dectector_panels.htm
Върнете се в началото Go down
sektorgala
Новобранец
Новобранец
sektorgala



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Garret   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyЧет Сеп 17, 2009 11:34 am

Понеже съм начинаещ с този апарад при тестовете установявам, че на златен пръстен и 20ст. апаратът мига на едно и също място (4,5) както при All Metal така и при Discriminate Zero. Променям Чувствителността и честотата пак същото. Другото което ме отчайва е че при All Metal ако обекта е на дълбочина (например 30-40см.) апарата издава само звук без индикация за вида на обекта, и направо ме влудява, немога да разбера черен или цветен е метала.
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Garret GTI 2500   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyЧет Сеп 17, 2009 1:47 pm

Qvno aparata na 40sm,nemoje da opredeli metala.Kopa6-tova e.Sloji go na All Metal,izreji ot 0 do 2.5 i ot 10.5-nagore i deistvaii.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Garret GTI 2500   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyПет Сеп 18, 2009 9:27 pm

здравей,ако си с малката стандартната антена сенс-на 10,5 ако си с по голямата антена 32- сенс на 12 даже му идва малко,tresh-ot 4 do 6 FREQ-на 3 е достатачно-злато и монета от 20 стотинки е вьзможно да ги дава на едно-и сьщо деление то и железа-като гвоздеи и др. ги дава на 3-4 ---7 там е истината и 100%-вото опознаване-трагично но това е.не си ли забелязал че скалата ти на дьлбочината е 12 инча това са кьм 27-8 санта използвай sredniat buton -pin pointa за точно локализиране на обекта и тогава сащо показва на скалата koe ti e chisloto,ako e po dalbok signala...... Basketball cheers
Върнете се в началото Go down
sektorgala
Новобранец
Новобранец
sektorgala



Помощ за Garret GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Garret GTI 2500   Помощ за Garret GTI 2500 EmptyСъб Сеп 19, 2009 7:59 am

Ще се помъча още с този уред, трябва да има начин в разпознаването на металите неможе да е толкова зле уреда (или просто на мен не ми се вярва) Благодаря на всички които се отзоваха, ако има още някой с мнения ще се радвам.
Върнете се в началото Go down
 
Помощ за Garret GTI 2500
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...
» GTI 2500 помощ
» Garret

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: