Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    miladinka Coil Simplex mask VANQUISH nexus маск TEKNETICS Spectrum nokta голден врътка Fisher prodavam 5000 kupuvam lorenz tesoro Майнлаб deus GOLD Minelab нишани грунда wave пират
     

     ACE-250-ВИДЕОТЕСТ

    Go down 
    +11
    NERON
    zempar
    K7650
    djasko
    diabloGT
    stan960
    silver.
    mdetectors.bg
    www
    nic
    Kiril62
    15 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Гост
    Гост




    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyСъб Окт 10, 2009 10:56 pm

    Very Happy 40sm. ili 50sm. pale onq den mi pisaha che v momenta levche go lovqlo na 50 sm perfektno i pita dali ne moje da se butne poveche :O .. cheers Basketball
    Върнете се в началото Go down
    djasko
    Про-Консул
    Про-Консул
    djasko



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyСъб Окт 10, 2009 11:10 pm

    Shocked Mi to na 50sm,nqma lev4eta...ima samo garneta cheers cheers cheers
    Върнете се в началото Go down
    diabloGT
    Новобранец
    Новобранец
    diabloGT



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 2:16 am

    xaxa айде деее айде някой колега да се похвали пожелавам аз успех на всички тада видим Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    djasko
    Про-Консул
    Про-Консул
    djasko



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 6:04 am

    Taka de.S takava antena,normalno e da se barka po dalboko.No...nabora ot anteni se iziskva v detektinga.Tova se praktikuva ot bol6instvoto po sveta.
    Върнете се в началото Go down
    K7650
    Легионер
    Легионер
    K7650



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 11:27 pm

    Аз, съм навид да си купя и да я пробвам сондата , но не разбрах къде да я поръчам - само сондата
    Върнете се в началото Go down
    Kiril62
    Admin
    Admin
    Kiril62



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 11:44 pm

    K7650 написа:
    Аз, съм навид да си купя и да я пробвам сондата , но не разбрах къде да я поръчам - само сондата

    Ето тук си я поръчай ,на поръчка онлайн горе вдясно ,само препиши синдата че съм я сложил в каталога горе вляво.

    http://www.imperio.dir.bg/_wm/pbasic/?df=186&dflid=3
    Върнете се в началото Go down
    diabloGT
    Новобранец
    Новобранец
    diabloGT



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyСря Окт 14, 2009 10:18 am

    Колеги някой слагал ли е на ACE-250 потенциометър за регулиране на звука, ако е възможно моля някой да пише как става Smile
    Върнете се в началото Go down
    zempar
    Цезар
    Цезар
    zempar



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyСря Окт 14, 2009 11:51 am

    правил съм си слушалки , от тия дето са за gsm с въртящ се потенциометър и става много добре , а за да контролиреш говоритела на машината питай някой майстор , но мисля че трябва да прекъснеш плюсовия кабел на говоритела и там да закачиш потенциометъра
    Върнете се в началото Go down
    diabloGT
    Новобранец
    Новобранец
    diabloGT



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyСря Окт 14, 2009 11:56 am

    Ясноо уж и аз ползвам слушалки ама .... ми се ще да му сложа един регулатор Smile ще се консултирам да видя какво ще ми кажат Smile
    Благодаря все пак Smile
    Върнете се в началото Go down
    K7650
    Легионер
    Легионер
    K7650



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 7:10 am

    имам вече сондата - но май нама да ми върши работа
    тежка е и при няколко часова работа , умората е задължителна
    апаратчето - ако може да се каже че може да се балансира без да мени сигнала с нея се сменят ....
    ако има свободно време ще я пробвам на полигон - все пак имам стингер
    с оргинална та сонда се хващат най дребните предмети с тази трябва да ги забравим
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 7:53 am

    Ммм Даа - Натам се очакваше да отидат нещата - Ма нали си обичаме все да побългаряваме - Друго си е с чука и телта. Laughing
    Върнете се в началото Go down
    NERON
    Цезар
    Цезар
    NERON



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 9:09 am

    аз си слагам обикновени слушални на вратлето и звукът ми идва перфектен
    не ми трябват никакви потенциометри
    ако искате пробваите и вие
    Върнете се в началото Go down
    K7650
    Легионер
    Легионер
    K7650



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 8:57 pm

    Тук е показано как става - но има ли смисъл от такова разглобяване не знам
    https://www.youtube.com/watch?v=XpBAxqjYDQI
    Върнете се в началото Go down
    K7650
    Легионер
    Легионер
    K7650



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyНед Окт 18, 2009 9:54 pm

    Тетсвах новата сонда - държи се стабилно на мокър морски пясък с едно деление намалена чъствителност
    за час - шепа стотинки емисия 1962 г - няколко бирини кутийки на повече от 50 см - катинар с заключвалючващо мендеше на около 40 см
    капачки от бутилки - можеби повече от 50 на 20 см дълбочина
    вярно е че апарата се променя до неознаваемост - иначе няма как да изкара една и две стотинки от тези стари реколти
    теста е на на плажа къмпинг Крапец
    катинара - може би е на няколко стотин години - под него въглени
    Върнете се в началото Go down
    kiril-limona
    Легионер
    Легионер
    kiril-limona



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyВто Юни 01, 2010 5:42 pm

    PHOENIX написа:
    Само да добавя че понякога имам чувството че 150'тката е по дълбока ? може би съвем малко но е по дълбока ... незнам причината но с оригиналните сонди бие с половин сант Smile
    Това за Гарета АСЕ- 150 ли става на въпрос.
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyВто Юни 01, 2010 7:40 pm

    по принцип да, но в никакъв случай да не се разабира че е по добра, по нервна е и при 250ятката си има пинпоинт и повече степени на регулиране на чувствителноста... и др.
    Върнете се в началото Go down
    maksim12
    Консул
    Консул




    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyСря Юни 02, 2010 7:21 pm

    silver. написа:
    имам чувството че с тази антена ацето е ненадминат апарат,незнам как работят хлт-тата или гти 2500 ама 1 лев го хваща на 40см Shocked
    ако е стоял 1000 години вземята 1 лев мойе би ште го хване така абсурд не фантазираи апарата е добур но 1 лев на 40 см никога нека будем реалисти извинявай
    Върнете се в началото Go down
    maksim12
    Консул
    Консул




    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyСря Юни 02, 2010 7:26 pm

    NERON написа:
    аз си слагам обикновени слушални на вратлето и звукът ми идва перфектен
    не ми трябват никакви потенциометри
    вако искате пробваите и вие
    слушалки вуобште не ползвам колега така се заплитам в храстите 4е полудявам кудето е говорителут ако искам да не ме 4ува никои залепям туксо на говорителут и така оставам тих когато няма зрители махам тиксото и си слу6ам силен сигнал
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 9:49 pm

    леле егати небивалиците нещо почвам да си мисля че тия форуми са само за реклама 40см -1 лев ами 1а с---я би трябвало на 50 см който има GPX направо да го хфърля Question Question
    Върнете се в началото Go down
    ivdebul
    Новобранец
    Новобранец
    ivdebul



    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ACE-250-ВИДЕОТЕСТ   ACE-250-ВИДЕОТЕСТ - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2012 6:52 pm

    Колеги имам гарет 250 от 2 години.за плажа е перфектен-там не ти трябва кой знае каква дълбочина-аз съм доволен-НО на полето или баира......нещо не ме кефи.не знам с голямата антена как ще работи-кажете заслужава ли си да я купувам-или да търся друг апарат..................който пази крушата -той ще яде круши. голд :yes:
    Върнете се в началото Go down
     
    ACE-250-ВИДЕОТЕСТ
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -
    » Видеотест металдетектор whites prizm 6T

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
    Идете на: